facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

iPad Teknik Servis iStanbul

"iPad'imizi tamir için servisinize getirdik 2 saat içinde yanımızda yaptınız. Böyle bir servis daha önce hiç görmedim! "
-Tuğçe Aytekin (Istanbul)

galaxy S4 servis

iPad Servisi Teknik Servis Tamir Hizmetleri iStanbul Fiyatı
iPhone iPad Apple Macbook Pro iStanbul Teknik Servis Hizmetleri..

iPad Servisi iStanbul ve Türkiye'nin tüm ilçelerine servis vermekte olan teknik ekibimiz, teknik servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz! Teknik servisimiz acil servis ihtiyaçlarınız ( Apple iPhone, iPad) arızalı cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen, arıza tespitini yapıyoruz. Servis yoğunluğuna göre aynı gün içinde (sabah bırakılan cihazlar akşam) veya akşam bırakılan cihazlar ertesi gün içinde teslim edilir.

Arızalı iPad cihazınızın gerekli teknik servis, onarım işlemleri gözünüzün önünde tamir edilir. Servisimiz iStanbul'da konumlanmıştır ancak Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet veriyoruz. Tüm Türkiye'den kargo ücretsiz şekilde adresimize gönderdiğiniz arızalı cihazların tamirini en kısa sürede adresinize ücretsiz ulaştırıyoruz. iPhone Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz. iStanbul'un tüm semtleri; Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy, Bahçelievler, Bahçeşehir, ikitelli, Merter bölgeleri dahil olmak üzere diğer tüm semtlere dahil servisimiz mevcuttur.

Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Batarya değişimi, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad iPhone ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz. Su döküldü, camı kırıldı, dokunmatik problemi oldu, kablosuz çekmiyor, wifi problemi gibi daha birçok sorunun giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler Apple, iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazları 2 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir. Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var. Aralarındaki tek fark Apple tarafından yetkilendirilmeleridir.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

iPad tablet pazarındaki en değerli ürün olma özelliğini taşımasına rağmen, dayanıklılık olarak bazı önlemlerin alınması gereken bir cihazdır. Çünkü başta Apple ürünleri olmak üzere elektronik aletlerin tümünde kırılganlık yapısı bulunur. Söz konusu Apple olduğunda da ürünlerin oluşturulmasında kullanılan malzemelerin pahalı olması ve Apple damgası taşıması, olası masrafların çok ciddi boyutlara çıkabileceğini göstermektedir. Böyle durumlarda iPad Servis giderek problemlerinizi anlatabilir, geçici veya kalıcı çözüm önerilerini dinleyebilirsiniz.

Kullanımdan kaynaklı olarak birtakım iPad problemleri meydana gelmesi muhtemeldir. Eğer iPad’i yere düşürdüyseniz kasanın hasar görmesinin yanı sıra cihazın içerisinde yer alan donanımların hasar görmesine de neden olabilirsiniz. Böyle durumlarda cihazın çalışmasında bir aksaklık olduğunu hissederseniz vakit kaybetmeden iPad servis Yeşilköy şubemize gelmelisiniz. Servisimizde çalışan teknik ekip servisimiz alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı meydana gelen problemlerin tamamını çözebilecek teknik bilgiye sahiptir.


iPad Ekran Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servis Fiyatı: Sorunuz!
iPad’lerin diğer tabletlere nazaran daha yüksek fiyatta satışta olduğu herkesin malumu. Buna paralel olarak iPad ürünlerindeki hasarların giderilmesi de oldukça maliyetli olabilir. Örneğin yere düşürdüğünüz veya bir yere vurduğunuz iPad’in ekranında hasar meydana geldi ise orijinali ile değiştirilmesi gerekir. Ancak ülkemizdeki bir çok servis firması orijinal parça yerine sorunu geçici olarak çözebilen orijinal olmayan ürünler tercih etmektedir. Bu da cihazın ömrünü azaltarak eski kalitesinde olmamasına neden olur. iPad servis Yeşilköy şubemizdeki teknik servis ekibimizdeki servislerde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamıza gelen iPad’lerin tamirinde kullanılan tüm ürünler orijinal Apple onaylıdır. Yani sorunlarınızı çözerken Apple kalitesine uygun bir şekilde hizmet verdiğimizi bilmelisiniz. iPad servis Yeşilköy şubemizde cihazlarınıza yapılan tüm müdahaleler garantilidir. Sorunlarınıza diğer servisler gibi geçici değil kalıcı çözümler sunduğumuzdan dolayı gönül rahatlığı ile tabletinizi firmamıza teslim edebilirsiniz.


iPad Arka Kapak Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi Fiyatı: Sorunuz!
iPad tasarımı diğer tabletlere taş çıkartacak şekilde üretilmiştir. Zira bu eşsiz tasarımın herhangi bir kısmı zarar gördüğünde güzelliği bozulmaktadır. Eğer tabletin arka kapağında birtakım çizilme veya kırılma ile karşı karşıya kalırsanız üzülmeyin. iPad servis Yeşilköy şubemizde sorunun çözümü için orijinal arka kapak parçaları bulunmaktadır. Böylece, ilk tableti aldığınız günkü kaliteyi yakalayacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer tabletin görünüşüne önem veriyorsanız arka kapak tamirini yaptırabileceğiniz gibi firmamızda da bulunan çeşitli süs eşyalarını kullanabilirsiniz. Örneğin iPad kapakları son dönemde oldukça popüler olmuştur. Bir çok farklı renkte üretildiğinden dolayı her zevke uygun şekilde piyasaya sürülmüştür. Sizler de hem iPad’inizi görselleştirebilir hem de olası hasarlara karşı korumuş olursunuz.


iPad Kulaklık Değişimi Tamiri Onarımı Fiyatı: Sorunuz!
Apple piyasaya sürmüş olduğu her üründe olduğu gibi kulaklıkta da belli bir kalite seviyesini aşmayı başarmış firmadır. iPhone ve iPad ile tam uyumlu çalışan Apple kulaklıkları dışarıya vermiş olduğu ses kalitesi ile takdiri fazlasıyla hak etmektedir. Ancak kulaklık birtakım sorunlar meydana getirebilir. Örneğin çok sesli müzik dinlediğinizde kulaklık patlaması ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda iPad’den fazla ses gelmeyecektir. Siz sorunun iPad’de olduğunu düşünseniz de aslında problem kulaklıktandır. Bu yüzden kulaklığı iPad servis Yeşilköy şubemize gelerek göstermelisiniz. Çünkü kulaklıkta bir çok problem meydana gelebilir. Örneğin kablolar arasındaki bağ kopmuş ise sesin düzgün gelmesi beklenemez. Bu yüzden kabloların tekrar birleştirilmesi gerekmektedir. Ancak yineliyoruz ki; sorununuzu giderebilmemiz için öncelikli olarak kulaklıktaki sorunun ne olduğuna karar vermemiz gerekir. iPad servis Yeşilköy şubemizde çalışan teknik servisin bu konuda oldukça bilinçli olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden kulaklığın tamiri aşamasında aklınızda herhangi bir soru işareti bulunmamalıdır. iPad kulaklık değişim fiyatı olarak herhangi bir şey söylememiz mümkün değildir. Sorunun büyüklüğüne göre fiyat değişiklik gösterecektir. Ancak İstanbul üzerinde en uygun fiyat ve kalite garantisini verdiğimizi bilmelisiniz. Tamamen yetkili Apple teknik servisi olduğumuzdan dolayı tüm sorunlarınızı bilinçli hareket ederek  çözeceğimizi belirtelim. Sorununuz ne olursa olsun iPad servis Yeşilköy’e bekliyoruz.


Günümüzde iPad hakkında bazı problemlerle karşılaşılmaktadır. Ancak bunun sebebi Apple tarafından üretilen bu cihazların kalitesiz olması değildir. Çünkü Apple, kuruluş felsefesi bakımından müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Bu da ürünlerinin arkasında durmasını sağlamıştır. Bu yüzden iPad sorunlarınız hakkında iPad Servis gelebilir, Apple ürünleri konusunda uzmanlaşmış teknik servis kadromuzdan yardım alabilirsiniz.
iPad’ler hakkında en çok karşılaşılan sorunlardan biri de batarya – pil problemidir. Bu konu hakkında Apple tarafından bildirilmiş bir çok resmi yazı olmasına rağmen, Türkiye’de aktif olarak kullanılabilecek bir donanımsal çözüm bulunmamaktadır. Sadece yardımcı araçlar yardımıyla bataryanın daha uzun sürmesi sağlanabilir. Ancak bu da kalıcı çözüm olmadığından dolayı mutlaka yeni bir batarya taktırmalı veya var olan bataryayı onarma yoluna gitmelisiniz.


iPad Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPad bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPad servis gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
iPad ile uyumlu çalışabilen uygulamaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Teknolojinin gelişmesi, iPad için hazırlanan bu uygulamaların da oldukça görsel ve tableti zorlayan özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de iPad bataryası zorlanabilir, aşırı yüklenmelerde olası problemler meydana gelebilir. Söz konusu teknolojik aletler olduğunda her şey mümkündür. Ancak Apple ailesi ürünlerinden biri olan iPad’in bu konuda diğer tabletlere nazaran daha dayanıklı olduğunu söylemekte fayda var. iPad bataryası tamiri ve onarımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız iPad servis gelerek alanında uzmanlaşmış, Apple tarafından gerekli teknik sertifikayı almış ekibimizden yardım alabilirsiniz.


iPad cihazlarını tamir ettirirken teknik servise büyük önem vermelisiniz. Günümüzde bir çok Apple yetkili servisi altında hizmet veren ancak Apple ürünleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgisi olmayan iş yerleri bulunmaktadır. Cihazınızın sağlığı ve boşa para harcamamanız için böyle yerlerden uzak durmalısınız. iPad servis bu konuda tam yetkili olup, başta iPad olmak üzere tüm Apple ürünleri hakkında profesyonel bilgi sahibidir. iPad batarya problemleriniz hakkında yanlış işlemler yaptırıldığında geri dönüşümü mümkün olmayan yollara girilebileceği için bu konuda oldukça dikkatli davranarak Apple servisi seçimine dikkat etmelisiniz.


iPad batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. iPad Servis bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, iPad’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. iPad kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

TÜRKİYE'DEKİ SERVİS ANLAYIŞINA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GETİRDİK: GÖZ ÖNÜNDE SERVİS!

galaxy S4 servis

Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPhone iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
iPhone iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

Notebook Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple iMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

%100 Orjinal 1 Yıl Garantili iPad Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

iphone servis göz önünde

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

youtube kanal ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.