facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

Apple Teknik Servis iStanbul

"Apple Teknik Servis konusunda uzmanlar! Saints Computer çalışanları çok saygılı arkadaşlar. Değerli insanlar çok teşekkür ederim."
-Enes Uzunel (Eskişehir)

galaxy S4 servis

Apple Servis , iPhone iPad Macbook Pro Apple Teknik Servis iStanbul Tamir Fiyatları
iPhone iPad Apple Macbook Pro iStanbul Teknik Servis Hizmetleri..

Apple Servis iStanbul ve Türkiye'nin tüm ilçelerine servis vermekte olan teknik ekibimiz, teknik servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz! Yeşilköy iStanbul'da bulunan teknik servisimize acil olarak getirdiğiniz Apple iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazlarınızı getirdiğiniz anda hemen, arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Genellikle Servis süreleri 1-3 saat arası değişebilir. iPhone lar 1-2 saat içinde, iPad ler ise 2-4 saat arası servis süreleri değişiklik gösterebilir.

Fiyat teklifi verdiğimiz cihazın gerekli teknik servis, onarım işlemleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Servisimiz iStanbul'da konumlanmıştır ancak Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet veriyoruz. Tüm Türkiye'den kargo ücretsiz şekilde adresimize gönderdiğiniz arızalı cihazların tamirini en kısa sürede adresinize ücretsiz ulaştırıyoruz. iPhone Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz.

Apple, Amerika’nın ve dünyanın en büyük firmalarından birisidir. Borsadaki değeri göz önüne alındığında sürekli yükseliş içerisinde olması, Apple’ın doğru bir politika izlediği şeklinde yorumlanabilir. Zira Apple her sene ürünlerinin yeni modellerini piyasaya sürerek, sürekli başarıyı sağlamaktadır. Apple; en iyi telefon, tablet ve bilgisayara sahip olduğundan dolayı fiyatları da buna paralel olarak yüksektir. Ancak bir kere Apple ürünü kullandığınızda alternatif cihazların oldukça yetersiz olduğunu göreceksiniz.

Apple, Amerika’nın ve dünyanın en büyük firmalarından birisidir. Borsadaki değeri göz önüne alındığında sürekli yükseliş içerisinde olması, Apple’ın doğru bir politika izlediği şeklinde yorumlanabilir. Zira Apple her sene ürünlerinin yeni modellerini piyasaya sürerek, sürekli başarıyı sağlamaktadır. Apple; en iyi telefon, tablet ve bilgisayara sahip olduğundan dolayı fiyatları da buna paralel olarak yüksektir. Ancak bir kere Apple ürünü kullandığınızda alternatif cihazların oldukça yetersiz olduğunu göreceksiniz.
Apple, dışarıya bağımlılığı en aza indirgemiştir. Şöyle ki ürettiği tüm cihazlarda yine firma tarafından üretilen işletim sistemini kullanmaktadır. iOS adı verilen bu mobil işletim sistemi hem iPhone hem iPad ile uyumlu olduğundan dolayı sadece bu iki cihaz üzerinde çalışabilmektedir. Yani Apple tarafından üretilmemiş bir cihazda iOS olma ihtimali bulunmamaktadır. Bu eşsiz özelliği sayesinde de Apple işletim sistemi her daim değerini korumaya devam etmektedir. iOS için geliştirilen uygulamalar, yine Apple tarafından üretilmiş olan App Store’da yer almaktadır. Yani bir Apple ürünü aldığınızda dışarıdan herhangi bir ihtiyaç duymuyorsunuz. Hepsi kendi içerisinde bulunmaktadır. Apple bu birlikteliğin de ötesine geçerek cihazların birbiri ile uyum içerisinde olmasını sağlamak adına birtakım çalışmalarda bulunmuştur. iCloud uygulamasını geçtiğimiz yıllarda aktif hale getiren Apple, tüm cihazların ortak şekilde yönetilmesini sağlamıştır. Eğer iPhone veya iPad sahibi iseniz tek bir hesap üzerinden tüm cihazlarınızda otomatik olarak değişiklik yapabilirsiniz.

Apple Servis Youtube Videosu


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apple servis konusunda da müşterilerini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Firmamızda Apple ürünleri konusunda tam donanımlı olan yetkili servis ekibine sahiptir. Hangi Apple ürünü olursa olsun gönül rahatlığı ile sorunlarınızı çekinmeden firmamıza getirebilir, geçici değil kalıcı çözüm önerileri bulabilirsiniz. Apple ürettiği iOS işletim sistemine senede bir çok defa güncelleme getirmektedir. Bu güncellemeler cihazın daha stabil çalışabilmesi adına oldukça önemlidir. Güncellemeleri telefon veya tablet üzerinden otomatik olarak yapabilirsiniz. Apple, müşterilerini memnun edebilmek adına güncelleme ve sürüm versiyonları gibi özellikleri otomatik kendini yineleyebilecek şekilde tasarlamıştır. Kullanıcıların hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak bu işlem cihaz üzerinden yapılmaktadır.

Apple tarafından üretilen iPad ve iPhone’larda son zamanlarda çok sık duymaya başladığımız ses problemleri meydana gelmektedir. Oysa ki ilk çıkan iPad ve iPhone’lar dahil ses konusunda başarılı bir performans göstermemiştir. Bu konuda hali hazırda iPod olduğu düşünüldüğünde gerçekten de iPhone ve iPad’lerde ses kalitesinin pek fazla yüksek olmasını beklemek doğru bir düşünce değildir. Yine de normal ses düşüklüğü haricinde gerçekten cihazınızda ses problemleri meydana gelmiş olabilir. iPad ses problemleri genellikle çarpmaya bağlı olarak görülen hasarlardan meydana gelmektedir. iPad servis Başakşehir şubemiz bu konuda oldukça donanımlı teknik ekip elemanlarına sahip olduğundan dolayı sorunlarınız ile yakından ilgileneceklerdir.
Bu zamana kadar meydana gelen iPad sorunlarının büyük bir çoğunluğu yer ile temas etmesinden kaynaklanmaktadır. Görülen o ki, her ne kadar iPad cihazları güçlü donanımsal özellikler barındırıyor olsa da, çarpmalar sonucunda ekranda veya iç yapısında bir takım hasarlar meydana gelebilmektedir. Özellikle Wi-fi, Şebeke sorunu gibi problemleriniz meydana gelirse problemin daha da büyümemesi adına hemen iPad servis Başakşehir şubemize gelmelisiniz. Böylece hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm önerileri alarak ileride tekrarlamalarının önüne geçmiş olursunuz.


iPad ve iPhone’larda görülen en büyük problemlerden birisi de home tuşundaki hassasiyettir. Bu tür cihazlarda home tuşu çok önemlidir. Çünkü o olmadan telefonu veya tableti kullanmak güçleşecektir. Apple ürünlerinin tamamı o tuşa odaklı olduğundan dolayı uygulamalardan, oyunlardan çıkmak dahi home tuşu ile alakalı bir durumdur. Home tuşu genellikle çok fazla kullanımdan, basımdan kaynaklı olarak eski hassasiyetini yitirmektedir. Ancak üzülmenize hiç gerek yok. iPad servis Başakşehir şubemiz bu konuda oldukça verimli çalışmalarda bulunmuştur. Böylece home tuşunun tamiri yapılarak ilk günkü gibi müşteriye teslim edilmektedir.


Apple ürünleri teknolojik telefon ve tabletler arasında en pahalı olanlarıdır. Ancak bu kadar pahalı olmasının sebebi kullanıcılarına vermiş olduğu hizmetten kaynaklanmaktadır. Eğer sizler de birer Apple düşkünüyseniz cihazlarınıza vermiş olduğunuz bu ücretlerin kıymetini bilmelisiniz. Apple cihazlarında bir takım problemlerin meydana gelmesi, telefonların kötü üretildiği anlamına gelmemektedir. Zira dünya üzerinde en çok kullanılan telefonun iPhone, tabletin de iPad olduğu düşünüldüğünde olağan sorunların artması normal karşılanmalıdır. Yine de iPhone ve iPad kullanım / hata oranı yapıldığında en düşük orana sahip olduğundan dolayı dönemin en kaliteli telefon ve tableti olarak adlandırılabilmektedir.


iPad servis Başakşehir iPhone ve iPad cihazları üzerine çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Firmamıza gelen cihazlar incelendiğinde problemlerin büyük bir çoğunluğunun kullanım hatasından kaynaklandığını tespit ettik. Yani Apple üretim hatası olarak neredeyse sıfıra yakın bir oranda üretimini sürdürmektedir. Var olan sorunlarında donanımsal olduğu göz önüne alındığında iPhone ve iPad’in iOS işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde uyum sağladığı görülmektedir. iOS, dünya üzerinde bulunan en stabil işletim sistemidir. Hiçbir şekilde çökme yaşatmadığı gibi mobil telefonlardaki bu uyumu tüm dünya tarafından takdir edilen mükemmel bir başarıdır. Bu zamana kadar “iOS’a virüs girdi” gibi haberler ile karşılaşmamamızın en büyük nedeni iOS’un en üst düzey güvenlik önlemleri alınarak geliştiriliyor olmasıdır. Zira App Store’da yer alan uygulamaların tamamı Apple mühendisleri tarafından kontrol edilmektedir. Böylece markete virüslü uygulamanın girmesi engellenmektedir. iOS işletim sisteminden dolayı sorunlar yaşıyorsanız iPad servis Başakşehir gelebilirsiniz. Ancak iOS en stabil işletim sistemi olduğundan dolayı çok kısa bir süre içerisinde onarımı yapılabilir tekrar kullanıma sunulabilir. Probleminiz ne olursa olsun teknik ekibimizden yardım almayı ihmal etmeyin.


apple servis apple ipad servis


Apple cihazlarında sorunlarınız ne olursa olsun üzülmenize hiç gerek yok. Başta firmamız olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında  Apple yetkili servisi bulunmaktadır. Wifi, şebeke, home tuşu gibi herhangi bir probleminiz olduğunda Apple garantisi altında yeni cihazlarınızı alabilirsiniz. Apple bu konuda da kullanıcılara garanti vermektedir. Eğer cihazdaki sorun üretim hatasından kaynaklanıyor ise hiçbir ücret ödemeden yenisi ile değiştirmektedir.


iOS için geliştirilen uygulamalar incelendiğinde alanındaki en başarılı yapıtlar olduğunu görebilirsiniz. Zira oyun ve uygulama yapımcıları piyasaya yeni bir yapıt çıkarmadan önce mutlaka iOS yani iPhone ve iPad uyumlu olmasına özen göstermektedir. Bunun sebebi de dünya üzerinde en çok kullanılan telefon ve tabletin sırasıyla iPhone, iPad olmasıdır. Sizler de bu anlattığımız konfora ulaşmak istiyorsanız cihaz tercihlerinizde Apple markasına yönelebilirsiniz. Firmamız da Apple servisi konusunda kullanıcıların memnuniyeti adına elinden geleni yapmaktadır. Sorunlarınız ne olursa olsun, yetkili servisimizin sahip olduğu tecrübe sayesinde sorunlarınızın çözüleceğinden emin olabilirsiniz.
Teknolojik ürünlerde baş gösteren en büyük sorunlar donanım kısmında meydana gelmektedir. Zira suya düşürülmüş veya hasar görmüş bir cihazın eski halinde çalışması mümkün değildir. Bu yüzden de birtakım tamir işlemi görmesi gerekir. Firmamız Apple servisi olduğundan dolayı sorunlarınız ne derecede büyük olursa olsun çözüm garantisi veriyoruz. Hem de sorunlarınızı mümkün olan en kısa sürede yaparak, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Sizler de Apple kalitesinden yararlanmak için daha fazla geç kalmayın.


Apple, dışarıya bağımlılığı en aza indirgemiştir. Şöyle ki ürettiği tüm cihazlarda yine firma tarafından üretilen işletim sistemini kullanmaktadır. iOS adı verilen bu mobil işletim sistemi hem iPhone hem iPad ile uyumlu olduğundan dolayı sadece bu iki cihaz üzerinde çalışabilmektedir. Yani Apple tarafından üretilmemiş bir cihazda iOS olma ihtimali bulunmamaktadır. Bu eşsiz özelliği sayesinde de Apple işletim sistemi her daim değerini korumaya devam etmektedir. iOS için geliştirilen uygulamalar, yine Apple tarafından üretilmiş olan App Store’da yer almaktadır. Yani bir Apple ürünü aldığınızda dışarıdan herhangi bir ihtiyaç duymuyorsunuz. Hepsi kendi içerisinde bulunmaktadır. Apple bu birlikteliğin de ötesine geçerek cihazların birbiri ile uyum içerisinde olmasını sağlamak adına birtakım çalışmalarda bulunmuştur. iCloud uygulamasını geçtiğimiz yıllarda aktif hale getiren Apple, tüm cihazların ortak şekilde yönetilmesini sağlamıştır. Eğer iPhone veya iPad sahibi iseniz tek bir hesap üzerinden tüm cihazlarınızda otomatik olarak değişiklik yapabilirsiniz.


Apple servis konusunda da müşterilerini asla yarı yolda bırakmamaktadır. Firmamızda Apple ürünleri konusunda tam donanımlı olan yetkili servis ekibine sahiptir. Hangi Apple ürünü olursa olsun gönül rahatlığı ile sorunlarınızı çekinmeden firmamıza getirebilir, geçici değil kalıcı çözüm önerileri bulabilirsiniz. Apple ürettiği iOS işletim sistemine senede bir çok defa güncelleme getirmektedir. Bu güncellemeler cihazın daha stabil çalışabilmesi adına oldukça önemlidir. Güncellemeleri telefon veya tablet üzerinden otomatik olarak yapabilirsiniz. Apple, müşterilerini memnun edebilmek adına güncelleme ve sürüm versiyonları gibi özellikleri otomatik kendini yineleyebilecek şekilde tasarlamıştır. Kullanıcıların hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak bu işlem cihaz üzerinden yapılmaktadır.


Apple cihazlarında sorunlarınız ne olursa olsun üzülmenize hiç gerek yok. Başta firmamız olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında  Apple yetkili servisi bulunmaktadır. Wifi, şebeke, home tuşu gibi herhangi bir probleminiz olduğunda Apple garantisi altında yeni cihazlarınızı alabilirsiniz. Apple bu konuda da kullanıcılara garanti vermektedir. Eğer cihazdaki sorun üretim hatasından kaynaklanıyor ise hiçbir ücret ödemeden yenisi ile değiştirmektedir.


iOS için geliştirilen uygulamalar incelendiğinde alanındaki en başarılı yapıtlar olduğunu görebilirsiniz. Zira oyun ve uygulama yapımcıları piyasaya yeni bir yapıt çıkarmadan önce mutlaka iOS yani iPhone ve iPad uyumlu olmasına özen göstermektedir. Bunun sebebi de dünya üzerinde en çok kullanılan telefon ve tabletin sırasıyla iPhone, iPad olmasıdır. Sizler de bu anlattığımız konfora ulaşmak istiyorsanız cihaz tercihlerinizde Apple markasına yönelebilirsiniz. Firmamız da Apple servisi konusunda kullanıcıların memnuniyeti adına elinden geleni yapmaktadır. Sorunlarınız ne olursa olsun, yetkili servisimizin sahip olduğu tecrübe sayesinde sorunlarınızın çözüleceğinden emin olabilirsiniz.


Teknolojik ürünlerde baş gösteren en büyük sorunlar donanım kısmında meydana gelmektedir. Zira suya düşürülmüş veya hasar görmüş bir cihazın eski halinde çalışması mümkün değildir. Bu yüzden de birtakım tamir işlemi görmesi gerekir. Firmamız Apple servisi olduğundan dolayı sorunlarınız ne derecede büyük olursa olsun çözüm garantisi veriyoruz. Hem de sorunlarınızı mümkün olan en kısa sürede yaparak, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Sizler de Apple kalitesinden yararlanmak için daha fazla geç kalmayın.

 

%100 Güven! - GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE TAMİR!
Servisimiz Herkese Açık! Arızalı iPhone iPad Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz an, GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE tamiri onarımı yapılır ve size teslim edilir. GÖZ ÖNÜNDE SERVİS Anlayışı Türkiye'de ilk ve tek sadece bizde. Çünkü kendimize çok güveniyoruz! Tüm tamir işlemlerini gözünüzün önünde yapıyoruz! *Gözünüzün önünde servis için lütfen Randevu alınız.

Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Batarya değişimi, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad iPhone ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz. Su döküldü, camı kırıldı, dokunmatik problemi oldu, kablosuz çekmiyor, wifi problemi gibi daha birçok sorunun giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman servis ekibimiz ile size özel çözüm üretmek için buradayız.

Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler Apple, iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazları 2 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir. Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var. Aralarındaki tek fark Apple tarafından yetkilendirilmeleridir.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

iphone teknik servis

Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPhone iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
iPhone iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

Apple Teknik Servis Tamir Onarım Hizmetleri

Notebook Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple iMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

%100 Orjinal 1 Yıl Garantili Apple iPhone Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Apple akıllı telefon ve tablet kategorisindeki ilk ürünleri piyasaya sürdüğünden dolayı çok kısa bir süre içerisinde geniş uygulama ağına sahip olmuştur. Zira alternatifi olmaması, uygulama geliştiricilerini Apple’ın üretmiş olduğu iOS işletim sistemine yöneltmiştir. Tamamen kullanıcıların istekleri doğrultusunda şekillenen ve olabildiğince stabil üretilmeye çalışılan iOS, dünyanın en kullanışlı işletim sistemi seçilmesinde Apple’ın şirket prensibinin büyük önemi bulunmaktadır. iOS işletim sistemine yönelik oyun ve uygulamaların barındığı App Store’a baktığımızda, dünyanın en çok oyun ve uygulamaya sahip marketi olduğu görülmektedir. Bu başarıyı App Store’da sadece Apple mühendisleri tarafından onaylanan uygulamalar ile elde etmesi başarının ne ölçüde büyük olduğunu gözler önüne sermektedir. Zira bilgisayar tabanlı oyun yapımcılarının mobile yönelik çalışmalarda bulunmak istediğinde ilk olarak iOS uyumlu oyunlar piyasaya sürdüğü görülmektedir. Bu da hangi kategoride olursa olsun dönemin en güzel oyunlarının App Store’da yani iPhone veya iPad sahibi kişilerin kullanabileceği durumda olmasını sağlamıştır.


Apple teknik servis ekibi App Store’daki uygulamalara olabildiğince katkıda bulunmaktadır. Mühendislerimiz tarafından geliştirilen çeşitli oyun ve uygulamalar da bulunmaktadır. Eğer sizler de telefonunuza oyun veya uygulama yüklemekte güçlük çekiyorsanız iPhone servis Merter ziyaret edebilir, uygulamalarımızı inceleyebilir, çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


iOs işletim sistemine uygun uygulama geliştirmek kolay bir iş değildir. Zira her şeyden önce Macintosh bilgisayarlarda bu işlem gerçekleştirilmektedir. Tüm bu zorluklar göz önüne alındığında App Store’da yer alan uygulamalara büyük saygı duyulmalıdır. Jailbreak gibi çeşitli yöntemler ile emeğe saygı duyulmadan uygulamaları indirmeniz tavsiye edilmemektedir. Ancak sadece merak ettiğiniz uygulamalarda bu yönteme başvurmalısınız. Aksi takdirde sürekli kullandığınız yararlı uygulamaların yapımcılarına destek olmak amacıyla satın almanızı öneriyoruz.


iPhone servis Apple ürünleri konusunda tam donanımlı teknik ekibe sahiptir. Zira Apple tarafından onaylı bir teknik servis olduğumuzdan dolayı her türlü problemlerinizi en kısa sürede çözme garantisi veriyoruz. Apple ürünlerinde çok sık karşılaşılan bir takım sorunlar bulunmaktadır. Örneğin ekran kırılması, home tuşu veya hoparlör bozukluğu firmamıza gelen başlıca sorunları oluşturmaktadır. iPhone servis Merter bu sorunlarla çok sık karşılaştığından dolayı diğer teknik servislere nazaran alternatif yollar üretmiştir. Bu çözümler sayesinde telefonunuz eskisinden daha iyi olmakla kalmayıp, geçici değil kalıcı çözümler sunulduğundan dolayı aynı sorunla tekrar karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkmaktadır. iPhone servis Merter sadece alanında uzman kişileri kadrosunda bulundurduğundan dolayı cihazlarınızın emin ellerde olduğunu bilmelisiniz. İster Wi-fi, ister hoparlör... hangi sorun olursa olsun mutlaka çözeceğimizi garanti veriyoruz.


iPhone veya iPad’ler İçin Teknik Ekip Servis Fiyatı: Sorunuz!
Problemleriniz karşısında herhangi bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Zira fiyat tablosu probleminizin ciddiyetine göre değişmektedir. Ancak başta İstanbul şehri olmak üzere tüm Türkiye’deki en kaliteli teknik ekip servisini sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Eğer firmamızın hangi koşullar altında çalıştığını bilmek istiyorsanız iPhone servis Merter ziyaret ederek neden bu kadar iddialı olduğumuzu anlayabilirsiniz.
Sorunlarınızı anlatmaktan kaçınmayın. Telefon kullanıcılarının sürekli aynı sorunları yaşamasındaki en büyük neden sorunları çözebilmek adına adım atmamasıdır. En basit bir örnek vermemiz gerekir ise home tuşu hassasiyeti problemini göz önüne alalım. Tuşun eskisi kadar hassas olmadığını fark ettiğinizde bu konuyu ciddiye almazsanız sorun büyüyecektir. Ancak sorun daha fazla büyümeden iPhone servis Merter şubemize getirirseniz anında çözüm üreteceğimizden dolayı telefonu tıpkı yeni almış gibi kullanabilirsiniz. Home tuşu olmadan iPhone veya iPad kullanmanın oldukça güç olduğunu artık her Apple kullanıcısı bilmektedir. Bu yüzden sorunlarınız büyümeden, Apple kullanma zevkini sürdürebilmek adına mutlak suretle iPhone servisimize bekliyoruz.


ücretsiz kargo

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul