facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

Galaxy S5 Teknik Servis Tamiri

"Samsung Galaxy S5 Beyaz telefonumu servisinize getirdim ve yaklaşık 10 dakika içinde ekranı değiştirdiniz. Teşekkür ederim."
-Serdal Katar (Bursa)

galaxy S5 servis

Galaxy S5 Servis Tamir , Ön Cam Değişimi Dokunmatik Ekran Değişimi.
iStanbul'un Tüm bölgeleri ve Türkiye'nin her yerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Samsung Galaxy S5 Yedek Parçaları ürün piyasaya çıktığında stoklarımızda olacak Tüm yedek parça bakım onarım servis işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. Samsung Galaxy S5 Ön Cam LCD Ekran değişimi dahil şarj problemleri sıvı teması gibi arızaların tamiri çok kısa sürede yapılmaktadır. Teknik servisimizde Galaxy S4 Servis Tamiri de yapılmaktadır.

Servisimizde Galaxy S5 için kullanılan, Ekran paneli, Dokunmatik Ön Cam panel, Ses tuşu, kulaklık, kamera gibi tüm yedek parçalar cihaz piyasaya sürüldüğünde servisimizde olacaktır.

Teknik servis ekibimiz Samsung Galaxy S5 ön cam değişimi, anakart tamiri ve ekran değişimi gibi problemleriniz olduğunda size yardımcı olacaklardır. S5 piyasaya çıkar çıkmaz bu işlemleri servisimizde yaptırabilirsiniz.


Samsung Galaxy serilerinin en yeni telefonu olan S5, dünyanın en iyi donanıma sahip telefonu unvanına sahiptir. Yapılan araştırmalar sonucunda Samsung Galaxy S5’in dönemin en güçlü telefonu olduğu tespit edilmiştir. Android işletim sistemine sahip olan S5, androidin kalesi olarak bilinmektedir. Samsung Galaxy S5 hakkında söylentiler 64 bit işlemci olarak çıkacak olmasıdır. Apple ile Samsung arasında yıllardır süren savaş sonucunda Galaxy S2 ile iPhone’u yakalamayı başaran Samsung, ilerleyen dönemlerde en çok satılan telefonlar listesinde ilk sırayı almayı başarmıştır. Android işletim sisteminin kusursuz bir şekilde çalıştığı Galaxy S5, üretildiği ilk günden bu yana topladığı ödülleri fazlasıyla hak etmektedir.


Şirketimiz Samsung Galaxy S5 telefonu için servis hizmeti vermektedir. Her teknolojik üründe olabileceği gibi, S4 telefonunda da birtakım sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar kullanıma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin telefonu kapaksız ve koruma kılıflı film olmadan kullanırsanız, ekranında birtakım çizilmeler meydana geldiğini görürsünüz. Galaxy S4, ekran konusunda oldukça hassas bir cihaz olduğundan dolayı mümkün olduğu kadar dış tehditlere karşı korunmalıdır. Eğer telefonun ekranında ufak da olsa çatlamalar meydana geldiğini gördüyseniz vakit kaybetmeden Samsung Galaxy S5 servis şubelerimize cihazı göstermelisiniz. İlk başta oldukça küçük görünen bu çizikler, ileri de daha büyük sorunlar meydana getirebilir. Galaxy S5’in orijinal ön cam değişimi fiyatları oldukça yüksek olduğundan dolayı, ekran kırılmadan anında müdahale edebilirsek, olası masrafı en aza indirgemiş oluruz.


Samsung Galaxy S5, sahip olduğu işletim sistemi Android ile kullanıcılara büyük kolaylık sunmaktadır. Android’e sahip telefonlar arasında en gelişmiş donanıma sahip cihaz olduğundan dolayı,  Android için üretilmiş tüm uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bir telefonda olması gereken tüm özellikleri barındıran S5, 21. Yüzyılda üretilmiş olan en iyi telefon olarak adlandırılmaktadır. Zira alanındaki diğer telefonlardan daha geniş ekrana sahip olduğundan dolayı, aynı anda birden fazla işlemi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Türkiye'nin En Hızlı Teknik Servisi (BEKLEMEK YOK HEMEN ANINDA MÜDAHALE) :

Samsung Galaxy S5 Ön Cam Değişimi olarak kesinlikle %100 Orjinal Ekran kullanılmaktadır. Servisimize getirdiğiniz Galaxy S5 lerin tamir süreleri genellikle 15-45dk arasındadır. Bütün işlemler gözünüzün önünde yapılmaktadır. Galaxy S5 Ön Cam Değişimi işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey LCD ekranın kalitesidir. Çin malı 2nci kalite ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır. Çünkü dokunmatik ön cam Galaxy S5 lerde Ekran ile birlikte değişir. Bu yüzden ekran kalitesi çok önemlidir.

Galaxy S5, Samsung'un tamir ve ekran değişimleri diğer telefonlara nazaran plastik yerine metal kullanıldığından dolayı çok uzun kullanım olanağı sağlamaktadır. Eğer Samsung Galaxy S4 Servis Teknik Tamir Servis Teknik Tamir Servis Teknik Tamir'u veya Samsung Galaxy S4 Servis Teknik Tamir Servis Teknik Tamir'iniz kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı fiziksel arızaya uğrar ise Dünya'nın her yerinde geçerli olan Samsung Galaxy S5 yetkili servislerinde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Telefondaki sorun çözülemeyecek boyutta ise ve problemin üretimden kaynaklandığına kanaat getirilirse yeni bir cihaz verilmektedir. Bu yüzden bozulan telefon veya tabletlerinizi mutlaka Samsung Galaxy servislerine göstermekten kaçınmamalısınız. Samsung Galaxy S4 Servis Teknik Tamir Servis Teknik Tamir ve Samsung Galaxy S4 Servis Teknik Tamir Servis Teknik Tamir içerisinde bulunan Android işletim sistemi çok kuvvetlidir.

Samsung Galaxy S5 Servis Teknik Tamiri ve Yedek Parça, Ön Cam Değişimi, Ekran Kırıldı Sorunu.

Samsung Galaxy S5 üzerinde bulunan işlemci sayesinde, telefon üst düzey performans göstermektedir. Uygulamalar arası geçiş yaparken hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz gibi, aynı anda bir çok uygulama açık tutsanız dahi Galaxy S5’de herhangi bir kasma, donma gibi problem ortaya çıkarmayacaktır. S5, başta işlemcisi olmak üzere sahip olduğu ram, kamera gibi diğer teknik donanımlar ile de ön plana çıkmaktadır. Samsung tarafından üretildiği için bu donanımlar en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak cihazlardaki yerini almaktadır.


Bu zamana kadar henüz bir akıllı telefon sahibi olmadıysanız ilk tercihiniz mutlaka Galaxy S5 olmalı. Her ne kadar fiyat olarak biraz tuzlu olsa da, verdiği hizmetler sayesinde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Zira Android, sürekli geliştirilen açık kaynak kod yazılımı olduğundan dolayı, bu gelişmelerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Galaxy S5 cihazına sahip olduğunuz takdirde daha ötesi bir telefon kullanamayacağınızı bilmelisiniz. Yine üretici firma olan Samsung tarafından Galaxy S6 piyasaya sürülmediği takdirde en kullanışlı ve en kaliteli telefon S5 olacaktır.

TÜRKİYE'DEKİ SERVİS ANLAYIŞINA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GETİRDİK: GÖZ ÖNÜNDE SERVİS!

galaxy S4 servis

Mobil alanda da her geçen gün kendisini geliştirmeyi başaran Google Android, S4 telefonu ile tavan yapmış durumdadır. Zira tüm test sonuçlarından başarı ile geçip, en üst sırayı elde etmeyi başaran S4, Türkiye’de de en çok kullanılan cihazların başında gelmektedir. Eski modellerine nazaran darbeye karşı daha güvenli bir şekilde üretilen S4, dayanıklılıkta da rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Bir telefonun en büyük özelliklerinden birisi ekran ve çözünürlüktür. Örneğin günlük işlerinizi yaparken veya sosyal ağ hesaplarınızda dolaşırken, büyük ekranlı cihazlar kolaylık sağlayacaktır. Büyük ekranlar, yüksek çözünürlük ile desteklendiği takdirde telefonu kullanmaktan zevk alacağınızın garantisini verebiliriz. Samsung Galaxy S5 tüm bu özelliklere sahip olan nadir telefonlardan birisidir. Mevcut ekran çözünürlüğü şuan tüm telefonların üstünde bir değere sahiptir. Samsung Galaxy S4 servis şubelerimize geldiğiniz takdirde bu telefonun, neden diğerlerinden ayrıldığını görebilirsiniz. Şirketimiz tarafından tüm telefonlar test edilmekte olup, bir çok farklı alanda birbiri ile karşılaştırılmaktadır.


Android telefonların en büyük problemlerinden birisi de şarjdır. Zira akıllı telefonlar çok fazla hizmet verdiğinden dolayı, bataryaları kısa ömürlü olmaktadır. Ancak Samsung, bu konuda oldukça tecrübeli olduğundan dolayı yeni model Galaxy serilerinde şarj probleminin üzerinde durup, birtakım çözümler getirmiştir. Eski Galaxy S2 ve S3 telefonuna nazaran daha fazla batarya süresine ulaşmayı başaran S4, bu alanda da üst sıralarda yer almaktadır.

 


Galaxy S5 Servis Videosu Ön Cam Değişimi Ekran:

Samsung Galaxy S5 Yedek Parça ve Onarım Merkezi

Samsung Galaxy S5 Servis, Ekran Değişimi, Anakart tamiri gibi birçok hizmetimiz profesyonel kadromuzla en kısa zamanda yapılmaktadır. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Samsung Galaxy S5 ekran , ön cam değişimi, firmamıza ulaşan en büyük sorunların başında gelmektedir. Galaxy S5, iPhone gibi telefonlar oldukça gelişmiş teknoloji içerdiğinden dolayı, mevcut ekranları oldukça ince ve hassas yapıda üretilmektedir. Bu inceliğin sebebi ise ekran dokunmatiğinde yeterli hassasiyetin yakalanmak istenmesidir. Bu yüzden birtakım ekran çatlamaları veya kırılmaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak üzülmenizi gerektirecek bir durum bulunmuyor. Çünkü firmamızda çalışan teknik servis ekibimiz, bu alanda yıllar boyunca hizmet verdiğinden dolayı tamamen profesyonel bir şekilde (Samsung Galaxy S5 ön cam değişimi, ekran değişimi anakart problemleri) cihazlarının bakımını yapmaktadır. Telefonda sorun olsun olmasın, en azından kontrol amaçlı tamamen ücretsiz hizmet veren teknik servisimize telefonu gösterebilirsiniz. Böylece telefon için aklınızda kalan soru işaretlerinden kurtulmuş olursunuz. Eğer hayatınızı kolaylaştırmasını istediğiniz bir telefona sahip olmak istiyorsanız; Samsung Galaxy S4 ilk seçiminiz olmalıdır.


Yapılan test sonuçları ve uzman kişilerin yorumlarına göre, Samsung yeryüzünde bulunan en iyi donanıma sahip telefondur. Zira Android’in en üst seviyede performans gösterdiği S5, günümüzde telefonun yapabileceği her şeyi kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Daha güzel bir yaşam sürmek, arkadaşlarınızla konuşup mesajlaşmaktan zevk almak istiyorsanız Samsung Galaxy S5 en doğru tercih olacaktır.

macbook retina anakart macbook pro retina servis

Sosyal Medya'da Bize Ulaşın

Facebook, ve diğer sosyal ağlar (Twitter, Linkedin, Vimeo, Youtube, Google+) gibi tüm sosyal medya'da bize ulaşmanız mümkün, tüm sosyal ağlarda aktivitemiz mevcuttur. Sosyal Ağlarda bize ulaşmanız kampanyalardan ve avantajlardan yararlanmanızı ve bizimle iletişime rahatça geçebilmenizi sağlar.

iphone teknik servis


Göz Önünde Servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

youtube kanal ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul