facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPad Teknik Servis

  iPad Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPad 2, iPad 3, iPad Mini, iPad 4 Retina ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPad Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPad Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone iPad Servis

  iPad Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPad Servis Izmir, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Izmir iPad Servis, iPad Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPad Servis IzmirYukarıda anlattığımız iPad 2 koruma yöntemlerini yapmadıysanız ve iPad'iniz hasar gördüyse üzülmenize hiç gerek yok. Firmamız yetkili iPad Servis izmir servisi olduğundan ötürü, iPad 2 kasa değişimini gözlerinizin önünde, hiçbir şey saklamadan, tamamen orijinal parçalar kullanarak yapmaktadır. Bunu yapmaktaki amacımız; müşterilerimizin aklında kalabilecek soru işaretlerini ortadan kaldırmaktır. Çünkü çoğu bakım servisleri; orijinal parça kullanmadığından dolayı sorunu sadece geçici olarak çözme yolunu tercih etmektedir. Ancak biz müşterilerimize değer veriyoruz, orijinal Apple parçaları kullanarak sorunun tekrar nüksetmesinin önüne geçebilmek adına, geçici değil kalıcı çözüm önerileri getiriyoruz.

  İstemeden de olsa iPad'i elinizden, masadan veya bulunduğu herhangi bir konumdan yere düşürebilirsiniz. Bu durum; herkesin başına gelebilir. "Ben çok dikkatliyim, tabletime veya herhangi bir eşyama çok iyi sahip çıkarım." Diyen kişilerin dahi böyle sorunlarla karşılaştığı görülmüştür. Eğer sonradan "keşke" demek istemiyorsanız, önleminizi şimdiden almalısınız. Zira iPad 2 gibi tabletler oldukça kaliteli malzemelerden üretildiği için, orijinal parçalar ile değişimi ciddi boyutlara ulaşabilir. Ancak kılıf veya benzeri bir koruyucu ile iPad 2'yi kullanırsanız, cihazı yere düşürseniz dahi kasanın hasar görmesini engellemiş olursunuz. iPad 2'nin dışını kaplayan koruyucu kılıfın yanı sıra, ekranda da koruyucu film adı verilen malzemeyi kullanırsanız ekranın çizilmesini önlemiş olursunuz.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPad Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPad larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPad lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iPad 2 kasa değişimi yaptırmak istiyorsanız cihazı gönül rahatlığı ile Apple teknik bakım ve servis şubelerimize emanet edebilirsiniz. iPad 2 konusunda tüm ince detaylara hakim olduğumuzdan dolayı, kasa değişimi esnasında oluşabilecek tüm sorunlara karşı hazırlıklıyız.

  Kasa değişimi; ciddi bir tamir olayı olduğu için oldukça titiz yapılmalıdır. Eğer kasa yanlış yerleştirilir ve malzemeler arasında boşluklar bulunursa; iPad 2 eski sağlamlığını yitirecektir. Bu yüzden alanında uzman kişilerin iPad 2 kasa değişimi eylemini gerçekleştirmesi daha doğru olacaktır. Firmamız, kurulduğu günden bu yana iPad Servis izmir 2 teknik servis ve bakımı yaptığından dolayı, oldukça tecrübeli ve alanında uzman kişileri bünyesinde barındırmaktadır.

  Teknik Servis ihtiyaçlarınızın anında hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz, uzman sertifikalı ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.

  Cihazlarınıza bakım garantisi verdiğimiz için, çözdüğümüz sorun tekrar meydana geldiğinde ücretsiz bir şekilde tekrar tamir etme garantisi veriyoruz. Ancak tamir ettiğimiz iPad 2'lerin tekrar sorun çıkarmasının oldukça düşük bir ihtimalde olduğunu hatırlatalım.


  iPad Servis Izmir Apple, Yanlış iPad Tamiri Masrafları Artırabilir!

  iPad Servis istanbul, bu konuda öncü olan iPad Servis izmir, Apple tarafından siyah ve beyaz olmak üzere sadece 2 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Eğer aldığınız tabletin renginden pişmanlık duyarsanız, kasa değişimi yaparak orijinal, farklı renkte yeni bir iPad Servis izmir sahibi olabilirsiniz. Firmamız kasa değişimi yaparken tüm malzemeleri kullanıp, komple bir bakım yaptığı için tablet herhangi bir problemle karşılaşmadan yeni rengine kavuşacaktır.

  Her sorunun bir çözümü olduğunu bildiğiniz takdirde telefonunuz için endişelenmeyi bırakırsınız. Mevcut kadromuz; başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirde bulunan en iyi teknik servis ekibi olduğu için sorunlarınıza garantili çözüm önerileri getirecektir. iPad Servis istanbul 4 kapanma sorunun nasıl çözüldüğünü ve hangi işlemlerden geçerek cihazın eski haline kavuştuğunu gözlemlemek istiyorsanız, şubelerimizde canlı bakım desteği alabilirsiniz. Böylece aklınız cihazınızda kalmayacak, tamamen yasal ve güvenilir yollar kullandığımızdan emin olabilirsiniz. iPad Servis istanbul 4 kapanma sorunu ve  bu sorunların çözüm süreçleri genellikle şu şekilde işlemektedir:

  galaxy S4 servis

  iPad 2 kasa değişimi yaptırdığınız sayesinde yeni bir iPad Servis izmir sahibi olursunuz. Çünkü bir tabletteki en önemli özelliklerden birisi de kasasıdır. Örneğin ikinci el piyasalarında kasa temizliği tabletin değerini belirleyen detayların başında gelmektedir. Bu yüzden yeni kasa sayesinde sahip olduğunuz iPad'in değerini de artırmış olursunuz.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  galaxy S4 servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  Eski iPad 2 kullanmayın! Tamamen Apple tarafından şubelerimize gönderilmiş olan orijinal iPad 2 kasaları ile tabletinize yeni bir görünüm kazandırmak için daha fazla beklemeyin. Çok hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla müşterilerimize iPad Servis izmir 2 kasa değişimi sunuyoruz.

  galaxy S4 servis


  iPad Ön Cam Değişimi Izmir, Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi

  Eğer siz de iPad 2’nizin eskidiğini ve yeni bir model ile değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız; ancak yeterli bütçeniz bulunmuyorsa, kasa değişimi yaparak sıfır görünümlü iPad sahibi olabilirsiniz. iPad 2 kasa değişiminin nasıl yapıldığı konusunda şüpheleriniz devam ediyor ise sizi şubelerimize davet ediyoruz.

  iPad 4'ün sürekli kapanması her anlamda kullanıcıyı rahatsız edecektir. İhtiyaçlarınızı karşılayamayacak ve işlerinizin gecikmesine neden olacaktır. Bu yüzden, telefonun üzerine düşmeli ve bir an önce tamir edilebilmesi adına gerekli girişimlerde bulunmalısınız.

  Firmamız, Apple tarafından sertifikalı, özel servistir. Bu zamana kadar bir çok kişinin sorununu çözmüş, gönül rahatlığı ile tekrar cihazlarını kullanmalarını sağlamıştır. Çok sayıda iPad Servis istanbul cihazı tamir ettiğimizden dolayı, bu zamana kadar meydana gelmiş olan tüm iPad Servis istanbul problemlerine aşina hale geldik.

  Sorunlarınız ne olursa olsun, iPad 4'ün kapanmasına neden olan her ne olursa olsun anında çözüm önerisi getireceğimizden emin olabilirsiniz. Eğer firmamız ile daha önce çalışmadıysanız ve kuşkularınız bulunuyorsa sizleri servisimize davet ediyoruz. Servisimizde çalışan yetkili Apple teknik servis ekibi aklınızdaki soru işaretlerin kaldırılmasında yardımcı olacaktır.


  iPad servis Istanbul
  Teknik Servis ihtiyaçlarınızı karşılamasını istediğiniz bir tablet almak istiyorsanız Apple güvencesi altında iPad satın almalısınız. Sorunun büyüklüğüne göre fiyat değişiklik gösterecektir. Ancak İstanbul üzerinde en uygun fiyat ve kalite garantisini verdiğimizi bilmelisiniz.


  iPad cihazlarını tamir ettirirken teknik servise büyük önem vermelisiniz. Günümüzde bir çok Apple yetkili servisi altında hizmet veren ancak Apple ürünleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgisi olmayan iş yerleri bulunmaktadır. Cihazınızın sağlığı ve boşa para harcamamanız için böyle yerlerden uzak durmalısınız. iPad servis Istanbul bu konuda tam olup, başta iPad olmak üzere tüm Apple ürünleri hakkında profesyonel bilgi sahibidir. iPad Istanbul batarya problemleriniz hakkında yanlış işlemler yaptırıldığında geri dönüşümü mümkün olmayan yollara girilebileceği için bu konuda oldukça dikkatli davranarak Apple Istanbul servisi seçimine dikkat etmelisiniz.


  iPad batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. iPad Servis Istanbul bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, iPad’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. iPad kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPad Servis Bursa sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple iPad Teknik Servis Izmir Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPad cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Izmir Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPad leriniz Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis göz önünde

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  ücretsiz kargo

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  contact

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.