facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Istanbul, iPhone Servis, Teknik Servis ve Onarım Hizmetleri Fiyatları
  iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisApple ürünleri kullanıyorsanız kendinizi fazlasıyla şanslı hissedebilirsiniz. iPhone Servis konusunda uzman teknik servis kadromuzla Saints Computer & Technology olarak 1992 yılından beri hizmet vermekteyiz. Aynı türdeki bir çok akıllı telefonlara nazaran iPhone ve iPad’ler daha az sorun çıkarmaktadır. İşletim sisteminin oldukça stabil çalışması, sistem bazındaki problemlerin önüne geçtiğinden dolayı geriye sadece kullanıma bağlı olan donanımsal problemler kalmaktadır ki bunların çözümüne de iPhone servis bölgerine servis veriyoruz bize ulaşabilirsiniz. Sorunlar geçicidir. Özellikle söz konusu Apple ürünü bir cihaz ise endişe etmenize hiç gerek yok. Ekran kırılmalarından ses problemlerine kadar bir çok sorun için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

  iPhone 6 ailesine en son katılan 5. telefon çok büyük yenilikleri de beraberinde getirmiştir. iPhone 4 ve 4s cihazlarındaki ekrandan farklı olarak üretilen ve satışa çıkarılan iPhone 5, daha büyük ekranı ile büyük beğeni toplamıştır. Henüz satışa çıkarılmadan milyonlar tarafından ön siparişi verilen bu cihaz, beklenenleri fazlasıyla karşılamıştır. Alıştığımız iPhone 6 ekran değişimi görüntüsünden uzak kalarak boyuna biraz daha büyümüştür. Eninde değişiklik olmamasına rağmen boyunda uzamaya gidilen iPhone 5, geniş ekranı sayesinde kullanıcılar tarafından takdir toplamıştır. Eskiden telefonun yetersiz kaldığı uygulamalar yeni iPhone sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

  Hayatımızda hemen her gün başka bir ürün yenilik göstermektedir. Teknolojik birçok alet kullanımımıza girmiş olup hemen herkesin elinde bulunmaktadır. Bugün teknolojinin iyice gelişmesi, beraberinde bizlere kolaylık sunan ürünleri de getirmiştir. Bilgisayarlar olsun akıllı telefonlar olsun tabletler olsun teknolojik mucizelerle bundan 10 sene önce imkânsız diyebileceğimiz halleri almışlardır. Teknolojinin her geçen gün kendini güncelleyip gelişmesi ile bu ürünlerde geliştirilmekte ve daha birine sahip olamadan bir üst modeli piyasaya sürülmektedir. Günümüzde birçok marka teknolojik ürünler ürüterek bizlerin hizmetine sunmuşlardır. Pazarda büyük paylar kapan devasa markalar, en iyi olabilmek adına birbirleri ile yarışmaktadırlar. Apple kurumu da bunlardan bir tanesidir. Telefon, bilgisayar ve tablet üretimi yapan Apple; sektörde bir numaralı konumdadır. En teknolojik, en iyi ürünleri kullanıcıların kullanımına sunan Apple, bundan 7 sene önce telefon piyasasına girerek tabiri caizse piyasanın tozunu attırmıştır. IPhone adı altında üretilen telefonlar, günümüzde bu işi bilen birçok kişinin saygısını kazanmış olan akıllı telefonlardır. İOS adı altında kendi yazılımları bulunan IPhone telefonlar, alandaki en iyi tasarım ve en gelişmiş telefon modelleridir. IPhone servis olanakları ile de güvenilir ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  İlk IPhone telefonu olan IPhone2g 2007 yılında piyasaya sürülmüş olup, özellikleri ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmıştır. Fakat durmaksızın kendini geliştiren Apple, peşi sıra 7 telefon daha piyasaya sürerek teknolojinin imkânlarını en iyi şekilde kullanmış olup, takipçilerinin memnuniyetlerini üst seviyede tutmayış başarmıştır. Günümüzde tüm dünyaca en çok tercih edilen telefon modeli olan IPhone telefonları, IPhone teknik servis şubeleri ile de başarılı bir hizmet sunmaktadır. IPhone’un bir başka özelliği de yedek parçalarını, diğer markalar gibi piyasaya sürmemektedir. Bu özelliği ile kimi kitlece başarılı bir hizmet olarak nitelendirilse de bazı kitlelerce de eleştiri almaktadır. Bu özellik ile birçok yan sanayi tarafından imitasyon IPhone parçaları piyasaya sürülmekte ve IPhone tamiri bu parçalar ile yürütülmektedir.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iPhone ServisGünümüzde her telefonda veya hemen her elektronik cihazda sorunlar yaşanabilmektedir. Gerek fabrikasyon hatası olsun gerek kullanıcı hatası olsun birçok sorun karşımıza çıkabilmektedir. IPhone ile fabrikasyon hataları adına minimum düzeyde sorun yaşanılsa da kullanıcı hataları ile sorunlar yaşanabilmektedir. Özellikle ana kartların zarar görmesi cihazlara ciddi hasarlar yaşatmaktadır. Ana kartlar cihazların beyni olup, birçok özellik ana kart tarafından yönetilmektedir. IPhone anakart tamiri özellikle ülkemizde zor yapılmaktadır. Diğer IPhone telefonlardan çıkma ana kartların kullanılması ile bu sorunlar çözülmeye çalışılmaktadır.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  Telefonlarımızı birçoğumuz dikkatsizlikler sonucu elimizden düşürmekteyiz. Bu noktada yine ana kart arızaları ile karşılaşmaktayız. Özellikle telefonlarımızı deniz, havuz, su birikintisi gibi yerlere düşürdüğümüz de hemen kapatmamız gerekiyor. Çünkü aksi halde ana kart ağır arızalar yaşayabiliyor. IPhone anakart tamiri yetkili servislerce yapılmalı, çünkü herhangi telefon tamircileri, kullanıcıların çoğunun bilinçsizliği ile fazla maliyet gösterebilmektedirler. Daha birçok kullanıcı dikkatsizliğinden ötürü sorun ile karşılaşabilmekte ve cihazlarımız ağır problemler yaşamaktadır. Ana kartların yanması ile cihazlarımız ciddi şekilde hasar görmektedir. IPhone anakart tamiri yetkili servislerde uzman kadrolarca ve profesyonel cihazlar ile yapılmaktadır. Yapılacak gerekli işlemler öncesinde bizlere servis süresi verilmekte ve verilen süre içerisinde cihazlarımız bizlere teslim edilmektedir. Genel olarak IPhone servisleri sorun yaşanan IPhone cihazlarımızı ilk günkü haline getirebilmektedirler. Servislerde kullanılan araçlar genelde dijital ve garantili olmaktadır.

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone servis Istanbul çalışan teknik ekip servisimiz planlayıcı programlar üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. Henüz ülkemizdeki yazılımcılardan bu kategoride bir uygulama piyasaya sürülmüş olmamasına rağmen teknik servisimiz bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Eğer planlayıcı programların nasıl kullanıldığı konusunda bilgi almak istiyorsanız iPhone servis Istanbul servisimize uğrayabilirsiniz.

  teknik servis


  iPhone 6 Ekran Değişimi, iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Istanbul gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone ve iPad için geliştirilen uygulamalar bunlarla da sınırlı değildir. “Üretkenlik” kategorisi altında insanların günlük yaşantısını kolaylaştıracak bir çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanmayı alışkanlık haline getirirseniz iPhone’un insan hayatını ne kadar rahatlattığını görebilirsiniz. Zamandan tasarruf ettiğiniz gibi işlerinizi daha verimli yapacağınızdan dolayı bulunduğunuz konumdan yükselmeniz de muhtemel olacaktır.

  Apple kurumu, son derece başarılı hizmet politikası ile bizlere yeniliklerini güncel tutarak sunmakta ve pazarda büyüme oranını git gide daha fazla arttırarak daha çok sayıdaki telefon kullanıcısına başarılı hizmetini götürebilmektedir.

  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis İkitelli servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Ankara sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Şişli iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Şişli Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iPhone Servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.