facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

iPhone 5 Servisi Tamiri

"iPhone 5s dokunmatik ön camı kırıldı, piyasada yapabilecek bir tek sizi bulabildim, yaptınız çok teşekkür ederim."
-Ayten Hakgöz

galaxy S4 servis

iPhone 5 Servis - iPhone 5 Ön Cam Değişimi, iPhone 5 Ekran Değişimi Tamiri Fiyatı
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt ikitelli Halkalı Başakşehir Bahçelievler Merter Beşiktaş istanbul. iPhone Kasa Değişimi Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone 5 yedek parçaları stoklarımızda! Tüm yedek parça bakım onarım servis işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. iPhone 5 Ön Cam LCD Ekran değişimi dahil şarj problemleri sıvı teması gibi arızaların tamiri çok kısa sürede yapılmaktadır. Servisimizde ayrıca iPhone 5s Servis Tamiri de yapılmaktadır.

iPhone 5 Ön Cam Değişimi olarak kesinlikle %100 Orjinal Ekran kullanılmaktadır. Servisimize getirdiğiniz iPhone 5 lerin tamir süreleri genellikle 15-45dk arasındadır. Bütün işlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır. iPhone 5 Ön Cam Değişimi işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey LCD ekranın kalitesidir. Çin malı 2nci kalite ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır. Çünkü dokunmatik ön cam iPhone 5 lerde LCD Ekran ile birlikte değişir. Bu yüzden ekran kalitesi çok önemlidir.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

iPhone 5 Servis hizmetlerimizin en belirgin özelliği gözünüzün önünde yapılmasıdır. Arızalı iPhone Servisimize geldiğinde hemen gözünüzün önünde tamirini yapabilmemiz için lütfen randevu alınız. Göz önünde servis hizmetinden faydalanabilmeniz için mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevuyu telefonla alabilirsiniz. iPhone Ekran Değişim süresi ortalama 45dk dır. Uzaktan gelen müşterilerimiz servisimize geldiğinde bekleyip tamir bittiğinde ürününü teslim alabilirler.

Servis hizmet kalitemiz dünya standartlarında olduğu için bizimle yeni tanışan müşterilerimizin bunu bilmesini isteriz. Eğitimli Apple Sertifikalı uzman teknik servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede servis hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyetli odaklı servisimizde memnun kalmadığınız taktirde para iadesi hakkınızı kullanabilirsiniz. Sorgusuz değişim garantisi ise size sunduğumuz diğer avantajlardan birisi. Teknik Servis hizmetimizden sonra kullanılan herhangi bir yedek parça da sorun çıkması halinde sorgusuz yedek parçanın tekrar ücretsiz değişimini sağlıyoruz.

Teknoloji her geçen gün ilerlemektedir. Özellikle telefon ve tablet gibi akıllı cihazlarda sürekli yeni hizmetler veriliyor. Bilişim dünyasının devleri kıyasıya rekabet içerisinde olduğundan dolayı birbirlerini alt edebilmek adına yoğun çaba göstermektedir. Bu durum da kullanıcılar için fazlasıyla iyidir. Çünkü rekabet kaliteyi meydana getirir. Kalitede kullanıcıları tatmin eder. Teknoloji devi Apple başta olmak üzere bir çok teknolojik ürün bu yenilikleri gündelik hayatımıza sunarken bir yandan da dönemin en büyük sorunu meydana gelmektedir.

Akıllı telefonların şarjları eski telefonlara nazaran daha az gitmektedir. Bu da telefonları veya tabletleri günlük olarak şarj yapma gereksinimi ortaya çıkarır. iPhone servis iPhone ve iPad telefonlarını şarj konusunda optimize edebilmek adına oldukça olumlu deneyler yapmıştır. Bu testlerden sonra iPhone ve iPad cihazları için oldukça verimli çalışan bir takım teknikler geliştirilmiştir. Eğer sizler de cihazlarınızın şarjları konusunda bir takım problemlerle uğraşıyorsanız servisimize gelerek telefonlarınızın şarj süresini uzatabilirsiniz.


Cihazların şarjlarının bu kadar kısa sürmesi telefonun donanımsal özelliklerinden kaynaklandığı kadar yazılım ile de ilgilidir. Yani optimize edilmiş bir iOS ile sade bir iOS arasında şarj süresi konusunda dünyalar kadar fark bulunur. Bir çok kullanıcı iPhone’ların bataryasının 1 gün dahi gitmediği konusunda ağır eleştiriler ortaya atar. Ancak optimize edilen iPhone’ların standart gündelik kullanımlarda 2 günü aşan batarya süresine ulaştığı tespit edilmiştir. iPhone şarj süresini nasıl attıracağınız konusunda fikir sahibi olmak için iPhone servis servisimiz sizlere ücretsiz destek vermektedir.


iPhone servis servisimizde her geçen gün yeni araştırmalar yapılmaktadır. Apple ürünlerini daha verimli kullanabilmek adına geliştirilen bir çok yöntem servisimiz tarafından da test edilmektedir. Böylece başta iPhone şarj problemi olmak üzere akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunlarına çözümler aranmaktadır. Sizler de iPhone veya iPad’ler hakkında birtakım sorunlar ile uğraşıyorsanız firmamıza gelerek yardım alabilirsiniz.


Apple kullanan kişiler ürünlerinin güvenliği konusunda endişelenmemelidir. Çünkü Apple bu zamana kadar üretmiş olduğu tüm ürünlerin arkasında durmayı başaran nadir firmalardan birisidir. Eğer kullanım bazlı bir problem ise vaad edilen 24 ay süre içerisinde Apple iPhone 5 kasa değişimi ürünleri geri alıp yenisiyle değiştiriyor. Eğer sizler de şarj problemlerinizin tamamen donanımsal olduğunu düşünüyorsanız ve ilk aldığınız andan itibaren sorunun devam ettiğini gözlemlediyseniz ürünün incelenmesi adına ilgili garanti birimlerine cihazınızı gönderebilirsiniz. Eğer ki iddianızda haklı çıkar ve şarj probleminin üretim hatası olduğu tespit edilirse telefonunuz yenisi ile değiştirilecektir. Ancak bu çok nadir bir durumdur. Çünkü iPhone 5 kasa değişimi Apple tüm cihazlarını en üst düzey testlerden geçirerek üretmektedir. Bu çalışma sistemi de hata payını neredeyse sıfıra indirgemektedir. Ki sizler de çoğu kişide olduğu gibi kullanıcı hatasından kaynaklanan bir problem dolayısıyla iPhone şarj problemleri çekerseniz en yakın iPhone servis servisimize uğramalısınız.


Şarj problemleri kalıcı değildir. Çoğunluğu yazılımdan kaynaklı olduğu için bir kaç uygulama ve ayar yardımıyla şarj sürelerinde iki katına varan gelişme kaydedilmektedir. Günümüzde iPhone 5 kasa değişimi telefon ve tabletlerin hayatın her alanına girdiği göz önüne alındığında şarj sürelerinin bu kadar kısa olması hayatı ciddi bir şekilde etkiler. Bu yüzden mümkün olduğu kadar telefonların açık olması ve isteklerimize yanıt verebilecek şekilde hazırda beklemesi gerekmektedir. iPhone veya iPad’lerinizin şarj süreleri konusunda üzülmenize hiç gerek yok. Apple yetkili servisi olduğumuzdan dolayı tüm sorunlarınıza karşı uygulayacağımız çözümler bulunmaktadır. Bu çözümler sayesinde daha iyi bir iPhone veya iPad kullanacak, Apple sahibi olmanın haklı gururunu bir kez daha yaşayacaksınız.

iPhone 5 Kasa Değişimi Hizmetleri
Servisimiz Herkese Açık! Arızalı iPhone iPad Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz an, GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE tamiri onarımı yapılır ve size teslim edilir. GÖZ ÖNÜNDE SERVİS Anlayışı Türkiye'de ilk ve tek sadece bizde. Çünkü kendimize çok güveniyoruz! Tüm tamir işlemlerini gözünüzün önünde yapıyoruz! *Gözünüzün önünde servis için lütfen Randevu alınız.

TÜRKİYE'DEKİ SERVİS ANLAYIŞINA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GETİRDİK: GÖZ ÖNÜNDE SERVİS!

iphone 5 servis

iphone 5 ekran değişimi

iPhone 5 kasa değişimi için kullanıcılara iPhone 4 e çok benzer görünse de aslında öyle değil. Apple herzamanki gibi cihazın iç kısımlarında ve yedek parçalarda vidalarında dahi köklü değişimler ve farklılıklar yapmıştır. iPhone 5 fiyatları Türkiye'de 1600TL-1900TL arasındadır. Türkiye'de Turkcell iPhone 5 kampanya yapmış durumda.iPhone 5S, iPhone 5G 16GB 32GB 64GB hafızaya çıkacağı da kulaktan kulağa yayılmakta. iPhone 5 Kasa Değişimi istanbul yeklili servisleri hakkında herhangi bir bilgi yok. iPhone 5 Jailbreak Simlock Unlock işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Servis işlemlerinde iPhone Teknik uzman serifikalı ve eğitimli kadro sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor. Servis kalitemiz dünya standartlarında olduğundan dolay Apple Servis, iPhone Servis, iPad Servis işlemlerini aynı gün içinde sonuçlandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. iPhone Servis Tamir işlemleri genellikle aynı gün içinde sonuçlanır. Hatta aynı gün içinde

iPhone 5 Jailbreak Yazılım Unlock Kırma İşlemleri iOS 6 için jailbreak çıktığı anda yapabileceğiz. Şuan malesef jailbreak yok.

iPhone 5 Arızalarını da servisimizde onarımını tamirini yaptırabilirsiniz. Servis fiyat listemizde örnek fiyatları inceleyebilirsiniz.


iPhone 5 Servis Videosu:


iphone teknik servis

Müşterilerimizden gelen sorunların bazıları:

ekran değişimi kasa değişimi ve ses ayar tuşu değişimi

iPad mini 4 g 16 gb iPhoneı dusurdum ve ekranı
kırıldı.iPhonesorunsuz calısıyor .ekran değişimi ne
kadardır.bilgi vermenizi rica ederim

Telefonum hiçbir şekilde şebekeye bağlanmıyor (Turkcell ve Avea
hatlarım var). 1 yıl önce Kore'den almıştım ve son yurtdışı
seyahatime kadar sorunsuz kullandım. En son seyahatimden sonra (Ocak
2013) her iki operatörde de sorunsuz çalışan telefonum şimdi
şebeke görmüyor. IMEİ sorgulaması yaptığımızda herhangi bir
sorun görünmüyor. Ayrıca telefonu aldığım Kore'li şirketten de
simkilit hakkında soruşturma yaptım herhangi bir problem yok
dediler.
Telefonun başına herhangi fiziksel bir kaza gelmedi (düşme vs).

Ahizeden yani ic kylaklikdan ses gelmiyor. Ama konusma esnasinda
flash kismina baski yapildigi zaman ses geliyor. Sanirim temazsizl
var. Ürünü bugun size getirsem hemen onarimini yapabilirmisinz?
Ücreti nedir ?

Merhaba,

Ipad 3'ün ön camı kırıldı. LCD ekranda sorun yok. Tamir ücreti ve süresi nedir? İstanbul dışında geleceğim için en fazla 1 saat bekleyebilirim.

İyi Çalışmalar

Cami catladı, ekran calısıyor.
Ayrıca aynı durumda olan bırde ıpad ımız var.
Her ıkısınınde camının degısımı ıcın verecegınız fıyata
gore sıze gelcegım.

kasanin yan taraflarinda hafif bir darbeden dolayi beyazlamalar
var.Kasa degisimi ucreti ne kadardir.Para nakit odenecektir

Telefonumda 3G'yi kapattığım zaman şebeke gidiyor ve Servis Yok
diyor. Dolayısıyla 3G olmayan yerlerde telefonumu kullanamıyorum.
Ayrıca 3G açık olduğu zaman da sürekli şebeke gidip geliyor. Bu
sorun ile ilgili hem bilgi hem de ortalama bir ücret
öğrenebilirmiyim?

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

ücretsiz kargo

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.