facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPad Teknik Servis

  iPad Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPad 2, iPad 3, iPad Mini, iPad 4 Retina ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPad Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPad Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone iPad Servis

  iPad Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPad Servis Küçükçekmece, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Küçükçekmece iPad Servis, iPad Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  Apple'ın en çok satan telefon olmasındaki en büyük özellik cihazlarındaki güvenlik duvarının en üst seviyede olmasından kaynaklanmaktadır. Bilindiği üzere Apple mobil cihazlarında bulunan iOS işletim sistemi kapalı kutudur. Jailbreak yapılmadığı takdirde dışarıdan değişikliğe açık değildir. Bu yüzden iPhone veya iPad için uygulama geliştirmek isteyen kişiler Apple güvenlik duvarından geçmek zorundadır. Aksi takdirde uygulama geliştirseler dahi cihazlarda çalıştırma şansı yakalamamaktadır.

  Apple tarafından yıllar önce kurulan App Store, kısa süre içerisinde çok geniş bir kullanım hacmi yakalamıştır. Zira bir çok geliştirici uygulamalarını tanıtabilmek adına Apple’ı tercih ederek uygulamaları bu platforma uygun şekilde hazırlamıştır. iPad servis Küçükçekmece teknik servis ekibi güvenlik çalışmalarını sürdürmektedir. Apple’da sistem açığı bulunmamasına karşın, kullanıcıların güvenliğini tehdit edecek unsurlar araştırılmaya devam etmektedir. iPad ve iPhone için App Store’da yer alan uygulamalar incelendiğinde herhangi bir güvenlik açığı tespit edilmemiştir.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPad Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPad larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPad lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iPhone ve iPad üzerindeki bilgilere erişimi engellemek istiyorsanız cihazlarınıza şifre koyabilirsiniz. Bu şifre basit bir şekilde 4 haneli rakamdan oluşabileceği gibi yazı, rakam ve karakter içeren daha zor bir şifre de olabilir. Seçim tamamen sizindir. iPhone ve iPad şifresi doğru yazılmadığı takdirde tekrarlanması istenir. Art arda yanlış girişler olduğu takdirde telefon 1 dakikalığına şifre girilemez moda geçmektedir. 1 dakikadan sonra tekrar yanlış şifre denemesi yaparsanız bu süre uzamaktadır. Orantılı olarak artan süre en son 1 saate varmaktadır. Yani şifreli bir Apple cihazına art arda yanlış şifre denemesi yaparsanız 1 saat beklemek zorundasınız. 1 saat sonra ise sadece 1 tane şifre girme hakkınız olacaktır. Apple bu sayede deneme yanılma yöntemiyle şifre kırılmasının önüne geçmeyi başarmıştır. Şifrenin kırılabilmesi için telefonun restore edilmesi gerekir. Yani içerisinde bulunan tüm bilgiler silinecektir. Aksi takdirde cihazdaki bilgilere ulaşmak mümkün değildir.

  iPad servis Küçükçekmece servisimiz güvenlik araştırmaları yapılmaya devam edilmektedir. Örneğin şifreli bir cihazı kablo ile bilgisayara bağladığınızda, şifre olduğundan dolayı bilgilere ulaşılamadığını görebilirsiniz. Apple bu tutumu ile bilgilerinin güvenliğini sağlamak isteyen kişilerin takdirini kazanmıştır. Sizler de fotoğraflarınızı ve kişisel bilgilerinizin yabancı ellere geçmesini istemiyorsanız muhakkak telefonu şifreli kullanmalısınız.

  Teknik Servis ihtiyaçlarınızın anında hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz, uzman sertifikalı ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.


  Yanlış iPad Tamiri Masrafları Artırabilir!


  iPad servis İkitelli Apple ürünleri konusunda tam donanımlı olan teknik servis ekibi bulunmaktadır. Servisimize gelen iPad cihazların bir kısmında Wi-fi problemi olduğu görülmektedir. iPad wi-fi alıcıları oldukça kuvvetli olmasına karşın yetersiz kaldığı bir takım anlar olabilir. Ancak bu problem sürekli nüksettiğinde mutlak suretle teknik servise göstermeniz yararınıza olacaktır. Fazlasıyla iPad Wi-fi teknik problemi ile karşılaştığımızdan dolayı sorunlarınıza geçici değil kalıcı çözümler bulmakta gecikmeyeceğimizin garantisini verebiliriz.

  galaxy S4 servis

  İster batarya problemi olsun ister kasa, ekran çizilmeleri... Her türlü konuda şirketimiz tam donanımlı bilgiye sahip olduğundan sorunlarınızı en kısa sürece çok uygun fiyatlara çözme politikasını izlemektedir. İstanbul’un hemen her semtine ve Türkiye'nin her yerine hizmet veren servisimiz iPad’lerin güvenle korunmasını sağlayacaktır. .

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  galaxy S4 servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  İnternet üzerinden cihazınıza erişim olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zira iOS işletim sistemine sahip cihazların hiçbirine erişim mümkün değildir. Yani Apple ürünlerinde herhangi bir güvenlik açığı bulunmamaktadır. iOS ile uyumlu anti virüs geliştirilmemesi bu durumu açıklamaktadır. iPad servis Küçükçekmece teknik servisi telefon veya tabletlerin sadece bir durumda güvenliğinin tehlikeye düştüğünü tespit etmiştir. Jailbreak yapılan telefonların güvenliği de serbest bırakılmaktadır. Yani artık Apple güvencesi altında değilsiniz. Jailbreak yapıldığında tüm uygulamalara ücretsiz ulaştığınız doğrudur. Ancak tüm uygulamalara erişiyor olmanız, birtakım zararlı uygulamaların da cihazlarınıza girebileceği anlamına gelebilir. Her ne kadar jailbreak iPhone ve iPad güvenliğini tehdit etse de 2013 yılına kadar jailbreak yapılan cihazlarda çok ciddi sorunlar meydana geldiği görülmemiştir.

  galaxy S4 servis


  iPad Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi

  İlk çıkan iPad’den bu yana bir çok iPad modeli Apple tarafından piyasaya sürülmüştür. Bu iPad’ler tasarım olarak neredeyse aynıdır. Çünkü Apple; kullanıcıların hoşuna giden güzel tasarımı bozarak tepki çekmek yerine, aynı tasarımı sürdürüp sadece teknik, donanımsal değişiklikler yapmıştır. Ortalama her yıl yeni bir modeli üretilen iPad, işlemcisi güçlendirilmekte olup ekran çözünürlüğünde ve ekran seçimlerinde ciddi değişiklikler meydana gelmektedir. En son çıkan yeni iPad modeline bakıldığı zaman; öncekine nazaran daha güçlü olduğu, uygulama ve fotoğrafları daha net bir şekilde kullanıcıya sunduğu görülmektedir.


  iPad servis İkitelli
  Teknik Servis ihtiyaçlarınızı karşılamasını istediğiniz bir tablet almak istiyorsanız Apple güvencesi altında iPad satın almalısınız. Zira iPad sahip olduğu işletim sistemi olan iOS ile dönemin çok üstünde bir teknolojiye sahip olduğu bilinmektedir. Eğer sizler de en iyi tableti kullanmak istiyorsanız iPad tercih etmelisiniz. iPad konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız iPad servis Küçükçekmece gelerek ilgili teknik servis ekibimizden yardım alabilirsiniz.

  Apple, cihazlarına fazlasıyla güvenmektedir. Günümüzde de bozulan iPad Servis ve iPad sayısı çok nadirdir. Üretimden kaynaklanan sorunlar neredeyse hiç yok denecek kadar azdır. Ancak telefonu veya tableti elinizden düşürdüğünüzde camını kırabilirsiniz. Bu her telefonda rastlanan bir durumdur. Cam, kırılgan yapıdadır. Bu yüzden de kırılmaya çok müsaittir. Böyle durumlarda Apple teknik servislerinden destek alabilirsiniz.


  iPad cihazlarını tamir ettirirken teknik servise büyük önem vermelisiniz. Günümüzde bir çok Apple yetkili servisi altında hizmet veren ancak Apple ürünleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgisi olmayan iş yerleri bulunmaktadır. Cihazınızın sağlığı ve boşa para harcamamanız için böyle yerlerden uzak durmalısınız. iPad servis iStanbul İkitelli bu konuda tam olup, başta iPad olmak üzere tüm Apple ürünleri hakkında profesyonel bilgi sahibidir. iPad iStanbul batarya problemleriniz hakkında yanlış işlemler yaptırıldığında geri dönüşümü mümkün olmayan yollara girilebileceği için bu konuda oldukça dikkatli davranarak Apple iStanbul servisi seçimine dikkat etmelisiniz.


  iPad batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. iPad Servis ikitelli bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, iPad’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. iPad kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPad Servis Kadıköy sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple iPad Teknik Servis Küçükçekmece Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPad cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Avcılar Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPad leriniz Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis göz önünde

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  ücretsiz kargo

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  contact

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.