yok
facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

Apple Teknik Servis

"Teknik Servise Apple Macbook getirmiştim, ikisinide aynı gün içinde tamir yapıp bana geri verdiniz. Teşekkür ederim çok memnun kaldım.."
-Esra Geçkin

galaxy S4 servis

Apple Teknik Servis, Macbook Pro Retina Servis, Anakart Tamiri Fiyatları.
Yeşilköy, Bakırköy, Ataköy, Florya, Yeşilyurt, ikitelli, Halkalı, Başakşehir, Bahçelievler, Merter, Beşiktaş, istanbul..

Apple Teknik Servis olarak Teknik Servis hizmetlerini biz ihtiyaçlarınızı aynı anda, hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz! Yeşilköy'de bulunan teknik servisimize acil olarak getirdiğiniz Apple Macbook Pro Retina, iMac gibi cihazlarınızı getirdiğiniz anda hemen, arıza tespitini yapıyoruz.

Genellikle Servis süreleri 1-3 saat arası değişebilir. iPhone 4s, iPhone 5s servisleri 1-2 saat içinde, iPad servisleri ise 2-4 saat arası servis süreleri değişiklik gösterebilir. Gerekli yedek parçalar genellikle stoklarımızda mevcuttur. Sipariş ile gelen parçalarda tamir onarım servis işlemleri siparişin durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Macbook Air
Apple telefon ve tabletlerinde göstermiş olduğu tasarım harikasını bilgisayarlara da yansıtmayı başarmıştır. 2013 yılında üretilen Macbook Air model bilgisayarlar sadece 1 kg olmasının yanı sıra inceliği ve barındırdığı donanım özellikleriyle de neden en iyi bilgisayar markası olduğunu kanıtlamayı başarmaktadır. Macbook Air genellikle küçük inç modelleriyle piyasaya sürülmüştür. 11.6”, 13” ve 15” modelleri yoğun ilgi görmektedir. Macbook Air, iş ve ofislerde kullanılmaktan ziyade günlük işlerde ve seyahatlerde uygundur. Zira oldukça küçük ve hafif olduğundan dolayı seyahatlerde klavyeli tablet olarak görülebilir.
Macbook Air oldukça zarif bir görünüme sahip olmasına karşın i5 işlemci 4gb Ram gibi özellikleriyle donanım açısından beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. İçerisinde Mac OS X işletim sistemi yer almaktadır. Bilgisayarı satın alan kişiler bu yazılımın güncellemesinden otomatik olarak yararlanmaktadır. 2013 yılından itibaren üretilen Macbook Air modellerinde SDD vardır ve veri işleme hızında ciddi bir artış olduğu gözlemlenmiştir.


Macbook Pro
Macbook Pro ise isminden de anlaşılacağı üzere Mac serisinin en gelişmiş modelidir. Air’e nazaran daha büyük ve ağırdır. Bununla paralel olarak işlemcisi ekran kartı ve hafızasıyla Air modelinden üstün olarak üretilmektedir. İş için oldukça uygun olan Macbook Pro, çizim yapan kişilerin imdatına yetişmektedir. Macbook Pro oldukça dayanıklı bir cihaz olduğundan dolayı tıpkı Air gibi yazılım açısından herhangi bir sorun çıkarma ihtimali neredeyse bulunmamaktadır. Macbook Pro kalın olduğundan dolayı ısınma problemi yaşatmaz. Air ile benzer bir tasarıma sahip olup oldukça şık görünmektedir.


Macbook Air ve Macbook Pro’nun bir çok ortak özelliği bulunmaktadır. Özellikle ikisinin de bataryası oldukça tatmin edici seviyededir. Zira Macbook’lar normal bir kullanımda 5 saate varan batarya sunmaktadır. Bu süre laptopta bir rekordur ve alternatifi bulunmamaktadır. Kullanım alanınıza bağlı olarak sizler de Air veya Pro modellerinden birini tercih ederek Apple Teknik Servis güvencesi altında çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Diğer bilgisayarlar gibi Mac’e anti virüs kurmanız gerekmediğini hatırlatalım. Zira Apple Teknik Servis oldukça güvenli işletim sistemi ürettiği için Mac OS X’e virüs girme ihtimali neredeyse bulunmamaktadır. Tıpkı tablet gibi görünümü olan Mac OS X kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğer ilk kez Mac kullanacaksanız bir süre alışma faslınız olabilir. Ancak bu süreci atlattıktan sonra Apple Teknik Servis kullanmanın ne kadar büyük bir ayrıcalık olduğunu fark edeceksiniz.


Firmamız Macbook servisliğini yapmaktadır. Eğer Mac bilgisayarlarınızda herhangi bir problem yaşadıysanız hemen teknik servisimize getirerek ilgili sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Macbook’un yazılım açısından herhangi bir problem çıkarması pek mümkün olmasa da, temasa bağlı olarak bir takım donanımsal hasarlar meydana getirmiş olabilir. Bu da sistemin stabil çalışmasını engelleyebilir. Tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına sizleri cihazlarınızla birlikte şubemize bekliyoruz.
Diğer Apple Teknik Servis ürünlerinde olduğu gibi Macbook’ta ülkemizde oldukça yüksek fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Donanım açısından eş değer laptoplara nazaran 2 katı yüksek fiyata satışta olması kullanıcıları diğer modellere yönelmesine neden olmaktadır. Oysa ki Macbook kullandığınızda ücretini fazlasıyla hak ettiğini görerek, neden bu zamana kadar Mac tercih etmediğinizi kendinize soracaksınız. Macbook kullanmak bir ayrıcalıktır. Tüm dünya tarafından kabul görmüş gerçek şudur ki, Steve Jobs önderliğinde oluşturulan Mac OS X dünyadaki en stabil ve en iyi işletim sistemidir.

Apple Teknik Servis tarafından üretilmiş ürünlerin hepsi (Macbook ve diğerleri) garanti kapsamındadır. Vaat edilen süre içerisinde ürünlerdeki herhangi bir problemde Apple yetkili servisi cihazının onarımını yapmaktadır. Apple tarafından üretilen cihazlar oldukça kaliteli yapılardan oluşmaktadır. Çoğu bölgesinde diğer telefonlara nazaran plastik yerine metal kullanıldığından dolayı çok uzun kullanım olanağı sağlamaktadır. Apple Servis işlemlerinde eğer iPhone’u veya iPad’iniz kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı fiziksel arızaya uğrar ise Dünya’nın her yerinde geçerli olan Apple yetkili servislerinde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Telefondaki sorun çözülemeyecek boyutta ise ve problemin üretimden kaynaklandığına kanaat getirilirse yeni bir cihaz verilmektedir. Bu yüzden bozulan telefon veya tabletlerinizi mutlaka Apple servislerine göstermekten kaçınmamalısınız.

iPhone ve iPad içerisinde bulunan iOS işletim sistemi çok kuvvetlidir. Yapılan araştırmalarda Apple ürünlerinde yazılım problemlerinin çok nadir olduğuna rastlanmıştır. Özellikle iPhone telefonları bu konuda oldukça güçlü olup herhangi bir sorun karşısında kendisini tamir edebilme özelliğine sahiptir. iOS işletim sistemi, kendi kendini güncelleyen bir yapıyla kurulmuştur. Macbook Servis hizmetleri çok kısa bir süre içinde yapılır. Herhangi bir teknik servise götürmeden cihazı ayarlar menüsünden kendiniz de güncelleyebilirsiniz. Bunun için hiçbir ücret ödemiyorsunuz, aldığınız ürünün içerisinde gelen işletim sistemini dilediğiniz kadar kullanmakta özgürsünüz.

Apple tarafından üretilen cihazlar oldukça kaliteli parçalardan oluşturulduğunu söylemiştik. Bu yüzden de iPhone tamir ettirmeye çalıştığınızda çok ciddi rakamlarla karşılaşmanız mümkündür. Örneğin iPhone kapakları neredeyse telefonun %25 fiyatından satılmaktadır. Telefon kasası çizildiğinde veya kırıldığında orijinali ile değiştirmeye kalksanız maddi açıdan zor durumlarda kalabilirsiniz.

iPhone bozulursa tamire götürebilirsiniz. Ancak orijinal parçaların çok pahalı olması bu seçenek üzerinde tekrar düşünmenize sebep olabilir. Böyle durumlarda orijinale yakın, birebir Apple logolu parçaları kullanabilirsiniz. Hem maddi açıdan oldukça uygun fiyatlarda ürünü yaptırmış olur hem de  görünüş olarak orijinalinden pek farkı olmaz. Böylece telefonunuzu sorunsuz bir şekilde ucuza tamir ettirmiş olursunuz.

Apple, cihazlarına fazlasıyla güvenmektedir. Günümüzde de bozulan Macbook, iMac ler çok nadirdir. Üretimden kaynaklanan sorunlar neredeyse hiç yok denecek kadar azdır. Ancak telefonu veya tableti elinizden düşürdüğünüzde camını kırabilirsiniz. Bu her telefonda rastlanan bir durumdur. Cam, kırılgan yapıdadır. Bu yüzden de kırılmaya çok müsaittir. Böyle durumlarda Apple teknik servislerinden destek alabilirsiniz.

 

Uygun fiyatlarımız sizinde bütçenize uyarsa iPhone iPad Apple Macbook Pro Retina iMac cihazın gerekli teknik servis, tamiri, onarım işlemleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Servis verdiğimiz istanbul bakırköy ve çevresinde Yeşilköy dahil Yeşilyurt Florya Şirinevler ikitelli Bahçelievler Avcılar Başakşehir Halkalı Beşiktaş istanbul iPhone Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz.

Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Batarya değişimi, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad iPhone ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz. Su döküldü, camı kırıldı, dokunmatik problemi oldu, kablosuz çekmiyor, wifi problemi gibi daha birçok sorunun giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler Apple, iPhone 5s Servis, iPad, Macbook, iMac gibi cihazları 2 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir. Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var. Aralarındaki tek fark Apple tarafından yetkilendirilmeleridir.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

Macbook, Apple tarafından üretilen ve tüm dünya tarafından “en iyi bilgisayar” olarak gösterilen teknoloji harikası bir laptop türüdür. Kısaca “Mac” olarak da adlandırılır. Kullanım alanına bağlı olarak bir çok modeli bulunuyor. Genel itibariyle Macbook Air ve Macbook Pro olarak incelememiz mümkündür.

Planlı çalışmayı alışkanlık haline getirmiş isimler, mutlaka planlarını kontrol edebileceği bir uygulamaya ihtiyaç duyarlar. Kimi zaman bu planlar ajandalar aracılığıyla takip edilse de teknolojinin gelişmesiyle mobil telefonlara kadar sıçramıştır. iPhone ve iPad üzerinde “Anımsatıcılar” adı altında bir uygulama bulunmaktadır. “Anımsatıcılar” Planlı çalışmayı seven kişilerin kullanabilmesi adına Apple tarafından geliştirilen ve iOS işletim sistemi ile birlikte yüklü gelen uygulamadır. Ancak oldukça sade bir uygulama olduğundan dolayı çok fazla detay barındırmamaktadır. Planlarınızı kategoriye ayırarak tüm Apple cihazlarında planlarınıza ulaşmak istiyorsanız “Anımsatıcılar” oldukça faydalı olacaktır.


Uygulama geliştiricileri ise “Anımsatıcılar” uygulamasından yola çıkarak bir çok yazılım geliştirmiştir. “Any.DO”, “Wunderlist” gibi bir çok uygulama sayesinde günlük planlamanızı yapabilir, planlarınıza not düşebilirsiniz. Ayrıca “Orchestra” uygulamasında olduğu gibi bazı planlama yazılımları sizin haricinizdeki başka kişilerin de planlara ulaşabilmesini sağlamaktadır. Yani bir şirket yönetiyorsanız şirketlerin çıkarları doğrultusunda geliştirilen projelere, planlara herkesin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. iPhone ve iPad ile tam uyumlu olan bu yazılım sayesinde şirket içerisindeki iletişimi en üst seviyeye çıkarmış olursunuz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz iOS yazılımları tamamen ücretsizdir. Ancak ekstra özellikler istiyorsanız (alarm, arka plan görüntü değişiklikleri gibi) uygulamaları tam sürüme yükselterek çok cazip ücretler ödemeniz gerekmektedir.


iPhone servis Yeşilköy şubemizde çalışan teknik ekip servisimiz planlayıcı programlar üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. Henüz ülkemizdeki yazılımcılardan bu kategoride bir uygulama piyasaya sürülmüş olmamasına rağmen teknik servisimiz bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Eğer planlayıcı programların nasıl kullanıldığı konusunda bilgi almak istiyorsanız iPhone servis Yeşilköy şubemize uğrayabilirsiniz.


iPhone ve iPad için geliştirilen uygulamalar bunlarla da sınırlı değildir. “Üretkenlik” kategorisi altında insanların günlük yaşantısını kolaylaştıracak bir çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanmayı alışkanlık haline getirirseniz iPhone’un insan hayatını ne kadar rahatlattığını görebilirsiniz. Zamandan tasarruf ettiğiniz gibi işlerinizi daha verimli yapacağınızdan dolayı bulunduğunuz konumdan yükselmeniz de muhtemel olacaktır.


iPhone ve iPad uygulamaları pahalı cihazlar olduğundan dolayı sürekli eleştiri oklarını üzerine çekse de kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda fiyatını sonuna kadar hak etmektedir. App Store dünyanın en gelişmiş uygulama marketi olduğundan dolayı her türlü Apple kullanıcısına göre uygulama bulmanız mümkündür. iPhone servis Yeşilköy şubemizdeki teknik servis ekibimiz insanların ihtiyacı olan uygulamaları araştırıp derlemektedir. Sizler de günlük işlerinizde kullanmak istediğiniz ancak geniş App Store arşivinde aradığınız uygulamayı bulmakta güçlük çekiyorsanız şirketimizden yardım alabilirsiniz.


App Store istatistikleri Apple tarafından düzenli olarak basına sunulmaktadır. Bu istatistikler baz alındığında iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad kullanıcılarının hızla artmasına paralel olarak uygulamaların indirilme sayısının büyük bir yüzde ile arttığı gözlemlenmiştir. Uygulama indirilme sayısının artışının yanı sıra App Store’da bulunan uygulamaların sayısı da ciddi derecede yüksekti ve her geçen gün yazılım geliştiriciler iOS uyumlu uygulamaları hazırlayıp markete sunmaya devam etmektedir.


Apple, App Store’a verdiği önemle büyük bir takdiri hak etmektedir. Zira App Store’da işe yaramayan, sadece ticari amaçlı markete sunulmuş uygulamaların sayısı oldukça azdır. Çünkü App Store sadece sınırlı sayıda uygulamayı marketin içerisine almaktadır.

Bunun sebebi “gereksiz” uygulamaların önüne geçmektir. Tamamen kullanıcılarının Apple kalitesinden yararlanması adına geliştirilen bu “duvar sistemi” sayesinde App Store her geçen gün kaliteli uygulamalar ile değerini artırmaya devam etmektedir. App Store’dan uygulama indirdiğiniz takdirde ister iPhone ister iPad hangi cihazı kullanırsanız kullanın, virüs girmeyeceğinin garantisini verebiliriz. Kişisel bilgilerinizin Apple’ın aşılamayan güvenlik duvarı sayesinde güvence altında olduğunu unutmayın.


iphone teknik servis

Macbook Pro Retina Yedek Parça ve Onarım Merkezi

Macbook Pro Servis, hizmetlerimiz profesyonel kadromuzla sorun odaklı ve mümkün olduğunca en kısa zamanda yapılmaktadır. Yapılan tamir ve onarımlar garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

macbook retina anakart macbook pro retina servis


%100 Orjinal 1 Yıl Garantili Macbook Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPhone iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

 


Göz Önünde Servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

youtube kanal ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.