facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

General Mobile Discovery Servis

"General Mobile Discovery Servis işlemlerimizi aynı gün içinde değişimini yapıp veren teknik konuda açıklayıcı olan ekibinize teşekkür ederim.."
-Barış Alan (Istanbul)

galaxy S4 servis

General Mobie Discovery Servis , Ekran Değişimi , Ön Cam Değişimi Tamir Fiyatları
General Mobile Discovery Ekranı mı kırıldı ? Teknik Servis Hizmetlerini aynı gün alabilirsiniz.

General Mobie Discovery cep telefonundaki tüm servis tamir ihtiyaçlarınızı hemen anında çözüyoruz. Ekranınız mı kırıldı? Aynı gün içinde değişimini yapabiliriz.. ilgili yerler tarafından hatanın en aza indirgendiği bir ortamda üretilmesine rağmen, her teknolojik üründe olabileceği gibi General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünlerinde de bir kısım sorunlar olabileceğini kabul etmektedir. %1’in daha da altında olan bu olasılı size denk geldiğinde üzülmenize hiç gerek yok.  Zira General Mobile Discovery Servis Istanbul; ürünlerine sahip çıkarak, sorunlu cihazların sorgusuz sualsiz yenisi ile değiştirilme garantisi vermektedir. Bir çok telefon ve tablet markası, arızalı ürünleri düzeltme yolunu tercih ediyor. General Mobile Discovery Servis Istanbul ise bunun tam aksine, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına, ürünü tamamen değiştirme taraftarıdır. Eğer sizler de ilk kullandığınız andan itibaren, cihazın herhangi bir kısmında sorun olduğunu düşünüyorsanız yetkili General Mobile Discovery Servis Istanbul servisimize getirerek bu konu hakkında detaylı bir bilgi alabilir, eğer sorun üretim hatasından kaynaklanıyorsa yeni bir ürünle evinize dönebilirsiniz.


General Mobile Discovery Servis Istanbul, Steve Jobs tarafından kurulup, “kusursuz bir teknoloji” felsefesi ile günümüze kadar gelmiştir. Her sene piyasaya yeni bir General Mobile Discovery Servis Istanbul modeli çıkmaktadır. Bu modeller incelendiğinde General Mobile Discovery Servis Istanbul’ın; mevcut eksikliklerini gidererek, kusursuza ulaşmak adına çalışmalarda bulunduğu gözlemlenmektedir. Zira General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünleri, alanındaki diğer markalar ile kıyaslandığında her sene bir adım önde olmayı başarması bu “kusursuzluk” anlayışından kaynaklanmaktadır. Cihazlarının arkasında duran bir yapıya sahip olduklarından dolayı, sürekli güncellemeler yapılmaktadır. Bu güncellemelerden General Mobile Discovery Servis Istanbul kullanıcılarının tarafından ücretsiz bir şekilde yararlanması da General Mobile Discovery Servis Istanbul’ın en önemli özelliklerinden birisidir. Zira bir çok markadan telefon ve tabletlerin katıldığı bir araştırma yapılmıştır. Bu araştırmaya göre; ilgili tablet veya telefonların, sahip olduğu işletim sisteminin son çıkan sürümünü kullanma yüzdesi araştırılmıştır. Bu araştırmaya göre General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünleri rakiplerinin yaklaşık 2 katı yüksek yüzdesiyle önde gelmeyi başarmıştır. Bunun sebebi, General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünlerinde yer alan iOS işletim sisteminin oldukça stabil olması ve bu stabil özelliğinden dolayı çok hızlı bir şekilde “Update” yani güncelleme yapılabiliyor olmasıdır. Sizler de kusursuz bir markaya geçmek için daha fazla beklemeyin, General Mobile Discovery Servis Istanbul kapıları herkes için açık!

General Mobile Discovery Servis konusunda da müşterilerini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Firmamızda Apple ürünleri konusunda tam donanımlı olan yetkili servis ekibine sahiptir. Hangi Apple ürünü olursa olsun gönül rahatlığı ile sorunlarınızı çekinmeden firmamıza getirebilir, geçici değil kalıcı çözüm önerileri bulabilirsiniz. Apple ürettiği iOS işletim sistemine senede bir çok defa güncelleme getirmektedir. Bu güncellemeler cihazın daha stabil çalışabilmesi adına oldukça önemlidir. Güncellemeleri telefon veya tablet üzerinden otomatik olarak yapabilirsiniz. Apple, müşterilerini memnun edebilmek adına güncelleme ve sürüm versiyonları gibi özellikleri otomatik kendini yineleyebilecek şekilde tasarlamıştır. Kullanıcıların hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak bu işlem cihaz üzerinden yapılmaktadır.

General Mobile Discovery Servis Istanbul, Türkiye’de yer alan yetkili servislerini seçerken oldukça detaylı bir araştırma yapmaktadır. Zira telefonlarını bu çalışanlara emanet edeceğinin bilincindedir. Firmamız General Mobile Discovery Servis Istanbul tarafından onaylanmış sertifikalara sahip olup alanında uzman kişilerden oluşan bir General Mobile Discovery Servis Istanbul teknik servis ekibine sahiptir. iPhone, iPad, iMac, Macbook.. hangi General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünü olursa olsun firmamıza gelerek sorunlarınız hakkında çözüm önerileri alabilirsiniz.


General Mobile Discovery Servis Istanbul’ın dünyanın en büyük telefon ve tablet markası olmasındaki en önemli etkenlerden birisi hiç şüphesiz ki General Mobile Discovery Servis Istanbul tarafından üretilen iOS işletim sistemidir. iOS, iPhone, iPad ve iPod’da sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup dünyanın en stabil işletim sistemi unvanını elde etmiştir. iOS için üretilen uygulamalar App Store adı verilen, yine General Mobile Discovery Servis Istanbul’ın sahip olduğu bir markette toplanmaktadır. Bu uygulamaların bir kısmı ücretli iken bir kısmı tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Günümüzde sosyal ağın ne kadar önemli olduğu ortadadır. Sizler de hesaplarınızı kontrol etmek, arkadaşlarınız ile yakın temas halinde bulunmak istiyorsanız bir General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünü satın alarak, çok hızlı bir şekilde isteklerinizi yerine getirebilirsiniz.
General Mobile Discovery Servis Istanbul, işletim sisteminde olduğu gibi donanımsal olarak ürettiği cihazlarda da “kusursuzluk” anlayışını benimsemiştir. Zira Mac OS X, iOS gibi işletim sistemlerinin oldukça stabil çalışmasının nedenleri arasında sahip olduğu donanım da yatmaktadır. Yapılan araştırmalara göre General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünlerinde yer alan donanımların birbiri ile tam uyumlu olduğu gözlemlenmiştir. Ne bir eksik, ne bir fazla olan bu donanımlar sayesinde, General Mobile Discovery Servis Istanbul diğer markalara nazaran her daim önde olmayı başarmıştır. General Mobile Discovery Servis Istanbul servis şubemize gelerek, General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünlerinin hangi koşullar altında üretildiğini görebilir, neden en iyi olduğu sorusuna kendi gözlerinizle görerek cevaplayabilirsiniz.


apple servis apple ipad servisGeneral Mobile Discovery Servis konusunda da müşterilerini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Firmamızda Apple ürünleri konusunda tam donanımlı olan yetkili servis ekibine sahiptir. Hangi Apple ürünü olursa olsun gönül rahatlığı ile sorunlarınızı çekinmeden firmamıza getirebilir, geçici değil kalıcı çözüm önerileri bulabilirsiniz. Apple ürettiği iOS işletim sistemine senede bir çok defa güncelleme getirmektedir. Bu güncellemeler cihazın daha stabil çalışabilmesi adına oldukça önemlidir. Güncellemeleri telefon veya tablet üzerinden otomatik olarak yapabilirsiniz. Apple, müşterilerini memnun edebilmek adına güncelleme ve sürüm versiyonları gibi özellikleri otomatik kendini yineleyebilecek şekilde tasarlamıştır. Kullanıcıların hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak bu işlem cihaz üzerinden yapılmaktadır.

 

General Mobile Discovery Servis Istanbul servisleri, tıpkı ürünlerde olduğu gibi, alanında uzman kişilerin kontrolü altında işletilmektedir. Zira iPhone ve iPad gibi ürünler oldukça hassastır, en ufak bir tamir hatasında ciddi sorunlar meydana gelebilmektedir. Ancak General Mobile Discovery Servis Istanbul servisleri, teknik servisi oluştururken oldukça titiz davranarak, General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünlerine hakim kişileri tercih etmektedir. Cihazınızda sorun ne olursa olsun General Mobile Discovery Servis Istanbul yetkili servisi tarafından hızlı bir şekilde çözüme kavuşacaktır.


General Mobile Discovery Servis Istanbul, diğer teknoloji firmalarına nazaran sürekli gelişme göstermektedir. Her sene piyasaya sürülen iPhone, iPad ve Mac serileri bunun en büyük kanıtıdır. Bu modeller incelendiğinde, kullanıcıların da görüşleri dikkate alınarak yeniden tasarlandığı görülmektedir. General Mobile Discovery Servis Istanbul müşterilerine oldukça fazla değer vermekte olup, onların istekleri doğrultusunda modelleri oluşturmaktadır. Bu özelliği alanındaki diğer markalardan sıyrılmayı başaran General Mobile Discovery Servis Istanbul, hiç şüphesiz ki takdiri fazlasıyla hak etmektedir.
iPhone ve iPad, General Mobile Discovery Servis Istanbul mühendisleri tarafından uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucunda üretilmektedir Yazılımdan donanıma kadar tüm teknik detaylar birbiri ile en ince ayrıntısına kadar uyum içerisindedir. General Mobile Discovery Servis Istanbul servisini ziyaret ettiğinizde alanında uzman kişiler tarafından bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmeniz mümkündür. Zira General Mobile Discovery Servis Istanbul ürünlerinin hiç donmayıp, her daim üst düzey performans göstermesinin sebebini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

 

%100 Güven! - GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE TAMİR!
Servisimiz Herkese Açık! Arızalı iPhone iPad Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz an, GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE tamiri onarımı yapılır ve size teslim edilir. GÖZ ÖNÜNDE SERVİS Anlayışı Türkiye'de ilk ve tek sadece bizde. Çünkü kendimize çok güveniyoruz! Tüm tamir işlemlerini gözünüzün önünde yapıyoruz! *Gözünüzün önünde servis için lütfen Randevu alınız.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

iphone teknik servis

Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPhone iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
iPhone iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

General Mobie Teknik Servis Ekran Değişimi Ön Cam Değişimi Tamir Onarım Hizmetleri


ücretsiz kargo

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul