facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPad Teknik Servis

  iPad Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPad 2, iPad 3, iPad Mini, iPad 4 Retina ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPad Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPad Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone iPad Servis

  iPad Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPad Servis Bahçelievler, iPhone Servis & Teknik Servis Fiyatları
  Bahçelievler iPad Servis, iPad Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPad ServisApple, Steve Jobs ve arkadaşları tarafından ilk kurulduğu dönemde hiçbir maddi manevi güce sahip değildi. Ancak bu firmayı günümüze kadar getirmeyi başaran Steve Jobs, eşsiz yaratıcılığı sayesinde dönemin en güçlü firmalarından birini oluşturmayı başarmıştır. Apple firmasının bir çok ülkeden daha iyi finansal güce sahip olduğu düşünülmektedir. Tüm bu hususlar dikkate alındığında Apple’ın sadece bir telefon veya tablet markası olarak görülmemesi gerektiği sonucu çıkarılmaktadır. Çünkü Apple, teknoloji çağı yaşadığımız dönemde çığır açmayı başaran bir markadır. Tabuları yıkarak eski nesil telefonların adeta bir üst versiyonunu çıkarmayı başarmıştır. O dönemdeki telefonlarla hiçbir bağlantısı olmadan çıkarılan ilk iPhone’un satış rekorları kırması olağan karşılanmalıdır. Günümüzde dahi iPhone telefonun yani iOS işletim sisteminin benzerleri çıkarılmaya devam edilmektedir. Başta Android olmak üzere bir çok işletim sisteminin iOS’un tahtını sallamak adına çıkarılmış olsa da başarıya ulaşamamıştır. Bu başarısızlığın en büyük nedeni Apple’ın durağan bir firma olarak kalmayıp iOS ve Mac OS işletim sistemlerinde sürekli gelişmeler göstermesidir.

  Android ve diğer işletim sistemleri incelendiğinde bir çok özelliğinin iOS’tan alındığını görmekteyiz. iOS bu konuda telefon markalarına ilham kaynağı olmayı başarmış, dönemin teknolojisinin çok üstünde olan çok değerli bir teknoloji devidir. Apple sadece telefon ve tablet ile sınırlı kalmayarak; günümüzde en kullanışlı bilgisayar olarak lanse edilen Mac OS X işletim sistemine sahip Mac serilerini çıkarmıştır. Bu bilgisayarların içermiş olduğu işletim sistemi telefon ve tabletlerle de benzerlik göstermektedir. Özellikle Mac serilerinde 2013 yılından itibaren piyasaya sürülen ve 11.6 inch kadar küçük bir ekrana sahip olan Macbook Air incelendiğinde Yeni iPad ile benzerliği dikkat çekmektedir. Her ne kadar tabletten daha büyük ekranı olsa da işletim sistemi ve fiziki benzerlikleri bu iki ürünün neredeyse aynı olmasını sağlamıştır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPad Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPad larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPad lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iPad Bahçelievler ServisOldukça kullanışlı olan Apple ürünleri ülkemizde pek fazla yaygın değildir. Bunun sebebi Apple’ın ülkemize nazaran yüksek fiyat politikasıdır. Oysa ki Avrupa’daki Apple satışları incelendiğinde ürünlerin oldukça uygun fiyatlardan satışta olduğu görülmektedir. Ancak bu ürünler Türkiye pazarına giriş yaptığında bir çok vergi ödemek zorunda olduğu için fiyatları da otomatik olarak çok ciddi rakamlara çıkmaktadır. Yine de özellikle iPhone ve iPad’ler olmak üzere bir çok Apple ürünü ülkemizde yaygınlaşmaya başlamıştır. Ülkemizde Apple ürünlerinin kullanım hacminin artması kullanıcılar adına önemli bir haberdir. Bu sayede Apple çıkaracağı yeni iOS ve Mac OS X işletim sistemi serilerinde Türk kullanıcıları da göz önünde bulundurmaya başlayacaktır. Örneğin Siri uygulaması Türkçe dil seçeneği için uygun değildir. Ancak Türkiye’de Apple’ın daha fazla kullanılması ilerleyen dönemlerde Siri’nin Türkçe hizmet vermesi anlamına gelebilir. Bu yüzden sizler de teknolojinin nimetlerinden yararlanmak ve verdiğiniz ücretlerin hakkını fazlasıyla geri almak istiyorsanız iPad Servis Bahçelievler’de, Yeşilköy merkezimize gelerek iPad veya iPhone ürünlerinden birine sahip olabilirsiniz.

  Teknik Servis ihtiyaçlarınızın anında hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz, uzman sertifikalı ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.

  Apple ürünleri günümüz teknolojisinin tüm olağanlarını içermektedir. iPad servis Bahçelievler, iPad ve iPhone’ların neden bu kadar önemli ve kaliteli ürünler olduğunu sizlere göstereceğimiz çeşitli deneyleri inceleyerek test etme şansı yakalayabilirsiniz. Apple kullanmanın bir ayrıcalık olduğu 21. Yüzyılda sizler de bu teknolojiden mahrum kalmamak adına hemen bir iPhone, iPad veya Mac serilerinden birine sahip olarak; kullanımda çok büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Zamanın oldukça kıymetli olduğu bu dönemlerde Apple ürünleri hızı sayesinde sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır. Çok kısa sürede en verimli işleri yapabilme becerileri sayesinde Apple kullanmanın neden önemli olduğunu iPad servis Bahçelievler hizmet verdiğimiz noktadır, bizimle irtibata geçip gözleriniz ile görebilirsiniz.

  göz önünde servis

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  zaman önemli

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.


  Eski tür iPad kullanıyorsanız gerekli optimizasyonların yapılması adına tabletinizi iPad servisimizde getirebilir yada gönderebilirsiniz. En kısa sürede kalıcı çözüm garantisi veriyoruz! Bu tamir işlemlerini yaparken de cebinizi düşünüyor ve mümkün olduğu kadar en uygun fiyatlardan işlemlerinizi tamamlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle tabletleriniz bize emanet!

  galaxy S4 servis


  iPad Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPad bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPad servis Avcılar gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
  iPad ile uyumlu çalışabilen uygulamaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Teknolojinin gelişmesi, iPad için hazırlanan bu uygulamaların da oldukça görsel ve tableti zorlayan özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de iPad bataryası zorlanabilir, aşırı yüklenmelerde olası problemler meydana gelebilir. Söz konusu teknolojik aletler olduğunda her şey mümkündür. Ancak Apple ailesi ürünlerinden biri olan iPad’in bu konuda diğer tabletlere nazaran daha dayanıklı olduğunu söylemekte fayda var. iPad bataryası tamiri ve onarımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız iPad servis Avcılar gelerek alanında uzmanlaşmış, Apple tarafından gerekli teknik sertifikayı almış ekibimizden yardım alabilirsiniz.


  iPad cihazlarını tamir ettirirken teknik servise büyük önem vermelisiniz. Günümüzde bir çok Apple yetkili servisi altında hizmet veren ancak Apple ürünleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgisi olmayan iş yerleri bulunmaktadır. Cihazınızın sağlığı ve boşa para harcamamanız için böyle yerlerden uzak durmalısınız. iPad servis Avcılar bu konuda tam olup, başta iPad olmak üzere tüm Apple ürünleri hakkında profesyonel bilgi sahibidir. iPad batarya problemleriniz hakkında yanlış işlemler yaptırıldığında geri dönüşümü mümkün olmayan yollara girilebileceği için bu konuda oldukça dikkatli davranarak Apple servisi seçimine dikkat etmelisiniz.


  iPad batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. iPad Servis Avcılar bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, iPad’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. iPad kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPad Servis Bahçeşehir sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple iPad Teknik Servis Bahçelievler Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPad cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Bahçelievler Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPad leriniz Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  Göz Önünde Servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  ücretsiz kargo

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  contact

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.