facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

iPhone Arka Kapak Değişimi

"iPad'imin ekranı kırılmıştı telefon açtım getirin hemen yapalım dediler pek inanmadım, götürdüm 2 saat sonra telefonum çaldı, ipad'im hazırdı."
-Cüneyt Akçetin

iPhone 4 / 4S Arka Kapak Değişimi Tamiri / Servisi & Yedek Parçaları Fiyatları
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt..

Yeşilköy Mağazamıza getirdiğiniz veya gönderdiğiniz tüm iPhone modelleri (iPhone 3S, iPhone 4S ve diğer modeller) anında HEMEN işleme alınır. Gerekli parça değişim ve servis fiyatları belirlenir aynı gün içinde fiyat teklifi tarafınıza sunulur.

Onarımının yapılmasını istediğiniz taktirde hemen işleme alınır ve aynı gün içinde onarımı tamamlanır. (Bazı durumlarda [Parça temini, Kargo gecikmeleri] ürünün size teslim edilmesi 1-3 iş gününü geçebilir. Genelde bu durum çok nadirdir. Servisimizde iPhone larınız aynı gün içinde tamir edilir.

Servis verdiğimiz bakırköy ve çevresinde Yeşilköy dahil Yeşilyurt Florya Şirinevler Teknik Servis Iphone Apple Ipad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz. Apple ailesinden Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır.

Teknik Servis iPad iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı iPhone, iPad lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

İnternet hayatımızın her alanında mutlak suretle kullanmamız gereken olgulardan birisidir. Başta iPhone olmak üzere akıllı telefonların hayatı kolaylaştırmak adına üretildiği düşünülürse mobil telefonların bilgisayarın özelliklerini taşıyor olması gerekir. Tabi ki tam anlamıyla bu özellikleri barındırması beklenemez ancak yine de başta Wi-fi olmak üzere birtakım konularda insanlara yardımcı olmalıdır.

Apple tarafından üretilen iPhone serileri incelendiğinde her modelde Apple mühendislerinin iPhone Wi-fi’si üzerinde çalışmalar yaptığı gözlemlenmiştir. Bu çalışmalar doğrultusunda Wi-fi çekim ağında büyük aşamalar kaydedilmiş, eskisine nazaran daha geniş kapsama alanına ulaşılmıştır. Wifi, yani internet günlük hayatın olmazsa olmazları arasında yer aldığı yadsınamaz bir gerçektir. Gerek mobil bankacılık gerek işlerimiz internet gereksinimi açığa çıkarmaktadır.


iPhone Wifi Sorunu Çözümü Teknik Servis Fiyatı
Wifi’nin bu kadar önemli olduğu bir devirde iPhone telefonlarında işlev görmez halde olduğunu düşünelim. Oldukça kötü bir durum olurdu. Zira insanlar sosyal hesaplarına ulaşmakta güçlük çeker, aynı şekilde işlerini yaparken zaman kaybı yaşarlardı. Bu yüzden iPhone veya iPad ürünlerinde Wifi problemi yaşıyorsanız iPhone servis mutlaka gelmelisiniz.


iPhone servis iPhone ve iPad’lerde oluşan tüm problemler incelenmektedir. Bunun sebebi olası problemler karşısında çözüm önerilerini anında sunabilme isteğimizdir. Böylece cihazlarınıza karşı daha hızlı çözümler üreterek tamir süresini en aza indirgemeyi hedefliyoruz. iPhone veya iPad’lerinizde Wifi problemleri yaşıyorsanız hiç üzülmeyin. Teknik ekibimiz sizin için çalışmaya devam ediyor. iPhone 3gs – 4 – 4s -5 hangi modelde olursa olsun tüm problemlerinizi çözüyoruz.


iPhone wifi problemlerinin yanı sıra düşme veya herhangi bir yere vurmadan dolayı ekran kırılma & çatlama sorunları meydana gelmektedir. iPhone 3gs 4 ve 4s modelleri aynı ekran boyutuna sahip olduğundan dolayı hemen hepsinin sorunlarının çözümü aynıdır. Ancak Apple bu konudaki prensiplerini geride bırakarak iPhone 5 modelinden itibaren farklı ekran boyutuna geçiş yapmıştır. Farklı ekran boyutunun olması da olası problemlerde birtakım sorunları beraberinde getirmektedir. Eğer orijinal ekran tamiri yaptırmak istiyorsanız iPhone 5 için üretilmiş olan ekranları kullanmak üzere  iPhone servis gelmelisiniz.

İleride sorunların nüksetmesini istemiyorsanız orijinal parça kullanmaya özen göstermelisiniz. Şubelemizde tamiri yapılan her üründe orijinal parça kullandığımızdan dolayı sorunlarınıza geçici değil kalıcı çözümler ürettiğimizi tekrar hatırlatmamızda fayda var.
iPhone servise Apple ürünlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Başta iPhone 5 ve Yeni iPad olmak üzere Apple’ın yeni piyasaya sürmüş olduğu alanındaki en iyi cihazları inceleyip test ederek Apple kullanmanın neden bir ayrıcalık olduğunu kendiniz test etmiş olursunuz. Her ne kadar Wifi, ekran problemleri gibi birtakım sorunlar iPhone ve iPad cihazlarında meydana geliyor olsa da, teknolojik aletlerin tümünde bu problemlerin oluştuğu göz önüne alındığında yine de en kullanışlı ve güvenli telefonun iPhone olduğunu söyleyebiliriz.


iPhone ve iPad yüksek çözünürlüğü sayesinde kullanıcıların internette rahat bir şekilde dolaşmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde oyunlar ve uygulamalar da bilgisayardan neredeyse bir fark bulunmadan kullanıcılarla buluşmaktadır. HD oyun tagı iPhone 4 serisinden itibaren telefonlara gelmiştir. Bunun sebebi iPhone’ların 4 serisinden itibaren HD çözünürlük kalitesine ulaşmasıdır. Eğer ekran problemleri yaşıyorsanız bu yüksek çözünürlüğün hiçbir anlamı olmayacağından dolayı, telefon kullanmanın zevkini yaşamak adına iPhone servise gelerek cihazın tamirini yaptırabilirsiniz. iPhone ekran değişimi fiyatı konusunda kesin bir bilgi vermemiz mümkün değildir. Çünkü ekranda oluşan hasara göre tamir çeşidi ve fiyatı değişiklik gösterecektir. Yine de Apple konusunda tam donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde cihazınızın emin ellerde olduğunun garantisini sizlere verebiliriz.

 

iphone 4 arka kapak

 

 

iOS 7 ve iPhone 6 Yeni özellikleri:

Apple haziran ayında yeni çıkartacakları iOS7'yı tanıtmıştı bilirsiniz. Herkes büyük bir merakla iOS6'nın resmi yayınını bekliyor. iPhone 6 satışa çıkması ile beraber geleceği söylentileri piyasada dolaşmakta.

iOS 7 henüz resmen yayınlanmadı ama Apple bizim gibi sertifikalı uygulama geliştiricilerine iOS 6 nın beta versiyonunu dağıtmış bulunmakta. Bizde bunları ön inceleyip biraz da olsun size aktarmak istedik.

Siri artık Türkiye'deki Merkanları bulacak!

Artık Siri nin Türkiye'deki Mekanları göstereceği gerçeği ortada ancak Siri malesef halen Türkçe değil. Yani Siri ye find hospital dediğinizde ancak sizi anlayacak. eczane bul dediğinde çalışmayacak malesef.

En sonunda Sesli Navigasyon Türkçe oldu!

Turn by Turn Navigation artık Türkçe ses desteği eklendi.

iOS 7 iPhone 6 ve ileriki versiyonlarında kullanılabilecek. Ayrıca iPad 2 ve 3 de destekleyecek. iOS 6 ayrıca iPod Touch 4 üncü generation da da kullanılabilecek. Bu yeniliklerin dışında birçok yenilik tabiki var, ancak bunu blog bölümünden takip edebilirsiniz.

 


iPhone ile ilgili genel gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Apple iPad iPhone Servis ve Apple anasayfası.

Apple iPad iPhone Yetkili Servisler için gözatın.

Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple IMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

Garantili iPhone iPad Blackberry Onarımı / Tamiri / Servisi - Yeşilköy Bakırköy Ataköy

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Apple ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü Apple; iPhone, iPad, iPod, Mac gibi hangi ürünü olursa olsun otomatik sürüm güncelleme hizmeti vererek cihazlarının arkasında durmayı başarmıştır. Apple ürünleri haricinde farklı markaların telefonlarına sahip olduğunuzda sürüm güncellemesi yapmak için büyük uğraş verirsiniz. Zira yapılan bir güncelleme tüm telefonlar için olmadığı için, telefon ile uyum problemi yaşarsınız. Ancak iPhone’da böyle bir durum söz konusu değildir. iPhone içerisinde yer alan iOS işletim sisteminin her yeni sürümü çıktığında Apple tüm müşterilerine otomatik haber vermektedir. Böylece tek bir tuş ile telefonu güncelleme şansı yakalamış oluyoruz. Ayrıca Apple güncelleme öncesinde yapılan yenilikleri kullanıcılara söylemektedir. Yani telefonu neden güncellemeniz gerektiği konusunda kullanıcılar bilinçleniyor.


Bazı durumlarda eski veya yeni sürüm iOS kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak Apple ürünlerinde geriye dönük iOS sürümü kullanmak mümkün değildir. Böyle durumlarda iPhone servis Mecidiyeköy gelerek yardım alabilirsiniz. Servisimizde çalışan teknik servis ekibimiz cihazınızı istediğiniz sürüme geçirebilecek teknik bilgiye sahiptir.


iPhone 5 Apple’ın telefon kategorisinde izlediği politikanın dışına çıkarak oldukça farklı görünüm ile piyasaya sürülmüş bir telefondur. Donanım özellikleriyle de rakiplerine göz dağı vermeyi başaran iPhone 5, büyük ekranı sayesinde film izlemek veya internette sörf etmek isteyen kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Oldukça zarif görüntüsü olup ince bir telefon olduğundan dolayı tasarım açısından da iPhone 5 en iyi telefonların başında gelmeyi başarmıştır. Sahip olduğu işletim sistemi olan iOS’u zaten tartışmak gereksiz. iOS oldukça başarılı bir işletim sistemi olup iPhone 5 üzerinde bulunan işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.


iPhone 5; sahip olduğu ekran çözünürlüğü ile de neden en iyi telefon olduğunu gözler önüne sermektedir. İlk çıktığı günden bu yana satış rekorları kıran ve dünyanın en çok tercih edilen telefonu olmayı başaran iPhone 5, iOS 7’den itibaren bu alandaki liderliğini sağlamlaştıracağı düşünülmektedir. iPhone servis Mecidiyeköy iPhone 5 ve diğer modeller bulunmaktadır. Eğer bu modeller hakkında sormak istedikleriniz var ise mutlaka servisimize bekliyoruz. Zira iPhone 5 diğer modellerden oldukça farklıdır. İlk kez iPhone sahibi olan kişiler mutlak suretle iPhone 5’i incelemeden telefon seçimine karar vermemelidir.


Apple; sürekli kendini geliştiren bir firmadır. Zira sürekli yerinde saydığı düşünülse de iOS sürümlerindeki ince güncellemeler 2010 yılında üretilen bir telefonun 2013 yılında geliştirilen uygulamaları dahi sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bu güncellemeler her ne kadar ön plana çıkmasa da, iOS’un stabil kalıp hiçbir şekilde donmaması adına çok önemli bir yere sahiptir. iPhone servis Mecidiyeköy teknik servis ekibimiz her iOS işletim sistemi sürümünü inceleyerek yapılan değişikliklerin telefonu nasıl etkileyeceğini araştırmaktadır. Zira Apple mühendisleri ürettikleri telefon hakkında oldukça bilgi sahibi olduğu için, donanım ile tam uyumlu çalışacak şekilde tasarlamaktadır. iPhone ve iPad’e virüs girmeyip, hiçbir şekilde donmamasının sebebi bu uyumdan kaynaklanmaktadır. İşiniz gereği kişisel bilgilerinizin güvenliğine önem veriyorsanız, bilgilerinizi gönül rahatlığı ile Apple’a emanet edebilirsiniz.


Apple sistem güvenliğine önem vererek cihazlarını sürekli koruyan bir işletim sistemi üretmiştir.. iPhone servis Mecidiyeköy yapılan araştırmalarımız sonucunda jailbreak yapılmamış saf bir iOS işletim sistemine sahip cihazın herhangi bir güvenlik açığı bulunmadığı tespit edilmiştir. Bu yüzden iPhone veya iPad üzerindeki bilgilerinizin 2. Şahıslara geçmeyeceğinin garantisini sizlere verebiliriz. Eğer siz de telefon veya tablet kullanırken aklınızda soru işaretleri olmadan işlem yapmak istiyorsanız tercihiniz Apple olmalı!


iphone servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul