facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

"iPad'imin ekranı kırılmıştı telefon açtım getirin hemen yapalım dediler pek inanmadım, götürdüm 2 saat sonra telefonum çaldı, ipad'im hazırdı."
-Cüneyt Akçetin

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi, iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi.
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt..

IPhone 6 Plus Ekran Değişimi Apple’ nin yaygın teknik servisleri IPhone 6 Plus Servis ve Ekran Değişimi ilinde de mevcuttur. Özellikle bulunduğu ilde ki müşterileri ile çalışan Apple servisleri, çalıştığı ilde kendinden ve başarısından söz ettirmektedir. Apple Servis IPhone 6 Plus Servis ve Ekran Değişimi, Apple’ nin hizmet kalitesi içinde bulunan bir servistir. Bulunduğu her ildeki uzman personelini, IPhone 6 Plus Servis ve Ekran Değişimi servisinde de bulunduran ve eğiten Apple, bu yönüyle, kazandığı başarılara her gün bir yenisini daha eklemektedir. Bir serviste olması gereken, teknik personel, sertifika, uzmanlık, deneyim, güler yüz, satış sonrası hizmet, kalite odaklı çalışma, düzen, disiplin, v.s bütün unsurlara sahiptir. Buna göre Apple Servis IPhone 6 Plus Servis ve iPhone 6 Plus Ekran Değişimi, kendini ileri görüşlü bir düşünce ile geliştirme çabasındadır.

            Personel eğitiminde, seçtiği personele önce müşteri ile nasıl diyalog oluşturulmalı?, müşteri memnuniyeti nasıl olmalı?, servis öncesi ve sonrası müşterinin isteklerine uygun karşılık verilmesi gibi dersler gösterilmektedir. Bu itibarla personelin öncelikli olarak kişilik bakımından sağlam bir karakter kazanmasına önem verilmektedir. Tamir konusunda, içinde bulunulan, iPhone 6 Kamera Değişimi devirde kullanılan ürünlerin ( telefon, macebook, v.b.) teknik aksamı ile ilgili bilgiler verilmekte, sonrasında çıkacak yeni modeller hakkında da eğitim aşamaları sürdürülmektedir. Bir üründe oluşabilecek arızanın en kısa sürede tespit edilmesinde kullandığı yöntemler: Bilgi formu doldurulması, tespit sonrası ürünün müşteri onayının alınması, gün içinde arızasının bulunarak müşteriye bilgi verilmesi, en geç iki gün içinde ( bu bazen arızanın büyüklüğüne göre değişebilmekte) arızanın onarılması, müşteriye işlemin tamamlandığı hakkında telefon ile bilgi verilmesi, ürün teslimi, fiyat konusunda bilgilendirme, ürün tesliminden sonra memnuniyetsizlik araştırması gibi tamiratın başından sonuna kadar geçen sürede müşteri memnuniyeti odaklı çalışma Apple Servis IPhone 6 Plus Servis ve Ekran Değişimi’ nın en başta gelen hizmetleri arasındadır. Bir Apple markasında oluşabilecek ekran, yedek parça, hafıza kartı, kablo girişleri, v.s. tüm aksamda ki bilgilerin tamirat için personelde bulunması, arızanın hızlı ve pratik şekilde çözülmesi için kendini sürekli yenileyen bir grafiğe sahip olması gibi özellikleri de bulunmaktadır. Apple Servis IPhone 6 Plus Ekran Değişimi, bir müşterinin memnuniyeti konusunda tüm beklentilerine karşılık verebilecek; uygun ve güven sağlayan ortamı, uygun kıyafet kullanan personeli gibi kalite odaklı çalışması dikkat çeken özelliklerinin de arasındadır.

 

iPhone 6 Plus

 

 

iPhone 6 Ekran Değişimi:

iPhone 6 Plus ekran kırılmalarında teknik servisimizde yedek parçaları tamiri ve gibi konularda yardımcı olabiliriz.


iPhone 6 Plus ekran çözünürlüğü ile de neden en iyi telefon olduğunu gözler önüne sermektedir. İlk çıktığı günden bu yana satış rekorları kıran ve dünyanın en çok tercih edilen telefonu olmayı başaran iPhone 6, iOS 9’den itibaren bu alandaki liderliğini sağlamlaştıracağı düşünülmektedir. iPhone servis Mecidiyeköy iPhone 6 ve diğer modeller bulunmaktadır. Eğer bu modeller hakkında sormak istedikleriniz var ise mutlaka servisimize bekliyoruz. Zira iPhone 5 diğer modellerden oldukça farklıdır. İlk kez iPhone sahibi olan kişiler mutlak suretle iPhone 6’i incelemeden telefon seçimine karar vermemelidir.iphone 6 plus ekran değişimi

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

iPhone 6 Plus Servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul