facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Yardıma mı ihiyacınız var? Bizi Arayın: 02126638144

iPhone 6 Ekran Değişimi

"iPhone 6 ekran değişimi henüz servisinizde yok ama iPhone 5c ekranımı değiştirmiştiniz çok memnun kalmıştım. Orjinal parça kullanıyorsunuz."
-Aybuke Kutlutaç

iphone 6 ekran değişimi

iPhone 6 Ekran Değişimi, iPhone 6 Servis. iPhone 6 Ön Cam Ekran ve Anakart Tamiri
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt ikitelli Halkalı Başakşehir Bahçelievler Merter Beşiktaş istanbul..

iPhone 6 ekran değişimi safir kristal ve yedek parçaları stoklarımıza gelecek. Tüm yedek parça bakım onarım servis işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. iPhone 6 Ön Cam LCD Ekran değişimi dahil şarj problemleri sıvı teması gibi arızaların tamiri çok kısa sürede yapılmaktadır.

iPhone 6 Ekran DeğişimiiPhone 6 ekran değişimi ön cam değişimi, kullanıcılara iPhone 5 e çok benzer görünse de aslında öyle değil. Apple herzamanki gibi cihazın iç kısımlarında ve yedek parçalarda vidalarında dahi köklü değişimler ve farklılıklar yapmıştır. iPhone 5s fiyatları Türkiye'de 1600TL-1900TL arasındadır. iPhone 5S, iPhone 5G 16GB 32GB 64GB hafızaya çıkacağı da kulaktan kulağa yayılmakta. iPhone 6 istanbul yeklili servisleri hakkında herhangi bir bilgi yok. iPhone 5 Jailbreak Simlock Unlock işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

iPhone 6 Arızalarını da servisimizde onarımını tamirini yaptırabilirsiniz. Servis fiyat listemizde örnek fiyatları inceleyebilirsiniz.

Steve Jobs’un ölümünden sonra Apple’ın büyük kan kaybedeceği düşünülmekteydi. Çünkü Apple, Steve Jobs ile şahlanmış, en parlak dönemlerini de bu ismin CEO olduğu zamanda yaşamıştır. Ancak günümüzde Steve Jobs’un ölümünden sonra dahi Apple’ın yükselişinin sürdüğü görülmektedir. Böyle olması Steve Jobs’un başarısız olduğu anlamını taşımamalıdır elbette. Çünkü Jobs, yaratmış olduğu Apple çağın çok ilerisindeki bilgileri içermekteydi. Jobs üretmiş olduğu iPhone 6 ekran değişimi ve iPad için geçerli olan iOS işletim sistemine flash player barındırmamıştır. Her ne kadar bu özelliği ile eleştiri oklarını üzerine çekmiş olsa da zaman Steve Jobs’u haklı çıkarmış, iOS haricindeki diğer işletim sistemlerine sahip telefon ve tabletler de flash player uyumlu olmaktan kaldırılmıştır.

Aktif olarak çalışabilmesi için sertçe basmak zorunda kalabilirsiniz. Bu da önemli anlarınızda acele etmeniz gerektiğinde can sıkıcı derecelere gelebilmektedir. Ancak unutmayın ki home tuşu tamiri mümkün olabilen bir problemdir. iPhone 6 ekran değişimini ve home tuşunun hassasiyetinin çözümü sistemsele problemler ile sağlanabileceği gibi donanımsal olarak tamir işlemi yapılarak da sağlanabilir. iPhone 6 servis Beşiktaş servisimiz bu konuda oldukça tecrübeli olduğundan dolayı sorunları çözümünde oldukça profesyonel davranmaktadır.


iphone servis

iPhone 6 Ön Cam ve Ekran Değişimi Safir Kristal

Apple haziran ayında yeni çıkartacakları iPhone 6 nın ekranının safir kristal ekran olduğu söylentileri halen devam etmektedir. Arızalı iPhone 6 ekranlarının değişimi safir kristal ekran olarak yapılacaktır.


iPhone 6’in görüntüsünün diğer telefonlarla farklı olması bir takım sorunların oluşmasına yol açmıştır. Zira farklı boyuttaki ekran içerdiği için 4 ve 4s ekranlarının tamir aşamasında kullanılmasını engellemiştir. iPhone 6 cihazına sahipseniz iPhone servis Kadıköy geldiğinizde tamamen orijinal ve iPhone 6 için üretilmiş olan ekranlarla karşılaşacaksınız.


iPhone 6 Home Tuşu Touch ID Hassasiyet Problemi Teknik Servis Fiyatı: Sorunuz!
Apple, iPhone 6 ekran değişimi telefonunu ilk ürettiği günden bu yana kullanıcıları en fazla huzursuz eden sorunların başında home tuşu hassasiyet problemi gelmektedir. Bilindiği üzere iPhone’ların belli bir kullanım ömürleri bulunur. Eğer home tuşunu çok sık kullanıyorsanız cihazın ömrünü azaltırsınız. Bu yüzden de eski hassasiyetliğini kaybeder. Apple bu konuda çalışmalarını sürdürerek her yeni modelde daha sağlam olduğu iddia edilen home tuşu sistemini geliştirmektedir. iPhone 6 modeli piyasaya sürüldüğü andan itibaren iPhone 6 servis Kadıköy servisimize gelen home tuşu hassasiyet probleminde ciddi azalmalar görülmektedir. Yine de iPhone 6 cihazınızın home tuşunda birtakım sorunlar olduğunu düşünüyorsanız iPhone 6 servis Kadıköy servisimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Unutmayın ki home tuşu hassasiyet problemi genellikle kullanım bazlı bir sorun olmasına karşın bazen Apple tarafından yapılan üretim hatası da olabilmektedir.


iPhone 6 Wi-fi ve Şebeke Problemi Teknik Servis Tamir Fiyatı: Sorunuz!
iPhone telefonlarında kullanılan Wi-fi teknolojileri her modelde farklılık göstermektedir. Örneğin iPhone 4 ve iPhone 6 servis cihazlarında kullanılan Wi-Fi teknolojisi benzer olmasına karşın iPhone 3GS ve 4 arasında gözle görülür bir fark bulunmaktadır. Aynı durum iPhone 6 için de geçerlidir. iPhone 6 ekran değişimi, tüm modeller arasında en gelişmiş Wi-Fi teknolojisine sahip bir telefondur. Buna rağmen Wi-Fi veya şebeke problemleri ile karşı karşıya kalabilir. Telefonlar teknolojik ürünler olduğu için birtakım sorunlar meydana getirmesi normal karşılanmalıdır. iPhone servis Kadıköy servisimiz bu problemlerin tespitini yapabilmek adına sürekli araştırmalara devam etmektedir. Eğer sizler de cihazınızın Wi-Fi ve şebekesinde bazı hatalar olduğunu düşünüyorsanız inceleyebilmemiz için telefonu firmamıza getirmenizi tavsiye ediyoruz.


iPhone 6 ekran değişimi ile aynı dönemde çıkarılan telefonlar incelendiğinde donanımsal özellikleriyle iPhone 6’den daha iyi cihazlar olmasına karşın iPhone 6 servis kadar verim sağlayamamıştır. Bunun sebebi Apple’ın kuruluş felsefesi olarak donanıma uygun işletim sistemi yapmasından kaynaklanmaktadır. Yani iPhone üzerinde bulunan iOS, telefondaki donanım ile tam uyumlu çalıştığı için herhangi bir hata vermeyerek sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. iOS’un dünya üzerindeki en stabil işletim sistemi olduğunu düşünürsek iPhone modellerinin de en iyi telefon olarak gösterilmesi olağan bir durumdur.


iPhone servis Kadıköy tüm iPhone modelleri bulunmaktadır. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk türünde piyasaya sürülmüş olan tüm telefonları bulabilir, test edebilirsiniz. Günlük işlerinizde sizlere yardımcı olacak olan iPhone telefonu hiç şüphesiz fiyatını sonuna kadar hak etmektedir. Eğer bir iPhone kullanmadıysanız hayatınızda çok büyük bir eksiklik olduğunu söylersek herhalde yanlış bir yargıda bulunmamış oluruz. 2013 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen iOS 7 sayesinde iPhone 6 oldukça farklı bir görünüm kazanacaktır. 5. Nesil iPhone ile standartların dışına çıkan Apple, işletim sistemini de farklı bir şekilde tasarlayarak bu zamana kadar ki tabularını kırma peşinde olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

 

 

 


 

ücretsiz kargo

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

youtube videolarımız ücretsiz kargo iphone 6 ekran değişimi garantili iphone servis istanbul