facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPad Teknik Servis

  iPad Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPad 2, iPad 3, iPad Mini, iPad 4 Retina ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPad Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPad Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone iPad Servis

  iPad Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPad Servis Istanbul, iPhone Servis ve iPad Tamiri Fiyatları
  Istanbul iPad Servis, iPad Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  ipad teknik servisiPad 4 kapanma sorunu bir çok nedenden dolayı meydana geliyor olabilir. Telefondaki problemi tespit edip, çözebilmemiz için cihazı şubelerimize göstermeniz gerekmektedir. Böylece Apple tarafından sertifika almış, alanında uzman kişilerin kontrolü altında telefonu inceletmiş olursunuz.

  iPad 4 kapanma sorunu daha çok jailbreak, yani telefon kırma işlemi yapılmış cihazlarda görülmektedir. iPad Tamiri istanbul, Jailbreak, kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor olmasına karşın cihazı, kapanma gibi birtakım sorunlarla karşılaşmasına neden olmaktadır. Özellikle jailbreak geliştirici uygulamalar yardımıyla direk iOS işletim sistemine müdahale eden özelliğe sahip yazılımları indirdiyseniz, iPad Servis istanbul 4 kapanma sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPad Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPad larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPad lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  ipad tamiri istanbuliPad 4, yazılım veya donanımsal açıdan da bazı durumlarda güçsüz kalabilir. Örneğin telefon sert bir zemine çarpıp hasar gördüyse, içerisindeki bağlantı kabloları hasar görmüş olabilir. Gerekli sinyalleri alamayan ve veri akışını sağlayamayan iPad Servis istanbul 4 düzgün bir şekilde çalışmayacaktır. Güçsüz kaldığından ötürü de sistemi çalıştırmaya devam etmeyerek telefonun kapanmasına neden olacaktır.

  Telefon ve tabletler günlük hayatın en gerekli ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Özellikle akıllı telefonların piyasaya sürülmesinden itibaren, insanlar ihtiyaçlarını telefon üzerinden karşılayabilir duruma gelmiştir.

  Teknik Servis ihtiyaçlarınızın anında hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz, uzman sertifikalı ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.

  Teknoloji dünyasında kusursuz bir sistem bulunmamaktadır. En iyi olduğu iddia edilen yazılımların dahil bir takım eksiklikleri bulunmaktadır. Sadece mükemmele en yakın olandan bahsedilebilir ki mobil işletim sistemlerinde iOS, bu tanıma en iyi örnektir. iOS mükemmel ve alanındaki en iyi yazılım olmasına rağmen kimi zaman anlamsız bir şekilde kapandığını görmekteyiz. iPad Servis ve Tamiri, kimi zaman bu problem, yüklenen bir yazılım veya hasar görmüş donanımdan kaynaklanıyor olsa da; herhangi bir problem yokken kendiliğinden meydana geliyor da olabilir. Bu yüzden sorun tekrarlanmadığı sürece bu tarz kapanmaları göz ardı edebilirsiniz. Zira her sistemde olan şeylerdir. Ancak iPad Servis istanbul 4 kapanma sorunu sıklıkla kendini tekrarlıyor ise, var olan problemin daha fazla büyümemesi adına bir an önce harekete geçmelisiniz.


  Yanlış iPad Tamiri Masrafları Artırabilir!

  iPad Servis istanbul, bu konuda öncü olan bir telefon modeli olup dünyanın en çok tercih edilen telefonları arasında ilk sırada yer almaktadır. Apple tarafından tanıtılan iPad 5S ve 5C modelleri, iPad'nun en iyi telefon unvanını sürdürmesinde yardımcı olacaktır. Siz de bir iPad sahibiyseniz ve anlamsız şekilde sürekli telefonun kapandığını görüyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeden şubelerimize gelmelisiniz.

  Her sorunun bir çözümü olduğunu bildiğiniz takdirde telefonunuz için endişelenmeyi bırakırsınız. Mevcut kadromuz; başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirde bulunan en iyi teknik servis ekibi olduğu için sorunlarınıza garantili çözüm önerileri getirecektir. iPad Servis istanbul 4 kapanma sorunun nasıl çözüldüğünü ve hangi işlemlerden geçerek cihazın eski haline kavuştuğunu gözlemlemek istiyorsanız, şubelerimizde canlı bakım desteği alabilirsiniz. Böylece aklınız cihazınızda kalmayacak, tamamen yasal ve güvenilir yollar kullandığımızdan emin olabilirsiniz. iPad Servis istanbul 4 kapanma sorunu ve  bu sorunların çözüm süreçleri genellikle şu şekilde işlemektedir:

  galaxy S4 servis

  İster batarya problemi olsun ister kasa, ekran çizilmeleri... Her türlü konuda şirketimiz tam donanımlı bilgiye sahip olduğundan sorunlarınızı en kısa sürece çok uygun fiyatlara çözme politikasını izlemektedir. İstanbul’un hemen her semtine ve Türkiye'nin her yerine hizmet veren servisimiz iPad’lerin güvenle korunmasını sağlayacaktır. .

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  ipad tamiri

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPad 4 orta tuşunu ne kadar az kullanırsanız, ömrünü o kadar çok uzatırsınız. Bu yüzden telefonun ekranını açmak istediğinizde mümkün olduğu kadar sağ üst taraftaki power tuşunu kullanmanız iyi olacaktır. Böylece home – orta tuşa binen yük miktarı azalacak, eski hassasiyeti korumuş olacaktır.

  ipad servis istanbul


  iPad Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi

  iPad 4'ün sürekli kapanması her anlamda kullanıcıyı rahatsız edecektir. İhtiyaçlarınızı karşılayamayacak ve işlerinizin gecikmesine neden olacaktır. Bu yüzden, telefonun üzerine düşmeli ve bir an önce tamir edilebilmesi adına gerekli girişimlerde bulunmalısınız.

  Firmamız, Apple tarafından sertifikalı, özel servistir. Bu zamana kadar bir çok kişinin sorununu çözmüş, gönül rahatlığı ile tekrar cihazlarını kullanmalarını sağlamıştır. Çok sayıda iPad Servis istanbul cihazı tamir ettiğimizden dolayı, bu zamana kadar meydana gelmiş olan tüm iPad Servis istanbul problemlerine aşina hale geldik.

  Eğer tablet ekranını rahat bir şekilde görebilecek ışığa sahipseniz telefonun parlaklığını düşürmelisiniz. Zira iPad dünyadaki tüm tabletler içerisinde en iyi ekran parlaklığını sağlayandır. Bu yüzden yarıya bile getirmeniz yeterli aydınlatma seviyesini yakalamış olduğunuz anlamına gelir.

  Sorunlarınız ne olursa olsun, iPad 4'ün kapanmasına neden olan her ne olursa olsun anında çözüm önerisi getireceğimizden emin olabilirsiniz. Eğer firmamız ile daha önce çalışmadıysanız ve kuşkularınız bulunuyorsa sizleri servisimize davet ediyoruz. Servisimizde çalışan yetkili Apple teknik servis ekibi aklınızdaki soru işaretlerin kaldırılmasında yardımcı olacaktır.


  iPad servis Istanbul
  Teknik Servis ihtiyaçlarınızı karşılamasını istediğiniz bir tablet almak istiyorsanız Apple güvencesi altında iPad satın almalısınız. Sorunun büyüklüğüne göre fiyat değişiklik gösterecektir. Ancak İstanbul üzerinde en uygun fiyat ve kalite garantisini verdiğimizi bilmelisiniz.


  iPad cihazlarını tamir ettirirken teknik servise büyük önem vermelisiniz. Günümüzde bir çok Apple yetkili servisi altında hizmet veren ancak Apple ürünleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgisi olmayan iş yerleri bulunmaktadır. Cihazınızın sağlığı ve boşa para harcamamanız için böyle yerlerden uzak durmalısınız. iPad servis Istanbul bu konuda tam olup, başta iPad olmak üzere tüm Apple ürünleri hakkında profesyonel bilgi sahibidir. iPad Istanbul batarya problemleriniz hakkında yanlış işlemler yaptırıldığında geri dönüşümü mümkün olmayan yollara girilebileceği için bu konuda oldukça dikkatli davranarak Apple Istanbul servisi seçimine dikkat etmelisiniz.


  iPad batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. iPad Servis Istanbul bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, iPad’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. iPad kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPad Servis Izmir sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple iPad Teknik Servis Istanbul Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPad cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Istanbul Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPad leriniz Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis göz önünde

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  ücretsiz kargo

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  contact

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.