facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPad Teknik Servis

  iPad Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPad 2, iPad 3, iPad Mini, iPad 4 Retina ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPad Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPad Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone iPad Servis

  iPad Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPad Servis Ataköy, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Ataköy iPad Servis, iPad Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPad tablet piyasasında çıkan ilk akıllı cihaz olmasının yanı sıra Apple kalitesiyle üretiliyor olması bu alandaki başarısını sürdürmesini sağlamıştır. Teknoloji ile içli dışlı olan herkes iPad tabletlerini bilir. Hemen her teknoloji mağazasında yer alan iPad’ler kullanılabilirliğinin oldukça yüksek olmasıyla kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamıştır. iPad cihazları her ne kadar oldukça kaliteli malzemelerden yapılmış olsalar dahi bazı problemler göstermektedir. iPad’i düşürdüğünüz anda ön camını kırdığınız takdirde çok ciddi masraflar ile uğraşabilirsiniz. Camın çatlaması, çizilmesi veya kırılması hemen hemen aynı anlama gelmektedir. Çünkü tek çözüm değiştirilmesidir. Günümüzde iPad ön camlarının orijinalleri olduğu gibi birebir kopyaları da bulunmaktadır. Tabletin tamirini yaptırmak istiyorsanız bu ikisi arasında seçim yapmak zorundasınız. iPad servis Ataköy bu konuda alanında uzman kişilerden oluşan bir ekip olduğundan dolayı tabletlerinize %100 çözüm önerisi getirecektir. İster orijinal cam, ister yan sanayi ürünü olsun hangisi isterseniz ürünlerinize birebir aktarılacaktır.


  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPad Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPad larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPad lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iPad tabletlerin tamiri yapılırken mutlaka orijinal parçalar kullanılmasını şirketimiz tavsiye etmektedir. iPad servis Ataköy bu konuda kullanıcıları uyarmaktadır. Çünkü bizler tabletlerinize geçici değil kalıcı çözüm önerilerinde bulunuyoruz. iPad ön cam değişimini değiştirdiğiniz takdirde tekrar olası hasarla karşılaşmasını istemiyorsanız mutlaka orijinal parçalar kullanmalı ve tamirini alanında uzman kişiler tarafından yapılmasını sağlamalısınız.

  Teknik Servis ihtiyaçlarınızın anında hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz, uzman sertifikalı ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.


  Yanlış Tamir Masrafları Artırabilir!


  Türkiye’de iPad veya iPhone tamirleri için Apple yetkili servisi çok az bulunmaktadır. Bir çok kuruluş resmi bakım servisi olduğunu iddia etse de bunlar doğru değildir. Şirketimiz Apple onaylı olup hemen her semtte ve Türkiye’nin her yerine servis hizmeti vermektedir. iPad servis Ataköy Apple ürünleri konusunda uzman, tamirleri en kısa sürede yapabilen servis ekipleri bulunmaktadır. Eğer tableti yanlış tamir ederseniz ileride problemlerin nüksetmesi çok büyük olasıdır. Çünkü bir çok firma tabletlere kalıcı değil geçici çözüm bulma eğilimindedir. Ancak iPad servis Ataköy bunların tam tersine ekonomik durumları göz önünde bulundurarak tabletleri mümkün olduğu kadar en küçük masraf ile tamir etmeye çalışmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPad servis Ataköy her daim müşterilere açıktır. İster iPad ön cam değişim olsun, ister hold tuşu problemli olsun her türlü sorunda servisimizden yardım alabilirsiniz. Erken teşhis cihazınızın ömrünü kurtarabilir. Bu tabir her ne kadar tıp alanında kullanıyor olsa da tablet ve telefonlar için de geçerlidir. Eğer hold tuşunun eskisi kadar verimli çalışmadığını fark ettiyseniz bir an önce iPad servis Ataköy getirip gösterin. Belki de hold tuşunun hasar görmesine neden olan ufak bir sorun vardır. Ve bu sorun çözülmediği takdirde hasarın büyümesine neden olabilir. O yüzden hiçbir şekilde cihazlarınızı servise göstermekten çekinmemelisiniz.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  galaxy S4 servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.


  iPad servis Ataköy bulunan servis ekipleri Apple ürünleri konusunda uzun süre eğitim gördüğü için problemlerinize karşı anında çözüm önerileri getirebilecek seviyededir. iPad’in hangi bölümünden şikayetçi olursanız olun, mutlaka bir çözüm önerisi söyleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Apple ürünleri içerdiği iOS işletim sistemi ile yavaşlama yapmaması ile ün salmıştır. Ancak eski iPad’lerin son nesil uygulamaları çalıştırmakta güçlük çektiği de görülmektedir. Bu da ister istemez yavaşlamasına neden olmaktadır. Eğer eski tür iPad kullanıyorsanız gerekli optimizasyonların yapılması adına tabletinizi iPad servis Ataköy getirebilirsiniz. En kısa sürede kalıcı çözüm garantisi veriyoruz! Bu tamir işlemlerini yaparken de cebinizi düşünüyor ve mümkün olduğu kadar en uygun fiyatlardan işlemlerinizi tamamlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle tabletleriniz bize emanet!

  galaxy S4 servis


  iPad Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPad bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPad servis Ataköy gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
  iPad ile uyumlu çalışabilen uygulamaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Teknolojinin gelişmesi, iPad için hazırlanan bu uygulamaların da oldukça görsel ve tableti zorlayan özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de iPad bataryası zorlanabilir, aşırı yüklenmelerde olası problemler meydana gelebilir. Söz konusu teknolojik aletler olduğunda her şey mümkündür. Ancak Apple ailesi ürünlerinden biri olan iPad’in bu konuda diğer tabletlere nazaran daha dayanıklı olduğunu söylemekte fayda var. iPad bataryası tamiri ve onarımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız iPad servis Ataköy gelerek alanında uzmanlaşmış, Apple tarafından gerekli teknik sertifikayı almış ekibimizden yardım alabilirsiniz.


  iPad cihazlarını tamir ettirirken teknik servise büyük önem vermelisiniz. Günümüzde bir çok Apple yetkili servisi altında hizmet veren ancak Apple ürünleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgisi olmayan iş yerleri bulunmaktadır. Cihazınızın sağlığı ve boşa para harcamamanız için böyle yerlerden uzak durmalısınız. iPad servis Ataköy bu konuda tam olup, başta iPad olmak üzere tüm Apple ürünleri hakkında profesyonel bilgi sahibidir. iPad batarya problemleriniz hakkında yanlış işlemler yaptırıldığında geri dönüşümü mümkün olmayan yollara girilebileceği için bu konuda oldukça dikkatli davranarak Apple servisi seçimine dikkat etmelisiniz.


  iPad batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. iPad Servis Ataköy bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, iPad’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. iPad kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPad Servis Avcılar sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple iPad Teknik Servis Ataköy Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPad cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Ataköy Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPad leriniz Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  Göz Önünde Servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  ücretsiz kargo

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  contact

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.