facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

Apple Teknik Servis iStanbul

"Apple Teknik Servis konusunda uzmanlar! Saints Computer çalışanları çok saygılı arkadaşlar. Değerli insanlar çok teşekkür ederim."
-Enes Uzunel (Eskişehir)

galaxy S4 servis

Apple Servis Istanbul, iPhone iPad Macbook Pro Apple Teknik Servis iStanbul Tamir Fiyatları
iPhone iPad Apple Teknik Servis Macbook Pro iStanbul Teknik Servis Hizmetleri..

Apple Servis Istanbul’ın dünyanın en büyük telefon ve tablet markası olmasındaki en önemli etkenlerden birisi hiç şüphesiz ki Apple Servis Istanbul tarafından üretilen iOS işletim sistemidir. iOS, iPhone, iPad ve iPod’da sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup dünyanın en stabil işletim sistemi unvanını elde etmiştir. iOS için üretilen uygulamalar App Store adı verilen, yine Apple Servis Istanbul’ın sahip olduğu bir markette toplanmaktadır. Bu uygulamaların bir kısmı ücretli iken bir kısmı tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Günümüzde sosyal ağın ne kadar önemli olduğu ortadadır. Sizler de hesaplarınızı kontrol etmek, arkadaşlarınız ile yakın temas halinde bulunmak istiyorsanız bir Apple Servis Istanbul ürünü satın alarak, çok hızlı bir şekilde isteklerinizi yerine getirebilirsiniz.


Apple Servis Istanbul, işletim sisteminde olduğu gibi donanımsal olarak ürettiği cihazlarda da “kusursuzluk” anlayışını benimsemiştir. Zira Mac OS X, iOS gibi işletim sistemlerinin oldukça stabil çalışmasının nedenleri arasında sahip olduğu donanım da yatmaktadır. Yapılan araştırmalara göre Apple Servis Istanbul ürünlerinde yer alan donanımların birbiri ile tam uyumlu olduğu gözlemlenmiştir. Ne bir eksik, ne bir fazla olan bu donanımlar sayesinde, Apple Istanbul diğer markalara nazaran her daim önde olmayı başarmıştır. Apple Istanbul servis şubemize gelerek, Apple ürünlerinin hangi koşullar altında üretildiğini görebilir, neden en iyi olduğu sorusuna kendi gözlerinizle görerek cevaplayabilirsiniz.

Apple Servis Youtube Videosu


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apple, servis konusunda da müşterilerini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Firmamızda Apple ürünleri konusunda tam donanımlı olan yetkili servis ekibine sahiptir. Hangi Apple ürünü olursa olsun gönül rahatlığı ile sorunlarınızı çekinmeden firmamıza getirebilir, geçici değil kalıcı çözüm önerileri bulabilirsiniz. Apple ürettiği iOS işletim sistemine senede bir çok defa güncelleme getirmektedir. Bu güncellemeler cihazın daha stabil çalışabilmesi adına oldukça önemlidir. Güncellemeleri telefon veya tablet üzerinden otomatik olarak yapabilirsiniz. Apple, müşterilerini memnun edebilmek adına güncelleme ve sürüm versiyonları gibi özellikleri otomatik kendini yineleyebilecek şekilde tasarlamıştır. Kullanıcıların hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak bu işlem cihaz üzerinden yapılmaktadır.

Apple Istanbul, Türkiye’de yer alan yetkili servislerini seçerken oldukça detaylı bir araştırma yapmaktadır. Zira telefonlarını bu çalışanlara emanet edeceğinin bilincindedir. Firmamız Apple Istanbul tarafından onaylanmış sertifikalara sahip olup alanında uzman kişilerden oluşan bir Apple Istanbul teknik servis ekibine sahiptir. iPhone, iPad, iMac, Macbook vs hangi Apple Istanbul ürünü olursa olsun firmamıza gelerek sorunlarınız hakkında çözüm önerileri alabilirsiniz.


apple servis apple ipad servis


Apple günümüzde en çok kullanılan akıllı cihaz markalarının önünde geliyor ve Apple liderliğinde üretilen iPhone, iPad gibi popüler cihazların ülkemizde kullanımı oldukça yaygın. Ne yazık ki bazı iPhone, iPad gibi Apple ürünleri akıllı cihazın kullanımına bağlı olarak hasar görebiliyor veya zedelenebiliyor. Bu durumda garanti dışı kalmış cihazlarda veya kullanıcıdan kaynaklanan problemlerde servisimizi ziyaret ederek uygun fiyata cihazınızın gerekli işlemlerini yapabilirsiniz. Apple İstanbul'da iPhone gibi cihazlar olmak üzere bütün cep telefonu ve tablet gibi akıllı cihazların tamirini ve gerekli servis işlemlerini kolayca ve uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Apple Servis İstanbul şubemizde akıllı telefonun, tabletin ve birçok akıllı cihazın açma kapama tuşundan ekran değişimine kadar bütün işlemleri servisimiz tarafınca yapılmaktadır. Eğer İstanbul'da yaşıyor ve herhangi bir Apple ürünü kullanıyorsanız cihazınızda meydana gelen en ufak bir hasar ve tamirat işlerinizde bile bizim kapımızı çalabilirsiniz.

Neden Apple Servis İstanbul ? Çünkü Apple ürünleri konusunda son derece iddialıyız ve işimizi en iyi şekilde yapıp müşterilerimizi daima memnun ediyoruz. İstanbul'da iseniz ve herhangi bir Apple tarafından üretilmiş akıllı cihaz kullanıyorsanız servisimizi kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Servisimizi ziyaret ederek bütün cihaz tamirlerinde, ekran değişimlerinde ve birçok başka servis işleminde diğer servislerden farklı olarak daha uygun fiyata diğer servislere göre çok daha fazla kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

%100 Güven! - GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE TAMİR!
Servisimiz Herkese Açık! Arızalı iPhone iPad Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz an, GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE tamiri onarımı yapılır ve size teslim edilir. GÖZ ÖNÜNDE SERVİS Anlayışı Türkiye'de ilk ve tek sadece bizde. Çünkü kendimize çok güveniyoruz! Tüm tamir işlemlerini gözünüzün önünde yapıyoruz! *Gözünüzün önünde servis için lütfen Randevu alınız.

Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Batarya değişimi, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad iPhone ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz. Su döküldü, camı kırıldı, dokunmatik problemi oldu, kablosuz çekmiyor, wifi problemi gibi daha birçok sorunun giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman servis ekibimiz ile size özel çözüm üretmek için buradayız.

Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler Apple, iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazları 2 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir. Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var. Aralarındaki tek fark Apple tarafından yetkilendirilmeleridir.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

iphone teknik servis

Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPhone iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
iPhone iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

Apple Teknik Servis Tamir Onarım Hizmetleri

Apple Istanbul ürünleri Avrupa piyasası baz alındığında diğer telefon ve tablet markaları ile neredeyse aynı fiyattan satışa çıkarılmıştır. Ancak ülkemizde birtakım vergi problemleri meydana geldiğinden dolayı, Apple Istanbul ürünleri diğer markalara nazaran oldukça yüksek fiyattan satışa çıkarılmıştır. Bu durum da, Apple Istanbul düşmanlarına zemin hazırlayıp, telefon ve tablet fiyatlarını acımasızca eleştirmelerini sağlamıştır. Ancak tüm bu yüksek fiyat politikasına rağmen iPhone veya iPad sahibi olduğunuzda diğer herkesten farklı olduğunuzu göreceksiniz. Zira Apple Istanbul donanım değil yazılım sattığını defalarca vurgulamaktan kaçınmamaktadır. Apple Istanbul kurucusu Steve Jobs, yaratmış olduğu “Macintosh” yazılımı için; “Dünyanın en iyi işletim sistemi” yakıştırmasını yapmaktan kaçınmamaktadır. Günümüzde yapılan araştırmalar da Steve Jobs’u haklı çıkartmıştır. Zira hem bilgisayar hem telefon hem de tablet alanında Apple Servis Istanbul tarafından üretilen işletim sistemleri rakiplerine nazaran oldukça üst düzey performans göstermektedir.


%100 Orjinal 1 Yıl Garantili Apple iPhone Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.


Apple , iPhone , iPad , iMac , Macbook Problemleri Çözümü, Hızlı ve Profesyonel.
Problemleriniz karşısında herhangi bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Zira fiyat tablosu probleminizin ciddiyetine göre değişmektedir. Ancak başta İstanbul şehri olmak üzere tüm Türkiye’deki en kaliteli teknik ekip servisini sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Eğer firmamızın hangi koşullar altında çalıştığını bilmek istiyorsanız iPhone servis Merter ziyaret ederek neden bu kadar iddialı olduğumuzu anlayabilirsiniz.


Sorunlarınızı anlatmaktan kaçınmayın. Telefon kullanıcılarının sürekli aynı sorunları yaşamasındaki en büyük neden sorunları çözebilmek adına adım atmamasıdır. En basit bir örnek vermemiz gerekir ise home tuşu hassasiyeti problemini göz önüne alalım. Tuşun eskisi kadar hassas olmadığını fark ettiğinizde bu konuyu ciddiye almazsanız sorun büyüyecektir. Ancak sorun daha fazla büyümeden iPhone servis Merter şubemize getirirseniz anında çözüm üreteceğimizden dolayı telefonu tıpkı yeni almış gibi kullanabilirsiniz. Home tuşu olmadan iPhone veya iPad kullanmanın oldukça güç olduğunu artık her Apple kullanıcısı bilmektedir. Bu yüzden sorunlarınız büyümeden, Apple kullanma zevkini sürdürebilmek adına mutlak suretle iPhone servisimize bekliyoruz.


Göz Önünde Servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul