facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

iPhone 5s Servisi Tamiri

"iPhone 5 dokunmatik ön camı kırıldı, piyasada yapabilecek bir tek sizi bulabildim, yaptınız çok teşekkür ederim."
-Ayten Hakgöz

galaxy S4 servis

iPhone 5s Servis. iPhone5s Ön Cam Ekran Değişimi Anakart Tamiri .
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt ikitelli Halkalı Başakşehir Bahçelievler Merter Beşiktaş istanbul..

iPhone 5s yedek parçaları stoklarımızda! Tüm yedek parça bakım onarım servis işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. iPhone 5s Ön Cam LCD Ekran değişimi dahil şarj problemleri sıvı teması gibi arızaların tamiri çok kısa sürede yapılmaktadır.

iPhone 5s kullanıcılara iPhone 4s e çok benzer görünse de aslında öyle değil. Apple herzamanki gibi cihazın iç kısımlarında ve yedek parçalarda vidalarında dahi köklü değişimler ve farklılıklar yapmıştır. iPhone 5s fiyatları Türkiye'de 1600TL-1900TL arasındadır. Türkiye'de Turkcell iPhone 5s kampanya yapmış durumda.iPhone 5S, iPhone 5G 16GB 32GB 64GB hafızaya çıkacağı da kulaktan kulağa yayılmakta. iPhone 5 istanbul yeklili servisleri hakkında herhangi bir bilgi yok. iPhone 5 Jailbreak Simlock Unlock işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

iPhone 5s Jailbreak Yazılım Unlock Kırma İşlemleri iOS 6 için jailbreak çıktığı anda yapabileceğiz. Şuan malesef jailbreak yok.

iPhone 5s Arızalarını da servisimizde onarımını tamirini yaptırabilirsiniz. Servis fiyat listemizde örnek fiyatları inceleyebilirsiniz.


iPhone 5s Tanıtım Videosu Türkçe


Steve Jobs’un ölümünden sonra Apple’ın büyük kan kaybedeceği düşünülmekteydi. Çünkü Apple, Steve Jobs ile şahlanmış, en parlak dönemlerini de bu ismin CEO olduğu zamanda yaşamıştır. Ancak günümüzde Steve Jobs’un ölümünden sonra dahi Apple’ın yükselişinin sürdüğü görülmektedir. Böyle olması Steve Jobs’un başarısız olduğu anlamını taşımamalıdır elbette. Çünkü Jobs, yaratmış olduğu Apple çağın çok ilerisindeki bilgileri içermekteydi. Jobs üretmiş olduğu iPhone ve iPad için geçerli olan iOS işletim sistemine flash player barındırmamıştır. Her ne kadar bu özelliği ile eleştiri oklarını üzerine çekmiş olsa da zaman Steve Jobs’u haklı çıkarmış, iOS haricindeki diğer işletim sistemlerine sahip telefon ve tabletler de flash player uyumlu olmaktan kaldırılmıştır.


Eğer sizler de bir Apple ürününe sahipseniz kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü Apple; politikası gereği her daim ürünlerine sahip çıkan bir şirkettir. iPhone, iPad ve Mac serileri Apple tarafından üretilen işletim sistemine sahip olduğundan dolayı güncellemeleri otomatik olarak yapmaktadır. Böylece dışarıdan gelecek zararlı içeriklere karşı hazırlıklı konumda olurlar. İşletim sistemi sayesinde virüslere tamamen kapalı hal alması iPhone ve iPad’lerde oluşan sistemsel bazlı sorunları en aza indirgemiştir.
iPhone ve iPad’lerde sistemsel problemler çok az olduğundan daha çok donanımsal sorunlar baş göstermektedir. Apple ürünleri  her ne kadar kaliteli yapılardan oluşuyor olsa da teknolojik aletlerin bu tarz problemlerle karşılaşması muhtemeldir. Ancak üzülmenize hiç gerek yok. iPhone servis Beşiktaş servisimiz donanımsal tüm problemlerinize anında çözüm önerileri getirmektedir.

Ayrıca bu çözümler maddi amaç kaygısı gütmeden geçici değil tamamen sorunun çözümüne odaklı kalıcı çözümlerdir. Şirketimiz politikası gereği tıpkı Apple gibi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Bu bağlamda her daim müşterilerin sorunları ile ilgilenmiş, olası problemler üzerinde çözüm önerileri getirmeye çalışmıştır.


iPhone veya iPad cihazlarınızdaki problemlerden korkmanıza hiç gerek yok. Çünkü Apple yetkili servis bayileri oluşturduğu için bu cihazlar üzerinde en ince ayrıntılara kadar bilgi sahibi olan elamanları yetiştirmiştir. iPhone servis Beşiktaş servisi de bu konuda oldukça bilinçli kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir. Cihazlarınızda oluşan tüm problemleri servis elemanlarımıza gösterebilirsiniz.
iPhone’larda en çok görülen problemlerden birisi home tuşundaki hassasiyettir. Kullanıma bağlı olarak zamanla aşınan bu tuş zamanla eski hassasiyetine sahip olmayacaktır.

Aktif olarak çalışabilmesi için sertçe basmak zorunda kalabilirsiniz. Bu da önemli anlarınızda acele etmeniz gerektiğinde can sıkıcı derecelere gelebilmektedir. Ancak unutmayın ki home tuşu tamiri mümkün olabilen bir problemdir. iPhone home tuşunun hassasiyetinin çözümü sistemsele problemler ile sağlanabileceği gibi donanımsal olarak tamir işlemi yapılarak da sağlanabilir. iPhone servis Beşiktaş servisimiz bu konuda oldukça tecrübeli olduğundan dolayı sorunları çözümünde oldukça profesyonel davranmaktadır.


Home tuşu iPhone ve iPad için çok önemli bir yere sahip olduğundan dolayı mutlaka gereken değeri vermelisiniz. Aksi takdirde Apple ürünleri kullanmanın rahatlığını hissedemezsiniz. Apple her çıkardığı üründe home tuşunun daha kaliteli yapılardan oluşturulduğunu belirtmektedir. Ancak yine de iPhone 3gs, 4 ve iPad 1, 2 modellerinde bu tarz problemler ile karşılaşmak mümkündür. iPhone servis Beşiktaş servisimiz bu konuda oldukça bilinçli olup hemen her cihaz için çözümler üretmiştir. Ancak home tuşunun daha hızlı ve maliyet açısından daha düşük fiyatlara tamir edilmesini istiyorsanız problem daha fazla büyümeden hemen en yakın iPhone servis Beşiktaş servisine gelmelisiniz. Aksi takdirde üzerine düşmezseniz problemlerinizin çözüm sürecinin de uzayacağını bilmelisiniz. iPhone servis Beşiktaş servisimiz sayesinde Apple kullanmanın ayrıcalığını tekrar hissedeceksiniz.

iphone teknik servis

iOS 7 ve iPhone 5s Bağlantısı:

Apple haziran ayında yeni çıkartacakları iOS6'yı tanıtmıştı bilirsiniz. Herkes büyük bir merakla iOS6'nın resmi yayınını bekliyor. iPhone 5 satışa çıkması ile beraber geleceği söylentileri piyasada dolaşmakta.

iOS 6 henüz resmen yayınlanmadı ama Apple bizim gibi sertifikalı uygulama geliştiricilerine iOS 6 nın beta versiyonunu dağıtmış bulunmakta. Bizde bunları ön inceleyip biraz da olsun size aktarmak istedik.

Siri artık Türkiye'deki Merkanları bulacak! (Söylenti)

Artık Siri nin Türkiye'deki Mekanları göstereceği gerçeği ortada ancak Siri malesef halen Türkçe değil. Yani Siri ye find hospital dediğinizde ancak sizi anlayacak. eczane bul dediğinde çalışmayacak malesef.

iOS 6 iPhone 3GS ve ileriki versiyonlarında kullanılabilecek. Ayrıca iPad 2 ve 3 de destekleyecek. iOS 6 ayrıca iPod Touch 4 üncü generation da da kullanılabilecek. Bu yeniliklerin dışında birçok yenilik tabiki var, ancak bunu blog bölümünden takip edebilirsiniz.

Apple, iPhone 5’i 2013 yılında piyasaya sürerek bu zamana kadar ki ürettiği telefonlar arasında en farklı olanı yaratmayı başarmıştır. Bilindiği üzere iPhone 5 telefonu diğer 4 ve 4s serilerine nazaran boyu daha uzundur. Normal iPhone ekranında maksimum 4 tane uygulama alt alta gelebilirken iPhone 5’ten itibaren bu sayı 5’e yükselmiştir.


iPhone 5’in görüntüsünün diğer telefonlarla farklı olması bir takım sorunların oluşmasına yol açmıştır. Zira farklı boyuttaki ekran içerdiği için 4 ve 4s ekranlarının tamir aşamasında kullanılmasını engellemiştir. iPhone 5 cihazına sahipseniz iPhone servis Kadıköy geldiğinizde tamamen orijinal ve iPhone 5 için üretilmiş olan ekranlarla karşılaşacaksınız.


iPhone 5 Home Tuşu Hassasiyet Problemi Teknik Servis Fiyatı: Sorunuz!
Apple, iPhone telefonunu ilk ürettiği günden bu yana kullanıcıları en fazla huzursuz eden sorunların başında home tuşu hassasiyet problemi gelmektedir. Bilindiği üzere iPhone’ların belli bir kullanım ömürleri bulunur. Eğer home tuşunu çok sık kullanıyorsanız cihazın ömrünü azaltırsınız. Bu yüzden de eski hassasiyetliğini kaybeder. Apple bu konuda çalışmalarını sürdürerek her yeni modelde daha sağlam olduğu iddia edilen home tuşu sistemini geliştirmektedir. iPhone 5 modeli piyasaya sürüldüğü andan itibaren iPhone servis Kadıköy servisimize gelen home tuşu hassasiyet probleminde ciddi azalmalar görülmektedir. Yine de iPhone 5 cihazınızın home tuşunda birtakım sorunlar olduğunu düşünüyorsanız iPhone servis Kadıköy servisimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Unutmayın ki home tuşu hassasiyet problemi genellikle kullanım bazlı bir sorun olmasına karşın bazen Apple tarafından yapılan üretim hatası da olabilmektedir.


iPhone 5 Wi-fi ve Şebeke Problemi Teknik Servis Tamir Fiyatı: Sorunuz!
iPhone telefonlarında kullanılan Wi-fi teknolojileri her modelde farklılık göstermektedir. Örneğin iPhone 4 ve iPhone 4S cihazlarında kullanılan Wi-Fi teknolojisi benzer olmasına karşın iPhone 3GS ve 4 arasında gözle görülür bir fark bulunmaktadır. Aynı durum iPhone 5 için de geçerlidir. iPhone 5, tüm modeller arasında en gelişmiş Wi-Fi teknolojisine sahip bir telefondur. Buna rağmen Wi-Fi veya şebeke problemleri ile karşı karşıya kalabilir. Telefonlar teknolojik ürünler olduğu için birtakım sorunlar meydana getirmesi normal karşılanmalıdır. iPhone servis Kadıköy servisimiz bu problemlerin tespitini yapabilmek adına sürekli araştırmalara devam etmektedir. Eğer sizler de cihazınızın Wi-Fi ve şebekesinde bazı hatalar olduğunu düşünüyorsanız inceleyebilmemiz için telefonu firmamıza getirmenizi tavsiye ediyoruz.


iPhone 5 ile aynı dönemde çıkarılan telefonlar incelendiğinde donanımsal özellikleriyle iPhone 5’den daha iyi cihazlar olmasına karşın iPhone 5 kadar verim sağlayamamıştır. Bunun sebebi Apple’ın kuruluş felsefesi olarak donanıma uygun işletim sistemi yapmasından kaynaklanmaktadır. Yani iPhone üzerinde bulunan iOS, telefondaki donanım ile tam uyumlu çalıştığı için herhangi bir hata vermeyerek sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. iOS’un dünya üzerindeki en stabil işletim sistemi olduğunu düşünürsek iPhone modellerinin de en iyi telefon olarak gösterilmesi olağan bir durumdur.


iPhone servis Kadıköy tüm iPhone modelleri bulunmaktadır. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk türünde piyasaya sürülmüş olan tüm telefonları bulabilir, test edebilirsiniz. Günlük işlerinizde sizlere yardımcı olacak olan iPhone telefonu hiç şüphesiz fiyatını sonuna kadar hak etmektedir. Eğer bir iPhone kullanmadıysanız hayatınızda çok büyük bir eksiklik olduğunu söylersek herhalde yanlış bir yargıda bulunmamış oluruz. 2013 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen iOS 7 sayesinde iPhone 5 oldukça farklı bir görünüm kazanacaktır. 5. Nesil iPhone ile standartların dışına çıkan Apple, işletim sistemini de farklı bir şekilde tasarlayarak bu zamana kadar ki tabularını kırma peşinde olduğunu söyleyebiliriz.

 

Notebook Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple iMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

ücretsiz kargo

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul