facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

iPad Ön Cam Ekran Değişimi

"iPad 3'ümün ön camı kırılmıştı, sizle tanıştığımda verdiğiniz pozitif enerji beni etkilemişti. Böylesine profesyonel ve işini cidiye alan bir servis hiç görmedim."
-Baha Aksu

iPad 2 / iPad 3 iPad 4 Air Ön Cam LCD Ekran Değişimi Tamiri / Servisi & Yedek Parçaları Fiyatları
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt..

Yeşilköy Mağazamıza getirdiğiniz veya gönderdiğiniz tüm iPad modelleri anında HEMEN işleme alınır. Gerekli parça değişim ve servis fiyatları belirlenir aynı gün içinde fiyat teklifi tarafınıza sunulur.

Onarımının yapılmasını istediğiniz taktirde hemen işleme alınır ve aynı gün içinde onarımı tamamlanır. (Bazı durumlarda [Parça temini, Kargo gecikmeleri] ürünün size teslim edilmesi 1-3 iş gününü geçebilir. Genelde bu durum çok nadirdir. Servisimizde iPad leriniz aynı gün içinde tamir edilir.

Servis verdiğimiz bakırköy ve çevresinde Yeşilköy dahil Yeşilyurt Florya Şirinevler Teknik Servis iPad Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz. Apple ailesinden Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır.

iPhone, Dünya’nın en değerli işletim sistemi iOS’u kullanmaktadır. iOS, yine bu telefonu üreten firma Apple tarafından yaratılmış bir başyapıttır. Tamamen stabil çalışmasının yanı sıra donmadan, dilediğiniz kadar uygulamayı aynı anda kullanma imkanı sunmaktadır. iPad Ön Cam Değişimi, donanımsal olarak diğer telefonlardan geri kalmasına rağmen bu kadar verimli çalışması ve kullanıcılar tarafından büyük beğeni ile kullanılması, işletim sisteminden kaynaklanmaktadır. Çünkü ne kadar düşük ram, işlemci olursa olsun işletim sistemi sorunsuz olduğundan dolayı tam verimle çalışmaktadır.

Son zamanlarda iPhone hakkındaki tek sorun ön camın çatlamasıdır. Her ne kadar metalik gövde içerip oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olsa da iPhone düşürüldüğünde ekranı çok çabuk kırılabilmektedir. Bu yüzden de iPad ön cam değişimi yaptırmanız gerekebilir. iPad oldukça pahalı malzemelerden oluştuğundan dolayı iPad donumatik ön cam ve ekran değişimi çok ciddi miktarlara çıkabilmektedir. Böyle durumlarda, kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı telefonun camı çatladı ise Apple yetkili servislerine götürebilirsiniz. Böylece hiçbir ücret ödemeyerek telefonu iPad teknik servislerinde tamir ettirmiş olursunuz. Eğer kullanımdan kaynaklı ise ücret ödemek zorundasınız.

iPad tamiri yaptırırken çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda bilgili olmayan sıradan bir servise tamir ettirmeye kalktığınızda problemler ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü cihaz hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmadığından dolayı, genellikle telefon için geçici çözümler üreteceklerdir. Böyle durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Apple yetkili servislerini tercih etmelisiniz. Böylece cihazınızı alanında uzman ellere teslim etmiş olursunuz. Her ne kadar ücreti ile telefonu Apple yetkili servisine tamir ettirecek olsanız da, ileride problemin tekrar etmeyeceğinin garantisini alabileceksiniz. Bu yüzden telefonu kime tamir ettirdiğinize büyük önem vermelisiniz.

iPad ön cam değişimi yaparken ekranın orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. iPad cihazları kusursuz bir işçilik ile birbiriyle bağlantılı hazırlandığından dolayı en ufak bir hata tüm görsel güzelliği bozabilir. Bu yüzden oldukça dikkatli davranmak zorundasınız. Ülkemizde bol miktarda iPad teknik servis yeri bulunmaktadır. Sizler de işinizi riske atmayarak alanında uzman bir tamirci seçmelisiniz. Vereceğiniz tutarları göz önünde bulundurmayın, çünkü ucuz fiyata geçici çözüm sağlarsanız, problem nüksetmesi halinde ilkinden çok daha yüksek tutarlarda tamir yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

 

iphone 4 ön cam lcd

 

iOS 6 ve beraberinde getirdiği yeni özellikler:

Apple haziran ayında yeni çıkartacakları iOS6'yı tanıtmıştı bilirsiniz. Herkes büyük bir merakla iOS6'nın resmi yayınını bekliyor. iPad 5 satışa çıkması ile beraber geleceği söylentileri piyasada dolaşmakta.

iOS 6 henüz resmen yayınlanmadı ama Apple bizim gibi sertifikalı uygulama geliştiricilerine iOS 6 nın beta versiyonunu dağıtmış bulunmakta. Bizde bunları ön inceleyip biraz da olsun size aktarmak istedik.

Siri artık Türkiye'deki Merkanları bulacak!

Artık Siri nin Türkiye'deki Mekanları göstereceği gerçeği ortada ancak Siri malesef halen Türkçe değil. Yani Siri ye find hospital dediğinizde ancak sizi anlayacak. eczane bul dediğinde çalışmayacak malesef.

En sonunda Sesli Navigasyon Türkçe oldu!

Turn by Turn Navigation artık Türkçe ses desteği eklendi.

iOS 6 iPhone 3GS ve ileriki versiyonlarında kullanılabilecek. Ayrıca iPad 2 ve 3 de destekleyecek. iOS 6 ayrıca iPod Touch 4 üncü generation da da kullanılabilecek. Bu yeniliklerin dışında birçok yenilik tabiki var, ancak bunu blog bölümünden takip edebilirsiniz.

iPad ile ilgili genel gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Apple iPad iPhone Servis ve Apple anasayfası.

Apple iPad iPhone Yetkili Servisler için gözatın.

Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple IMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

Garantili iPad iPad Blackberry Onarımı / Tamiri / Servisi - Yeşilköy Bakırköy Ataköy

Tüm onarımlarımız 6 Ay garantilidir. Tekrar aynı problemi veren cihazlar tekrar müdahale görür, üçüncü defada müşteri isteğine göre para iadesi koşulsuz iade edilir.

2010 yılından itibaren mobil telefonlar için geliştirilen oyunlar incelendiğinde eskiye nazaran oldukça üst seviyede olduğu görülmektedir. Özellikle akıllı telefonlara liderlik yapan iPad, oyun yapımcılarının ilk göz ağrısı konumundadır. Zira mobil telefonlar için uygulama veya oyun yapmak isteyen yapımcılar ilk olarak iPad ve iPad’in uygulamayı indirebildiği App Store’a başvurmaktadır. App Store bu prestiji sayesinde ilk üretildiği günden bu yana oyun yapımcıların ilk durağı özelliğini korumaktadır. Eğer sizlerde oyun oynamayı seviyorsanız Apple ürünleri satın alarak eğlenceyi doruklarda yaşayabilirsiniz.


iPhone ekranının küçük olması konusunda birtakım eleştiriler yapılmaktadır. Ekran küçük olduğu için özellikle oyunlarda yeterli verim alınamadığı söylenmektedir. Her ne kadar teoride düşünüldüğü zaman küçük ekranlı telefonların büyüklere nazaran oyunlarda daha yetersiz olacağı doğrudur ancak iOS o kadar değerli bir işletim sistemidir ki, düşük ekranlı iPad dahi, ihtimal verilmeyen oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırarak oynanabilirliği en üst seviyede tutmaktadır.

Şöyle örnek verelim. Bilgisayar oyunlarının vazgeçilmezi olan ve EA SPORTS tarafından üretilen FIFA, mobil telefon yani iPad için ilk çıktığı zaman çok büyük tepki toplamıştı. Çünkü bilgisayar ekranlarında dahi oynamasının güç olduğu bu oyunu iPad gibi çok küçük ekrana sahip olan bir telefonda oynamanın imkansız olduğu düşünülmekteydi. Her ne kadar ilk çıkan FIFA serileri bazı eksiklere sahip olsa da 2013 yılında FIFA bu eleştirilere adeta taş çıkartan bir oyun ortaya çıkarmıştır. Zira bu başarı oyun yapımcılarından ziyade iOS’un küçük ekranlarda dahi oyunlara olan uyumunun başarısıdır. Böylece küçük ekran denilen iPad’larda bile dönemin en güzel oyunlarının çok büyük rahatlıkla oynanabildiği görülmektedir. Eğer sizlerde başta FIFA olmak üzere NBA 2K gibi spor serilerini oynamayı seviyorsanız iPad fazlasıyla yeterlidir.


Yine de iPhone’u bir oyun aracı olarak görmek değildir. Sonuçta iPhone’nun asıl amacı konuşma, mesajlaşma gibi bir telefonda olması gereken özellikleri yerine getirmektir. Bunun bilincinde olan Apple, akıllı tabletleri çıkartarak oyun konusunda çok büyük kolaylık sağlamıştır. iPad, ilk çıktığı günden bu yana bir çok oyun ile uyumlu olarak çalıştığından dolayı adeta Playstation, bilgisayar gibi oyun konsollarını parmakların ucuna kadar getirmiştir. iPad’lerde NBA ve FIFA oynamanın ne kadar özel bir duygu olduğunu sadece oynayanlar bilir. Eğer bu zevkten mahrum kaldıysanız hemen iPhone servis Levent gelerek bir Apple ürünü sahibi olabilir ve oyun oynamanın ne kadar güzel bir şey olduğunu Apple kalitesiyle test edebilirsiniz.


Bilindiği üzere App Store, yani iPhone ve iPad’ler için geliştirilen uygulamaların olduğu marketteki önemli oyunlar paralı olarak satılmaktadır. Bu oyunların yapımında ayların hatta senelerin harcandığı göz önüne alındığında 1 TL ile 10 TL arasında değişen bedellerini fazlasıyla hak ettiğini söylemek mümkündür. Eğer oyun yapımcılarına veya emeğe saygınız bulunuyor ise bu oyunları Jailbreak yöntemine başvurmadan parasıyla almanızı öneriyoruz. App Store’da Apple hesabı açmayı ve bu hesap üzerinden oyun / uygulama satın alma işlemlerini gerçekleştirmeyi bilmiyorsanız iPhone servis Levent sizlere hiçbir ücret almadan yardımcı olacaktır.


Her türlü sorunlarınız için iPhone servis Levent e bekliyoruz. Servisimizde çalışan teknik ekip tamamen Apple onaylı bir servis olduğundan dolayı problemlerinize veya sorularınıza karşı en doğru cevapları vereceğinden hiç şüpheniz olmasın.  iPhone ve iPad her ne kadar tasarım harikası bir ürün olsa da, içerisinde hak ettiği değeri görmesini sağlayacak bazı uygulamalar veya oyunlar olmadan yeterli seviyede olmayacaktır. Bu yüzden App Store’a sık sık uğrayarak en güncel uygulamaları araştırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.


Göz Önünde Servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.