facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

iPhone Servis iStanbul

"Arızalı iPhone 4 ümü servisinize getirdiğimde gözümün önünde 1 saat içinde tamirini yapıp bana verdiniz. Böyle bir hizmet için kilometrelerce uzaklıktan gelmeme kesinlikle değdi!"
-Gamze Dalgıç (Istanbul)

iPhone Teknik Servis , Dokunmatik Ön Cam Ekran Değişimi
iPhone Servis iStanbul, Bakırköy Yeşilköy, iKitelli, Maslak Bölgelerine hizmet verilmektedir..

iPhone Servis iStanbul ve Türkiye'nin heryerine teknik servis vermekte olan ekibimiz, iPhone Teknik Servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz! Yeşilköy iStanbul'da bulunan teknik servisimize acil olarak getirdiğiniz Apple iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazlarınızı getirdiğiniz anda hemen, arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Genellikle Servis süreleri 15dk-45dk arası değişebilir. iPhone lar 15dk-45dk ila 1-2 saat içinde, iPad ler ise 2-4 saat arası servis süreleri değişiklik gösterebilir. Randevu alıp gelmeniz durumunda geçerlidir. iStanbul dışındaysanız arızalı cihazlarınızı kargo yöntemiyle gönderebilirsiniz. Daha önce müdahale görmüş cihazlar için lütfen telefonla irtibata geçiniz.

iPhone Ekran Kırılması Sonucunda zarar gören ön cam dokunmatik değişimleri, wifi çekmiyor sorunu, servis yok problemi, Apple Servis ve mağazamızda hemen anında işleme alınıp gözünüzün önünde tamiri gerçekleştirilir.

iPhone Anakart Problemleri: EVET! Yapıyoruz! Diğer servisler gibi anakartınız arızalı değişmesi lazım demiyoruz! Tamir ediyoruz! Donanımlı Eğitimli Sertifikalı teknik servis ekibimiz iPhone Anakart tamirini yapmaktadır. Servisimiz herkese açık! Kullandığımız cihazların hepsi gözünüzün önünde, tek tek inceleyebilirsiniz.

Hiçbir servisin kullanmadığı donanım, ekipman ile çalışıyoruz. Özel servis cihazlarımız Apple Dünya Standartları ilkelerine uygun şekildedir.

Apple ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü Apple; iPhone, iPad, iPod, Mac gibi hangi ürünü olursa olsun otomatik sürüm güncelleme hizmeti vererek cihazlarının arkasında durmayı başarmıştır. Apple ürünleri haricinde farklı markaların telefonlarına sahip olduğunuzda sürüm güncellemesi yapmak için büyük uğraş verirsiniz. Zira yapılan bir güncelleme tüm telefonlar için olmadığı için, telefon ile uyum problemi yaşarsınız. Ancak iPhone’da böyle bir durum söz konusu değildir. iPhone içerisinde yer alan iOS işletim sisteminin her yeni sürümü çıktığında Apple tüm müşterilerine otomatik haber vermektedir. Böylece tek bir tuş ile telefonu güncelleme şansı yakalamış oluyoruz. Ayrıca Apple güncelleme öncesinde yapılan yenilikleri kullanıcılara söylemektedir. Yani telefonu neden güncellemeniz gerektiği konusunda kullanıcılar bilinçleniyor.
Bazı durumlarda eski veya yeni sürüm iOS kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak Apple ürünlerinde geriye dönük iOS sürümü kullanmak mümkün değildir. Böyle durumlarda iPhone servis Mecidiyeköy şubemize gelerek yardım alabilirsiniz. Şubemizde çalışan teknik servis ekibimiz cihazınızı istediğiniz sürüme geçirebilecek teknik bilgiye sahiptir.


iPhone 5 Apple’ın telefon kategorisinde izlediği politikanın dışına çıkarak oldukça farklı görünüm ile piyasaya sürülmüş bir telefondur. Donanım özellikleriyle de rakiplerine göz dağı vermeyi başaran iPhone 5, büyük ekranı sayesinde film izlemek veya internette sörf etmek isteyen kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Oldukça zarif görüntüsü olup ince bir telefon olduğundan dolayı tasarım açısından da iPhone 5 en iyi telefonların başında gelmeyi başarmıştır. Sahip olduğu işletim sistemi olan iOS’u zaten tartışmak gereksiz. iOS oldukça başarılı bir işletim sistemi olup iPhone 5 üzerinde bulunan işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.


Apple akıllı telefon ve tablet kategorisindeki ilk ürünleri piyasaya sürdüğünden dolayı çok kısa bir süre içerisinde geniş uygulama ağına sahip olmuştur. Zira alternatifi olmaması, uygulama geliştiricilerini Apple’ın üretmiş olduğu iOS işletim sistemine yöneltmiştir. Tamamen kullanıcıların istekleri doğrultusunda şekillenen ve olabildiğince stabil üretilmeye çalışılan iOS, dünyanın en kullanışlı işletim sistemi seçilmesinde Apple’ın şirket prensibinin büyük önemi bulunmaktadır. iOS işletim sistemine yönelik oyun ve uygulamaların barındığı App Store’a baktığımızda, dünyanın en çok oyun ve uygulamaya sahip marketi olduğu görülmektedir. Bu başarıyı App Store’da sadece Apple mühendisleri tarafından onaylanan uygulamalar ile elde etmesi başarının ne ölçüde büyük olduğunu gözler önüne sermektedir. Zira bilgisayar tabanlı oyun yapımcılarının mobile yönelik çalışmalarda bulunmak istediğinde ilk olarak iOS uyumlu oyunlar piyasaya sürdüğü görülmektedir. Bu da hangi kategoride olursa olsun dönemin en güzel oyunlarının App Store’da yani iPhone veya iPad sahibi kişilerin kullanabileceği durumda olmasını sağlamıştır.


iPhone servis
Merter çalışan Apple teknik servis ekibi App Store’daki uygulamalara olabildiğince katkıda bulunmaktadır. Mühendislerimiz tarafından geliştirilen çeşitli oyun ve uygulamalar da bulunmaktadır. Eğer sizler de telefonunuza oyun veya uygulama yüklemekte güçlük çekiyorsanız iPhone servis Merter ziyaret edebilir, uygulamalarımızı inceleyebilir, çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


iOs işletim sistemine uygun uygulama geliştirmek kolay bir iş değildir. Zira her şeyden önce Macintosh bilgisayarlarda bu işlem gerçekleştirilmektedir. Tüm bu zorluklar göz önüne alındığında App Store’da yer alan uygulamalara büyük saygı duyulmalıdır. Jailbreak gibi çeşitli yöntemler ile emeğe saygı duyulmadan uygulamaları indirmeniz tavsiye edilmemektedir. Ancak sadece merak ettiğiniz uygulamalarda bu yönteme başvurmalısınız. Aksi takdirde sürekli kullandığınız yararlı uygulamaların yapımcılarına destek olmak amacıyla satın almanızı öneriyoruz.


iPhone servis Merter Apple ürünleri konusunda tam donanımlı teknik ekibe sahiptir. Zira Apple tarafından onaylı bir teknik servis olduğumuzdan dolayı her türlü problemlerinizi en kısa sürede çözme garantisi veriyoruz. Apple ürünlerinde çok sık karşılaşılan bir takım sorunlar bulunmaktadır. Örneğin ekran kırılması, home tuşu veya hoparlör bozukluğu firmamıza gelen başlıca sorunları oluşturmaktadır. iPhone servis Merter bu sorunlarla çok sık karşılaştığından dolayı diğer teknik servislere nazaran alternatif yollar üretmiştir. Bu çözümler sayesinde telefonunuz eskisinden daha iyi olmakla kalmayıp, geçici değil kalıcı çözümler sunulduğundan dolayı aynı sorunla tekrar karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkmaktadır. iPhone servis Merter sadece alanında uzman kişileri kadrosunda bulundurduğundan dolayı cihazlarınızın emin ellerde olduğunu bilmelisiniz. İster Wi-fi, ister hoparlör... hangi sorun olursa olsun mutlaka çözeceğimizi garanti veriyoruz.


iPhone veya iPad’ler İçin Teknik Ekip Servis Fiyatı: Sorunuz!
Problemleriniz karşısında herhangi bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Zira fiyat tablosu probleminizin ciddiyetine göre değişmektedir. Ancak başta İstanbul şehri olmak üzere tüm Türkiye’deki en kaliteli teknik ekip servisini sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Eğer firmamızın hangi koşullar altında çalıştığını bilmek istiyorsanız iPhone servis Merter ziyaret ederek neden bu kadar iddialı olduğumuzu anlayabilirsiniz.


Sorunlarınızı anlatmaktan kaçınmayın. Telefon kullanıcılarının sürekli aynı sorunları yaşamasındaki en büyük neden sorunları çözebilmek adına adım atmamasıdır. En basit bir örnek vermemiz gerekir ise home tuşu hassasiyeti problemini göz önüne alalım. Tuşun eskisi kadar hassas olmadığını fark ettiğinizde bu konuyu ciddiye almazsanız sorun büyüyecektir. Ancak sorun daha fazla büyümeden iPhone servis Merter getirirseniz anında çözüm üreteceğimizden dolayı telefonu tıpkı yeni almış gibi kullanabilirsiniz. Home tuşu olmadan iPhone veya iPad kullanmanın oldukça güç olduğunu artık her Apple kullanıcısı bilmektedir. Bu yüzden sorunlarınız büyümeden, Apple kullanma zevkini sürdürebilmek adına mutlak suretle iPhone servis Merter bekliyoruz.


Apple sistem güvenliğine önem vererek cihazlarını sürekli koruyan bir işletim sistemi üretmiştir.. iPhone servis Mecidiyeköy şubemizde yapılan araştırmalarımız sonucunda jailbreak yapılmamış saf bir iOS işletim sistemine sahip cihazın herhangi bir güvenlik açığı bulunmadığı tespit edilmiştir. Bu yüzden iPhone veya iPad üzerindeki bilgilerinizin 2. Şahıslara geçmeyeceğinin garantisini sizlere verebiliriz. Eğer siz de telefon veya tablet kullanırken aklınızda soru işaretleri olmadan işlem yapmak istiyorsanız tercihiniz Apple olmalı!

Apple tarafından dünyada ilk olarak piyasaya sürülen iOS işletim sistemi getirdiği yenilikler kadar, Türk kullanıcılarına yaşattığı zorluklarla da ön plana çıkmıştır. Örneğin 2013 yılına kadar iTunes üzerinden müzik – zil sesi yaratmak, Türk kullanıcılar için oldukça güç olmuştur. Eskiden iTunes ülkemizde yaygın olarak kullanılmadığından dolayı, iPhone telefonundaki zil sesini ayarlamak oldukça güç idi. Bu yüzden iPhone kullanıcıları uzun bir süre Apple tarafından sıfır telefona atanan müzik sesleri ile idare etmek zorunda kaldılar. iPhone sevmeyen, Apple’ın politikasını eleştiren kişilerin en çok üzerinde durduğu zil sesi problemi, Apple yetkileri tarafından günümüzde çözülmüştür. Artık eskisine nazaran daha rahat bir şekilde dilediğiniz şarkıyı zil sesiniz yapabilirsiniz.
iPhone 4 zil sesinin gelmemesi ise birtakım yazılım veya donanım kaynaklı sorundan ötürü meydana gelmiş olabilir. Eğer böyle bir sorun ile karşılaştıysanız öncelikli olarak zil sesini kontrol etmeniz gerekir. Oluşturduğunuz zil sesi iOS yani iPhone ile uyumlu değilse sesin çıkmaması normaldir. Zira bozuk zil sesini aktif etmeye çalıştığınızda iOS tarafından uyarı ile karşılaşırsınız. Uyarı vermeyip zil sesini kabul ettiği halde iPhone 4 zil sesinin gelmediğini gözlemlediyseniz bu sefer sorunu başka yerlerde aramalısınız.


Öncelikle zil sesini değiştirmeyi deneyin. Yani istediğiniz şarkıyı değil de bir başka şarkıyı iPhone 4 zil sesi yapın. Eğer sorun düzelir ve iPhone 4’ten zil sesi gelir ise sorun bir önceki müzikten kaynaklıdır. Yani iPhone 4’de bir sorun bulunmamaktadır. Ancak yine iPhone 4’ten zil sesi gelmiyorsa bu sefer sorunu çözebilmek adına farklı yöntemlere başvurmalısınız.
Firmamız iPhone 4 zil sesi konusunda uzun yıllar boyunca çalışmalarda bulunmuştur. Zira iPhone kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu kendi zil sesini oluşturmakta güçlük çektiğinden dolayı, firmamızda çalışan Apple teknik servis ekibimiz müşterilere ücretsiz yardım ederek, onların istedikleri müzikte zil sesi sahibi olmalarını sağlamıştır. Bu işlemleri yaparken de bir çok iPhone 4 zil sesinin gelmemesi gibi problemlerle karşılaştık. Uzman kişilerden oluşmuş bir teknik servise sahip olduğumuzdan ötürü sorunların üstesinden gelerek, müşterilerimizin mutlu bir şekilde teknik servisten ayrılmasını sağladık. Eğer iPhone 4 zil sesinin gelmemesi sizi ciddi bir şekilde endişelendiriyor ve telefonun donanımından kaynaklandığını düşünüyorsanız, muhakkak telefonu servisimize göstermeli, en azından problemin ne olduğu konusunda bilgi edinmelisiniz.


iPhone 4 zil sesini problemini çözmek için birtakım yöntemlerimiz bulunmaktadır. Eğer sorun sadece zil sesindeyse ve normal müziklerin hoparlörden gelmesinde herhangi bir sıkıntı yok ise yazılımı inceliyoruz. Ancak her ikisinde de ses iPhone 4 cihazından dışarı gelmiyorsa sorun büyük ihtimalle cihazda bulunan hoparlörden kaynaklı olduğundan dolayı hoparlör tamiri yapıyoruz. Bu işlemi yaparken oldukça titiz davrandığımızdan dolayı tamir esnasında ve sonrasında cihazda herhangi bir problem olmayacağının garantisini veriyoruz. iPhone 4 zil sesinin gelmemesi problemini çözdürmek ve gönül rahatlığı ile ilk günkü gibi sağlam çalışan iPhone sahibi olmak istiyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeden Apple teknik servis şubelerimize gelmelisiniz. Şubelerimizde çalışan teknik servis ekibi sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


iPhone 4 tamiri yapılırken cihazınızın yanında olabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız. Teknik servis ekibimiz alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı bu garantiyi sizlere verebilmektedir. Eğer cihazınızı tamir edilirken görmek, neler yapıldığına dair bilgi edinmek istiyorsanız, size bu imkanı sağlıyoruz. iPhone 4 zil sesinin gelmemesi sorunun nasıl çözüldüğü konusunda ön bilgi almak istiyorsanız bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Zira iPhone 4 zil sesi problemi çözümü şu şekilde yapılmaktadır:

Uygun fiyatlarımız sizinde bütçenize uyarsa cihazın gerekli teknik servis, onarım işlemleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Servisimiz iStanbul'da konumlanmıştır ancak Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet veriyoruz. Tüm Türkiye'den kargo ücretsiz şekilde adresimize gönderdiğiniz arızalı cihazların tamirini en kısa sürede adresinize ücretsiz ulaştırıyoruz. iPhone Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz.

iPhone Servis hizmetlerimizin en belirgin özelliği gözünüzün önünde yapılmasıdır. Arızalı iPhone Servisimize geldiğinde hemen gözünüzün önünde tamirini yapabilmemiz için lütfen randevu alınız. Göz önünde servis hizmetinden faydalanabilmeniz için mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevuyu telefonla alabilirsiniz. iPhone Ön Cam Değişim süresi ortalama 45dk dır. Uzaktan gelen müşterilerimiz servisimize geldiğinde bekleyip tamir bittiğinde ürününü teslim alabilirler.

Servis hizmet kalitemiz dünya standartlarında olduğu için bizimle yeni tanışan müşterilerimizin bunu bilmesini isteriz. Eğitimli Apple Sertifikalı uzman teknik servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede servis hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyetli odaklı servisimizde memnun kalmadığınız taktirde para iadesi hakkınızı kullanabilirsiniz. Sorgusuz değişim garantisi ise size sunduğumuz diğer avantajlardan birisi. Teknik Servis hizmetimizden sonra kullanılan herhangi bir yedek parça da sorun çıkması halinde sorgusuz yedek parçanın tekrar ücretsiz değişimini sağlıyoruz.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

Servisimzde iPhone onarımlarının tamamı müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Bu yüzden güven kaygısı olmadan servis ihtiyaçlarınız anında ve/veya kısa sürede karşılanır. 20 Yılı aşkın sektör tecrübemizle bu konularda Sertifikalı nadir servislerdeniz

iPhone, Dünya'nın en değerli işletim sistemi iOS'u kullanmaktadır. iOS, yine bu telefonu üreten firma Apple tarafından yaratılmış bir başyapıttır. Tamamen stabil çalışmasının yanı sıra donmadan, dilediğiniz kadar uygulamayı aynı anda kullanma imkanı sunmaktadır. iPhone, donanımsal olarak diğer telefonlardan geri kalmasına rağmen bu kadar verimli çalışması ve kullanıcılar tarafından büyük beğeni ile kullanılması, işletim sisteminden kaynaklanmaktadır. Çünkü ne kadar düşük ram, işlemci olursa olsun işletim sistemi sorunsuz olduğundan dolayı tam verimle çalışmaktadır.


Son zamanlarda iPhone hakkındaki tek sorun ön camın çatlamasıdır. Her ne kadar metalik gövde içerip oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olsa da iPhone düşürüldüğünde ekranı çok çabuk kırılabilmektedir. Bu yüzden de iPhone ön cam değişimi yaptırmanız gerekebilir. iPhone oldukça pahalı malzemelerden oluştuğundan dolayı iPhone ekran değişimi çok ciddi miktarlara çıkabilmektedir. Böyle durumlarda, kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı telefonun camı çatladı ise Apple yetkili servislerine götürebilirsiniz. Böylece hiçbir ücret ödemeyerek telefonu iPhone teknik servislerinde tamir ettirmiş olursunuz. Eğer kullanımdan kaynaklı ise ücret ödemek zorundasınız.


iPhone tamiri yaptırırken çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda bilgili olmayan sıradan bir telefoncuya tamir ettirmeye kalktığınızda problemler ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü cihaz hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmadığından dolayı, genellikle telefon için geçici çözümler üreteceklerdir. Böyle durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Apple yetkili servislerini tercih etmelisiniz. Böylece cihazınızı alanında uzman ellere teslim etmiş olursunuz. Her ne kadar ücreti ile telefonu Apple yetkili servisine tamir ettirecek olsanız da, ileride problemin tekrar etmeyeceğinin garantisini alabileceksiniz. Bu yüzden telefonu kime tamir ettirdiğinize büyük önem vermelisiniz.


iPhone ön cam değişimi yaparken ekranın orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. iPhone cihazları kusursuz bir işçilik ile birbiriyle bağlantılı hazırlandığından dolayı en ufak bir hata tüm görsel güzelliği bozabilir. Bu yüzden oldukça dikkatli davranmak zorundasınız. Ülkemizde bol miktarda iPhone teknik servis yeri bulunmaktadır. Sizler de işinizi riske atmayarak alanında uzman bir tamirci seçmelisiniz. Vereceğiniz tutarları göz önünde bulundurmayın, çünkü ucuz fiyata geçici çözüm sağlarsanız, problem nüksetmesi halinde ilkinden çok daha yüksek tutarlarda tamir yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

 

iPhone Servis Teknik Tamiri ve Yedek Parça, Ön Cam Değişimi, Ekran Kırıldı Sorunu.
Apple Servis tarafından üretilmiş ürünlerin hepsi garanti kapsamındadır. Vaat edilen süre içerisinde ürünlerdeki herhangi bir problemde Apple yetkili servisi cihazının onarımını yapmaktadır. iPhone Teknik Servis hizmet anlayışı hakkında birçok makale yazılmaktadır. Özellikle iPhone Ön Cam Değişimi, Home Tuşu Değişimi, Ekran Değişimi, Anakart Tamiri gibi birçok konuda servis veren firmalar apple tarafından uzman sertifikasına sahip olmalıdır. Apple tarafından üretilen cihazlar oldukça kaliteli yapılardan oluşmaktadır. iPhone Servis Yedek Parça işlemleri çok kısa sürede yapılmaktadır. Çoğu bölgesinde diğer telefonlara nazaran plastik yerine metal kullanıldığından dolayı çok uzun kullanım olanağı sağlamaktadır. Eğer iPhone'u veya iPad'iniz kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı fiziksel arızaya uğrar ise Dünya'nın her yerinde geçerli olan Apple yetkili servislerinde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Telefondaki sorun çözülemeyecek boyutta ise ve problemin üretimden kaynaklandığına kanaat getirilirse yeni bir cihaz verilmektedir. Bu yüzden bozulan telefon veya tabletlerinizi mutlaka Apple servislerine göstermekten kaçınmamalısınız.


iPhone Servis ve iPad Servis içerisinde bulunan iOS işletim sistemi çok kuvvetlidir. Yapılan araştırmalarda Apple ürünlerinde yazılım problemlerinin çok nadir olduğuna rastlanmıştır. Özellikle iPhone telefonları servisi bu konuda oldukça güçlü olup herhangi bir sorun karşısında kendisini tamir edebilme özelliğine sahiptir. iOS işletim sistemi, kendi kendini güncelleyen bir yapıyla kurulmuştur. Herhangi bir teknik servise götürmeden cihazı ayarlar menüsünden kendiniz de güncelleyebilirsiniz. Bunun için hiçbir ücret ödemiyorsunuz, aldığınız ürünün içerisinde gelen işletim sistemini dilediğiniz kadar kullanmakta özgürsünüz.
Apple tarafından üretilen cihazlar oldukça kaliteli parçalardan oluşturulduğunu söylemiştik. Bu yüzden de iPhone tamir ettirmeye çalıştığınızda çok ciddi rakamlarla karşılaşmanız mümkündür. Örneğin iPhone kapakları neredeyse telefonun %25 fiyatından satılmaktadır. Telefon kasası çizildiğinde veya kırıldığında orijinali ile değiştirmeye kalksanız maddi açıdan zor durumlarda kalabilirsiniz.


iPhone bozulursa tamire götürebilirsiniz. Ancak orijinal parçaların çok pahalı olması bu seçenek üzerinde tekrar düşünmenize sebep olabilir. Böyle durumlarda orijinale yakın, birebir Apple logolu parçaları kullanabilirsiniz. Hem maddi açıdan oldukça uygun fiyatlarda ürünü yaptırmış olur hem de görünüş olarak orijinalinden pek farkı olmaz. Böylece telefonunuzu sorunsuz bir şekilde ucuza tamir ettirmiş olursunuz.


Apple, cihazlarına fazlasıyla güvenmektedir. Günümüzde de bozulan iPhone ve iPad sayısı çok nadirdir. Üretimden kaynaklanan sorunlar neredeyse hiç yok denecek kadar azdır. Ancak telefonu veya tableti elinizden düşürdüğünüzde camını kırabilirsiniz. Bu her telefonda rastlanan bir durumdur. Cam, kırılgan yapıdadır. Bu yüzden de kırılmaya çok müsaittir. Böyle durumlarda Apple teknik servislerinden destek alabilirsiniz.

Apple iPhone Teknik Servis hizmetlerimizdeki son güncel haberler:

iOS7 WWDC Konferansında tanıtılacak, konferansta Wallstreet Journal a göre iOS 7 için çok fazla beklentilerinin olduğunu ve bu beklentilerin olumlu yönde olduğunu belirtmişti. Geçenlerde Apple iOS 7 nin tasarımının biraz gecikebileceğini belirtmişti. Apple iOS un yeni tasarımının köklü olacağını ve Apple hayranlarını tatmin edeceğini söyledi. Sade ve düz tasarım olarak beklenilen iOS7 de çok fazla gelişmeler olduğunu biliyoruz.

Apple ın Windows Phone a benzer bir arayüz tasarımının kullanıcıların tepkilerini ölçmek için amerika ve bazı avrupa ülkelerindeki iPhone Servis lerinde görücüye çıkartacağı bildirildi. Apple iOS ve iPhone un ek olarak iPhone Servis hizmetlerinin de geliştirilebileceği kulaktan kulağa yayılıyor.

%100 Güven! - GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE TAMİR!
Servisimiz Herkese Açık! Arızalı iPhone iPad Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz an, GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE tamiri onarımı yapılır ve size teslim edilir. GÖZ ÖNÜNDE SERVİS Anlayışı Türkiye'de ilk ve tek sadece bizde. Çünkü kendimize çok güveniyoruz! Tüm tamir işlemlerini gözünüzün önünde yapıyoruz! *Gözünüzün önünde servis için lütfen Randevu alınız.

TÜRKİYE'DEKİ SERVİS ANLAYIŞINA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GETİRDİK: GÖZ ÖNÜNDE SERVİS!

galaxy S4 servis

iPhone ile ilgili genel gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Apple iPad iPhone Servis ve Apple anasayfası.

Apple iPad iPhone Yetkili Servisler için gözatın.

Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Batarya değişimi, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad iPhone ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz. Su döküldü, camı kırıldı, dokunmatik problemi oldu, kablosuz çekmiyor, wifi problemi gibi daha birçok sorunun giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler Apple, iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazları 2 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir. Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var. Aralarındaki tek fark Apple tarafından yetkilendirilmeleridir.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

iphone 4 iphone 5

Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPhone iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
iPhone iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

Garantili iPhone Servis Onarım / Tamir

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

ücretsiz kargo

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul
iletişim

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.